דילוג לתוכן

כך נוסדה המפלגה הדמוקרטית הישראלו-אמריקאית מתוצרת הקרנות הזרות

יולי 25, 2019

אז מה אמרתי לכם, כבר מזמן, שאהוד ברק, מרצון או מאיוולת (פוליטית, פוליטית. בגזירת קופונים ע"ח כהונותיו הפוליטיות, בעבר ובעתיד, הוא גאון. ראו למשל 2.3 מיליונים מקרן-וקסנר-אפשטיין) עומד להתמודד, בין היתר, על הקולת היהודיים של הפייק שמאל,  המרחפים בהמוניהם הזעירים בין פרברי מרצ ושולי המשותפת?

מועמד אהוד ברק: ישראל, "פשיזם" ו"אפרטהייד"

טוב, לא חוכמה גדולה. טענתי הנ"ל צצה  אחרי שברק השתמש באחד הכנסים לפני שנים, עם תחילת הברק-בק, בשני מושגי מפתח של הפייק-שמאל ושל הפייק-עיתון של שוקן ועדתו, המצטיין בקו מערכתי אנטישמי.:

פשיזם

ו-אפרטהייד.

שתי סיסמאות שקריות, המחברות את הפייק שמאל הישראלי עם הקאמארדים מהפייק-שמאל הבינלאומי. זה אינטרנציונל הקרנות והעמותות, תומך ה-BDS, ומממן "בצלם", "שוברים שתיקה", "זוכרות" ושאר השטינקראי להשכרה.

*****

נו, ואת מי לקח ברק למספר 2. ברשימתו? את האלוף במיל., בעל הזיכרונות,  יאיר גולן  (גם הוא מוטב של קרן וקסנר), שהוסיף למפלגה המתהווה את סיסמת השקר השלישית של הפייק שמאל המקומי והבינלאומי, המשמשת בהרחבה בתעמולת הזוועה של האנטישמים השמאליברלים בארץ ובעולם:

הקשר בין המשטר בישראל ובין הנאציזם. 

גולן אמנם מנסה להתנער מאמירותיו ביום השואה ב-2016, אבל רק הולך ומסתבך, וערוותו רק נחשפת והולכת.

ברור שגולן גם  מסתדר יופי עם הקו המערכתי של  "הארץ", וקבלו ציטוט (זהירות, טריק), מהמו"ל עמוס שוקן בעניין זה:

מספר 2, גנרל יאיר גולן: וגם "נאציזם"

"בקרב חוגים רחבים בעולם המערבי נשמעות הטענות שלפיהן יש בישראל סממנים של מדינה נאצית. המלה 'נאציזם' היא כותרת תקשורתית קליטה ומובנת בחלקים נרחבים של העולם, ולכן היא שימושית להעברת המסר, שאנו (המילה "אנו" פה אינה כוללת את שוקן ועדתו, אלא את החברה הישראלית, ששוקן  מצרף את עצמו אליה ולעמדותיה  לתפארת המליצה בלבד) מתקוממים נגדו וטוענים שאין לו כל קשר למציאות בישראל. אלא שלא צריך שתהיה זהות בין מאפייני הנאציזם המתהווה בגרמניה  לבין פרקטיקות של כיבוש ודיכוי …הנהוגות בישראל, כדי שאפשר יהיה לכנות את ישראל מדינה נאצית בהתהוות."

ה"טריק" פשוט: החלפתי את המילים "אפרטהייד" ו"דרום אפריקה" בציטוט המקורי, ב"גרמניה" וב"נאציזם" פה. כי מה ההבדל? הארץ מפוצץ באפרטהייד ונאציזם.

האמת אינה פקטור מבחינת שוקן, לא במקרה של ה"נאציזם" ולא במקרה של "האפרטהייד".  מספיק לו  שהמלה 'נאציזם' "היא כותרת תקשורתית קליטה ומובנת בחלקים נרחבים של העולם, ולכן היא שימושית להעברת המסר, שאנו (לא כולל שוקן ועדתו) מתקוממים נגדו וטוענים שאין לו כל קשר למציאות בישראל."

רמאות של גולן ורמאות של שוקן.

איך כתב העיתונאי האמריקאי הידוע, ג'פרי גולדברג, עורך "האטלנטיק", כשהודיע שנמאס לו מ"הארץ",והשיב בציוץ לאחד העיתונאים שם:

תרגום: "ראה, כאשר ניאו-נאצים שולחים לי קישורים למאמרים בעמוד של מאמר המערכת ב'הארץ' , המתארים את ישראל כמדינה מרושעת, אני עומד לקחת חופש מכם. מצטער."

נו טוב. וההמשך ברור. בחמישיה  הפותחת של מפלגת ברק המתקמבק נמצאת גם הפרופ' יפעת ביטון, פעילה מרכזית בעמותות של "הקרן החדשה לישראל" ופליטת "גשר", ועוד פעיל מרכזי של אותה קרן, פליט-מרץ אבי בוסקילה, שעמד בראש עמותת הקרן "שלום עכשיו".

ובאשר לעמדת הקרן כבר אמרה הסנכ"לית לשעבר של חדווה רדנוביץ לשגריר האמריקאי.

"בתוך מאה שנה ישראל תהיה בעלת רוב ערבי, אך היעלמותה של המדינה היהודית לא תהיה הטרגדיה שהישראלים חוששים ממנה, משום שהיא תהפוך לדמוקרטית יותר."

ישראל הדמוקרטית, איך לא.

******

הקשרים ביו המצורפת החדשה פליטת "העבודה" סתו שפיר ובין הקרן החדשה ידועים עוד מתקופת המחאה ב-2011.

פליטה-מצטרפת סתו שפיר: אגף הווי ובידור

מסתו שפיר ויושרתה, תבונתה וכוונותיה הפוליטיות , שכחתי עוד אז, ב-2011. זה קרה,  כאשר הגברת המטופשת הזאת, מאגף הווי ובידור של המחאה, האשימה את ישראל, ממשלתה וצה"ל, בפרובוקציה זדונית, שנועדה לחסל את המחאה החברתית.

וזה למה? כי ב-18.08.2011, אירע בדרך לאילת פיגוע רצחני   באוטובוס 392, שבוצע  אמנם על ידי טרוריסטים מוסלמים מחצי האי סיני.

אבל –

שפיר הודיעה אז בביטחון מלא, של עגלה מלומדה, כי התגובה החריפה הצפויה של צה"ל תביא למלחמה מול עזה, שתחסל את המחאה החברתית.

הכל פרובוקציה מכוערת של ישראל, שהזמינה פיגוע ורצח. בלי שום ראייה. סתם פטפוט שהתבדה, כמובן, של טירונית פוליטית שטופת שנאה. שום מלחמה, והמחאה לא התחסלה כלל  בגין אותו ארוע.

לזכותה של שפיר אפשר לומר שלא היתה בודדה עם תיאוריית הפבריקציה-פרובוקציה המטומטמת. בפייק שמאל לא חסרו מעולם טמבלים שטופים בשנאה עזה למדינתם, לעמה ולצבאה.

ולכן גם מתאימה שפיר מאוד למפלגה הדמורטית-מרץ  החדשה. איפה שמצטופפים בהמוניהם הזעירים מוטבי קרן וקסנר, הקרן החדשה, קרן האחים רוקפלר,קרן פורד, קרן רוזה לוקסמברוג, קרן ג'ורג' סורוס, קרנות האיחוד האירופי וכל מיני כנסיות נוצריות אנטישמיות.

המפלגה הזאת היא המפלגה היהודית שלהם. יהודי החצר.

רוצים לדעת מאיפה באות הדעות והעמדות שלה?

בדקו ומצאו מאיפה בא הכסף.

איך אומרים אצלנו היהודים?

"בעל המאה הוא בעל הדעה" (שיבוש של הפתגם "בעל המעה (המטבע) הוא בעל הדעה") אמירה שקרל מרקס תרגם ל"הוויה קןבעת את התודעה"

(זאת אומרת, אם אתם ישראלים צעירים שלא מפריע להם לחיות על חשבונם של ממשלת שבדיה, מיליארדר יהודי שונא ישראל או ארגון הכמרים האנטישמים של הקתולים באירלנד, למה שתהיה לכם בעיה להשטנקר על חבריכם ליחידה בצה"ל ולהציגם כפושעי מלחמה? או בשעת הדחק, להשטנקר אפילו על עצמכם כדי להצדיק את המשכורת השמנמנה? כמו במקרה של האידיוט דין יששכרוף שהתברר כשקרן?)

ויש להם, לבעלי המעה והמאה,  גם לפחות שתי מפלגות ערביות העומדות לרשותם ולרשות מטרתם.

ליבוי שנאה וחרחור מלחמה, דה-לגיטימציה ודימוניזציה של ישראל.

*****

ואין צורך לומר, שהאגף הימני מונהג על ידי המפלגה הרפובליקאית הישראלו-אמריקאית.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: