דילוג לתוכן

פראי האדם של ירון לונדון והאנטישמיות של הפייק שמאל

ספטמבר 1, 2019

ההתבטעות הפרועה של ירון לונדון בדבר שכנינו ואחינו הערבים כ"פראי אדם" הסעירה מאוד את הפייק-שמאל שלנו. מכיוון שרבים שם הבולשביקים והז'דנוביסטים, אבירי חופש הביטוי התיאורטי וסותמי הפיות בפרקטיקה, אפשר היה לקבל, כרגיל וכמצופה, את הדרישה המוסרית לפיטוריו המיידיים של לונדון, ואני מבין שהיתה גם תלונה במשטרה.

אך מצחיקה באמת, היתה התגובה הפוליטית-אידיאולוגית מצד הפייקים. כי איך שהם סיימו להוקיע את לונדון כמכלילן גזעני ושונא ערבים – הם עשו את הדבר שהם הכי מצטיינים בו – השפרצת הכללות גזעניות ומכלילות על ישראל ויהודיה (ובמילה אחת, אנטישמיות)

זאת אומרת, להגיד על הערבים שהם פראי אדם, כמו שעשה לונדון, זו כמובן הכללה גזענית. אך לומר על היהודים ועל ישראל, שמדובר במדינת אפרטהייד גזענית ובחברה אנושית (?) אלימה וצמאת דם – זה בסדר גמור.

ואיך מיישבים את הסתירה הזאת? שמה שאסור לשור(לונדון) מותר באורח פלא ליופיטר(הפייק שמאל)?

אין פשוט מזה: בעוד שההכללה של לונדון היא סתם גזענות – הרי שההכללה של הפייק שמאלנים כלפי היהודים ומדינתם, כלל אינה גזענות, אלא אמת צרופה הנשענת על עובדות!

עובדות!

כבר דיווחתי בפייס על סיומו של דיון כה בפרלמנט שלנו.

כאשר הסתבר שהעובדות מצביעות דווקא על סרבנות השלום המתמדת של הצד הפלשתיני בסכסוך, ועל פנייתו השיטתית לדרך האלימות, התבצעה הנסיגה של הפייק שמאל אל קו ההגנה האחרון, דהיינו, ש"אין דבר כזה, עובדות(!)".

עד כדי כך שאפילו המים בכוס שאני לוגם ממנה, אינם בגדר עובדה, היתה טענת הפייק.

פצחי חמאד, בכיר חמאס, מסביר בגלוי את "שיטת המלחמה" הנצתעבת של ההנהגה הפשתינית (גם הרשות ביו"ש).
בכיר החמאס פתחי חמאד מסביר את "שיטת המלחמה" של ההנהגה הפלשתינית. לגרום , בשיטה תעשייתית (סרט נע?) למה שיותר הרוגים פלשתינים.

הו, כמה זה נוח ונעים, שאפשר להפריח באוויר כל מיני "דעות", משעה שמתבטל הצורך להשעין אותן על עובדות כלשהן.

וכך גם מצאתי בפיד הפייסבוק שלי, גם זה בעקבות ההתבטעות של לונדון, את תגובת הנגד הפייקית הבאה:

"מדינת ישראל והחברה הישראלית ברובה מאמינות רק בכוח ומבינות רק כוח."

זה מחבר ותיק שלי המתגורר באחד החו"לים הכי שלווים בעולם. מפאת כבודו של הנ"ל, ומפני שלדעתי הוא יותר תינוק שנשבה, מאשר סתם פייק, לא אכנס פה למה שהשבתי לו על ההבחנה הגזענית הנ"ל.

ואילו ביום חמישי שעבר, יום אחרי ישיבת הפרלמנט, הופיע ב"הארץ" מאמרו של גדעון לוי. גם הוא, אפרופו ההתבטעות המפורסמת של ירון לונדון (הערבים כ"פראי אדם"). והנה, גם לוי חוזר בדיוק על אותו טיעון של הפייק שמאל. בעוד שלונדון חוטא בהכללה גזענית – הרי שההכללה האנטישמית של הפייק שמאל נגד היהודים ומדינתם, כלל אינה בגדר גזענות, שהרי היא נשענת על עובדות(!)

והנה העובדות בלשונו:

"התבונננו בעשור האחרון בפלסטינים חובבי הרצח, המגיעים לאביונה (אורגזמה) משפך דם (כותב לוי באירוניה) הם הרגו מינואר 2009 כ-190 יהודים. וכמה הרגה ישראל, שוחרת השלום והטוב (כותב לוי באירוניה)…הדם מדבר. ישראל מגירה הרבה יותר ממנו. כ-3,500 פלסטינים (נהרגו בעשור שבין 2009 ל-2019). ישראל רצחנית פי 18."

לילדים פלשתינים הרוגים יש חשיבות מיוחדת בתעשיית המוות והסנאף הפלשתינית. זה מה שהכי אוהבים הסוטים של הפייק שמאל והתקשורת השמאליברלית מתוצרת האינטליגנציה הבורגנית. זה מה שמביא להם את האביונה: נקרופיליה פדופילית.

כלומר: העובדה שבעשור הנ"ל (ולא רק) נהרגו הרבה-הרבה יותר פלשתינים מיהודים וישראלים (גם תיירים, דרוזים, וערבים-ישראלים נהרגו בידי הפלשתינים) מצביעה על האלימות המובנית של הישראלים, ועל המתינות וההומניזם הפלשתינים.

כך שמה הסיפור לפי לוי?

האסטרטג של החמאס סוגר את הפינה: הנקרופילים והפדופילים של הפייק שמאל אוהבים גוויות פלשתיניות? אין בעייה. יש לנו שיטה. "מגן אנושי"
  • שיש חברה ישראלית שטופה בתאוות הרג("רצחנית") שבלי שום התגרות, מתוך זדון לשמו, טובחת בלי רחם בפלסטינים המסכנים, החפים מעוון ופשע, הנמנעים משפך דם ככל יכולתם – והמספרים מדברים!

190 לעומת 3,500!

איזה שקר עלוב.

אופייני לפייק שמאל, ואופייני לעיתון "הארץ", בעל הקו המערכתי האנטישמי.

******

כי מה היה לנו באמת בין 2009 ובין 2019, ביו"ש, בתוך גבולות ישראל, ובגבול עם עזה.

עשרות פיגועי התאבדות. מאות פיגועים וניסיונות פיגוע. אלפי מקרים של יידויי אבנים. דריסות רצחניות, הצתות וגם אונס. מה לא ביצעו הצדיקים הפלשתינים של לוי.

ומה קרה בעשור האחרון בסכסוך הישראלי עזתי, שתרם את הרוב הגדול של ההרוגים הפלשתינים?

ב-2009 ( עופרת יצוקה) שוגרו מעזה לעבר ישראל 569 רקטות. שנת 2010: 150 רקטות. 2011: 680 רקטות ופצצות מרגמה .2012:(עמוד ענן)   1,506 רקטות. 2013: 7 רקטות. 2014:(צוק איתן) כ-4,500 רקטות. 2015. 24 רקטות. שנת 2016 : 15 רקטות. שנת 2016, 15 רקטות . 2017: 14 רקטות. 2018: 1,193 רקטות.

ועד לחודש מאי בשנת 2019 נורו עוד 693 רקטות.

ועוד המון מאז.

בסה"כ, רק ברקטות:

– 10,000 ניסיונות רצח המוני של אזרחים ישראלים.

– בלי להביא בחשבון מספר דומה של פצצות מרגמה, וכן המון בלוני נפץ.

מנהיג חמאס איסמעאיל הנייה מבביר את ההיגיון שבשיטה: לא הכל טקטיקה! כמו שהיהודים אוהבים לחיות, ככה הפלשתינים אוהבים למות

ונוסף על כך, עוד ארועים על הגדר, השבועיים ולעתים היומיים, מאז חודש מרץ 2018, במימון איראני ובהנהלת החמאס והג'יהאד. עוד מאות ואלפי ניסיונות פגיעה בחיילים, ונסיונות פריצה של המונים משולמים ומוסתים, לעבר ישובים ישראלים.

בסך הכל, עשרות אלפי ניסיונות רצח על ידי פלשתינים, נגד יהודים, כמעט תמיד אזרחים יהודים חפים מפשע ובלתי לוחמים.

ורק, כן, רק, 3,500 פלשתינים שנהרגו. חלק עצום מהם מחבלים, שהומתו תוך כדי ניסיון לבצע את זממם או במהלך לחימה.

לכל זה -עובדות, עובדות, עובדות, אין זכר במאמר השקרי ב"הארץ".

אף לא מילה.

וזה עדיין לא השקר הנתעב ביותר שם.

*****

כי איך, ולמה ומדוע נהרגו, חוץ מהטרוריסטים עצמם, גם אזרחים פלשתינים רבים?

בגלל הזדון של ישראל והרצחנות של צה"ל, על פי ההשפרצה האנטישמית ב"הארץ".

שקר. שקר אנטישמי נתעב.

מאות או אלפי האזרחים הפלשתינים החפים מפשע נהרגו, כי זו היתה מטרת המלחמה העיקרית של ההנהגות הפלשתיניות.

הסתכלו שוב בתמונות פה. הן אומרות הכל. קראו מה אומרים המנהיגים הפלשתינים עצמם. הודאת בעל דין כמאה עדים דמי.

ההרג הזה, של אחיהם שלהם, האזרחים, לזה הם שואפים.

מה שיותר אזרחים פלשתינים הרוגים – והכי חשוב, מבחינתם, ילדים ונשים – יותר טוב.

ומה שיותר לעיני המצלמות, שזה עקרוני וחשוב.

כי זה החומר האהוב על אנטישמים מסוג שוקן ועדתו ב"הארץ". וזה גם מה שאוהבים שקרנים מקומיים מסוג שכירי "הקרנות" ו"העמותות," מסוג "בצלם" ו"שוברים שתיקה". על החומר הזה משתגעים חובבי הסנאף הסוטים של הפייק שמאל במערב, והתקשורת השמאליברלית המסואבת שם, מתוצרת האינטליגנציה הבורגנית. תנו להם פוטאג' של ילדים פלשתינים מתים – והם מקבלים את ה"האביונה" של החיים שלהם.

כי ככה הם יכולים לטעון, כמו האנטישמי מ"הארץ", שהיהודים הם-הנם הרשעים, רוצחים נתעבים וחסרי מנוח, שעורכים השמדת עם בפלשתינים התמימים. מה יכול לשמח את אינטרנציונל האנטישמים יותר מעוד ועוד גוויות של פלשתינים? והם עוד מעמידים פנים של אנשי מוסר, שהפלשתינים ועניינם יקרים להם.

עם ידידים כאלה…

דובר החמאס סמי אבו זוהרי מדברר: החמאס מוביל את הפלשתינים אל מותם, בשיטת העימות נגד ישראל. וזה מאוד מצליח. אז על מה בדיוק מתלונן גדעון לוי?

ואת הגוויות מספקים להם הפלשתינים בשפע . הפוליטיקאים המושחתים, המטיפים במסגדים, ומצביאי הטרור.

עם עידוד מהיציע של הפייק שמאל ובטאוניו.

ואיך אנחנו יודעים שכל זה אמת לאמיתה?

פשוט מאוד: לגמרי בגלוי ובמופגן מצהירים מנהיגי הפלשתינים, שזה מה שהם רוצים ושזה מה שהם עושים.

"תעשיית המוות הפלשתינית", זוכרים? "שמצטיינים בה הנשים והילדים"

וגם לזה – עובדות, עובדות, עובדות, לא תמצאו זכר במאמר האנטישמי התורן ב"הארץ".

******

ולסיכום: רק 3,500 פלשתינים הרוגים בעשר שנים, בתגובה לעשרות אלפי נסיונות רצח, כאשר הצד הפלשתיני עושה כל מה שביכולתו כדי שייפגעו מה שיותר אזרחים פלשתינים?

בעיני זה שיא של הומניזם ישראלי.

בשום מלחמה ובשום מאבק מזוין בעולם לא תמצאו מספרים כאלה. יחס כזה בין ניסיונות רצח ובין נפגעים בצד התוקפן. מהפלשתינים לא היה נשאר הרבה יותר מאבק, אילו ניסו את השיטות שלהם מול עבד אל פתאח א-סיסי המצרי, או מול אסאד ג'וניור בסוריה.

בציפורן הקטנה של ראש הממשלה ושל הרמטכ"ל בישראל, תמצאו יותר אהבת אדם, ויותר חמלה אנושית, גם כלפי האוייב, מאשר בכל גופם ובכל נפשם, אכולת תולעי השנאה ונגיפי הגזענות, של מטיפי הפייק שמאל למיניהם.

2 תגובות
  1. איזה מאמר מרשים ויפה.

    אהבתי

  2. ע’, לצערי היה עלי למחוק את תגובתך. לא כל אנטישמי הוא נאו-נאצי.

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: