דילוג לתוכן

צחוקים/ הח"כית עאידה תומא-סלימאן, האזרחים הערבים הנועזים והגאים והבלתי ניתנים לשיחוד של ישראל, והנמושות חלושות האופי – הפלשתינים של הגדה והרצועה, שעומדים למכור את לאומיותם בעבור חופן דולרים

יוני 24, 2019

אוי, כמה שצחקתי הבוקר, כשהאזנתי לח"כית עאידה תומא סלימאן, מחצי המשותפת, מתראיינת באחת מתחנות הרדיו, ומנסה להסביר את עמדתה המורכבת כלפי שני ארועים פינאנסיים חשובים.

א. הנכונות הנלהבת של הח"כית שלנו,  ושל שתי המפלגות וארבע התנועות של המשותפת לשעבר, לקבל אי-אילו מיליארדי שקלים לטובת קהל הבוחרים של "המגזר" (טוב, רק שליש מהקהל הזה, בעצם).

ו-ב. ההתנגדות הנחרצת והנמרצת של ההנהגה המפוצלת הנ"ל, כמו  גם ההתנגדות המפוצלת של ההנהגות הפלשתינית מצידו האחר של הקו הירוק, החמאס והרש"פ, לזכות את תושבי הגדה והרצועה בכמה עשרות מיליארדי דולרים, על פי המתווים של "עיסקת המאה" הטראמפית  והוועידה הצפויה בבחריין.

*****

הייתם צריכים לשמוע את הח"כית סלימאן מתפתלת, כרכבת צעצוע, על הפסים המתעקלים של הגיונה הצולע, בבואה לתרץ את ההבדלים המורכבים של שני  המצבים הפינאנסיים.

ח"כית עאידה תומא-סלימאן: כמו אם דואכת ורחומה (תמונה מהוויקיפדיה)

כי לדעתה, הבוחרים של חצאי המשותפת בכפריהם ובעריהם, זכאים לקבל את המיליארדים בזכות ישראליותם האזרחית המוכחת, ובלי לחשוש לרגע מפני נזק כלשהו.

במקרה המשמח הזה, לא מדובר בשוחד, או בניסיון לרכוש בשלמונים את הלאומיות הערבית-פלשתינית הגאה של בוחרי ה-X-משותפת.

אפשר לסמוך על האזרחים מקבלי המיליארדים ועל מנהיגותם, שלא ישנו כזית מדעותיהם הרגילות בגלל הזרמת בשקלים או בעקבותיה.

החלטת הממשלה הישראלית הימנית, והזרמת  המזומנים בפועל, לא תמנע מאף אחד מהבוחרים ומנהיגיהם,  לטעון, כרגיל,  שמדובר בממשלה פאשיסטית, על גבול הנאצית, אנטי-דמוקרטית, אפרטהיידיסטית  ומדכאת, של ציונים קולוניאליסטים, שליחי הקפיטליזם, האימפריאליזם והריאקציה הבינלאומית, בני לא-עם, שבעצם אין להם מה לחפש פה ועדיף שישובו במהרה לארצות שמהם באו.

*****

אך לעומת זאת, כלל אי אפשר לסמוך, לדעתה של  הח"כית הנכבדה, על הפלשתינים שמעבר לקו הירוק, בגדה וברצועה.

רכבת צעצוע מתפתלת על פסים מתעקלים של היגיון צולע

אלה, חלשלושי אופי שכמותם, שפניהם לביצעם, עתידים בוודאות להסתנוור מהכסף הגדול שיזרום לכיסיהם.

 

השוחד הנתעב  יעוור את עיניהם, והם ימכרו תמורת הירקרקים  של הריאקציה והאימפריאליזם את  ערכיהם , את שאיפותיהם הלגיטימיות, ואת זכותם הקדושה  להקים מדינה פלשתינית משוחררת מנוכחות יהודית, שתחיה תוך סכסוך מתמשך וקטלני, לצד ישראל (שם זמני) – שהיא, מצידה, תהיה מדינה יהודית-ערבית דמוקרטית ושוויונית של כל לאומיה, בגבולות הקו הירוק.

*****

אז מה תגידו? לא רכבת צעצוע מתפתלת על פסים מתעקלים בחופשיות של היגיון צולע ומדדה?

כל מה שהיה חסר, לאחינו ולשכנינו הפלשתינים, עם ההנהגות המסואבות והחמסניות שכבר יש להם שם ממילא, זו עוד ח"כית ישראלית דואגת כמו אמא טובה ורחומה – עאידה תומא סלימאן.

שתציל אותם באומץ מפני הדולרים המאיימים של טרמאפ הרשע, זקני ציון  והריאקציה הערבית הנכלולית.

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: