דילוג לתוכן

סגל והפייקים/ השקרים המגוחכים והטיעונים הכוזבים של מכחישי הגזענות הערבית

פברואר 28, 2019

בסופ"ש הקודם  של "ידיעות אחרונות" הביע העיתונאי עמית סגל את דעתו על המוסר הכפול של הפייק-שמאל שלנו:

זה, שמצד אחד  הוא מערער על זכותם של לאומנים גזענים מהסוג היהודי לאכלס את  מושבי הכנסת ("עוצמה יהודית") – אך מאותו צד בדיוק, הוא מספק הגנה היקפית לח"כים ערבים הסובלים(או  נהנים?) מאותה בעיה עצמה, מתחום הלאומנות הגזענית.

מאז נתון סגל למתקפה מאמריסטית-הגיגיסטית גדולה, בתקשורת הכתובה והמשודרת. ההיקף העצום של התגובות והמחאות הנזעמות, מורה כאלף עדים (ויותר  מזה, אם מביאים בחשבון את מה שמתחולל ברשתות), שסגל תפס את החבר'ה הפייקים ומכנסיהם מופשלות.

באופן טבעי, מוביל את המתקפה נגד סגל הביטאון של הפייק שמאל המקומי, הלוא הוא העיתון לאנשים חושבים (חה-חה) הידוע גם כ"הארץ". שהרי בעיתון הזה, בעל הקו האנטישמי  הברור, הם מגוננים כך לא רק על הח"כים של "המשותפת" ז"ל,  אלא קודם כל על עצמם ועל גזענותם שלהם, יבדל"א.

*****

בתחילת השבוע, למשל, שמעתי באחת מתחנות הרדיו ראיון עם מנהיגת מרצ תמר זנדברג, שהעלתה טיעון מדהים. בעוד ש"עוצמה יהודית", היא ממשיכה של תנועת כ"ך ההיסטורית, שנפסלה בגלל גזענותה ונמנע ממנה בזמנו להתמודד בבחירות לכנסת (ב-1988) – לא מצליחה זנדברג להבין מה לעזאזל רוצים מבל"ד – שהרי במקרה של המפלגה הזאת  הכל התנהל כדין, כחוק וכצדק. עובדה,  חברי הכנסת מטעם הסיעה  הזאת, שנתפסו בקלקלתם (האחד בתור קת"ק – קצין תצפית קדמי – של ארגון הטרור החיבזאללה, והשני בתור מבריח של אמצעי תקשורת לטרוריסטים כלואים מהחמאס), נתנו את הדין. כך טענה זנדברג (וטעתה והטעתה, רק המבריח נתן את הדין. הקת"ק נמלט לקטאר).

ח"כ טיבי נואם: כשטרוריסטים ערבים רוצחים יהודים, הם שהידים. לוחמי חרות. 

אכן,  טיעון ענייני למופת: הלאומנות היהודית הגזענית זוכה להנחות מפליגות, ועתידה  להתיישב על ספסלי אותה הכנסת, שאותם מאכלסים זה מכבר הקדושים של בל"ד מ"המשותפת", שאצלם הכל בסדר, והזכות עומדת להם, כי החוטאים שלהם נתנו את הדין על מעשיהם מלפני שנים אחדות!

חתיכת טיעון!

טוב, זה מרצ. למה ציפיתם.

*****

אך למרבית הצער, שמעתי השבוע את הח"כית שלי יחימוביץ (העבודה), גברת נבונה למדי בדרך-כלל, מעלה בגלצ, לרגל הארוע הבעייתי טיעון מופרך לא פחות מזה של הקוליגה ממרצ:

טיעון שקרי וטיפשי.

אני, הסבירה יחימוביץ למראייניה, עוסקת בגזענים של "עוצמה יהודית" ומתנגדת לישיבתם בכנסת, אך מסרבת לדון במעללי הח"כים הגזענים של "המשותפת" (אף שאני מתנגדת לדרכם),כי אני יהודיה. ובתור יהודיה, אני רואה חובה לעצמי לעסוק בגזענים היהודיים, ואילו "הגויים" (ביטוי שלי, מ.), שיתעסקו בעצמם בגזענים שלהם.

חה-חה.

בדיוק הטיעון של כל פייק שמאלן למינהו,  כששואלים אותו מדוע הוא עוסק רק בפשעים הנוראים של "צבא הכיבוש" הישראלי, אך שותק כדג שאכל קרס, באשר להשמדת העם (האמיתית, לא המטאפורית), שמתבצעת בסוריה השכנה, כלפי אותם ערבים,  שהם מחמל נפשם של הפייקים (אך ורק בשעה שהם גרים מדרום לסוריה, פה).

הפטריוטים האלה מרוכזים בנעשה אצלנו!

בלבד.

זו תשובתם. בדיוק כמו התשובה של שלי.

אך  אם זה הטיעון, אז למה ומדוע לא תמצאו לעולם  את הפייק שמאלן המקומי גוער בקוליגות  שלו מרחבי העולם, הפייקים הגרמנים, השבדים, האירים או הבריטים והספרדים, וקורא להם להסיר את ידיהם הטמאות מעיסוק שאינו נוגע להם, ב"כיבוש" המקומי – ונא שיתרכזו ב"שלהם" – בגזענות נגד המהגרים  בגרמניה, בברקזיט בבריטניה, באנטישמיות הגואה בשבדיה, או באבטלה הנוראה בספרד.

ולמה  כה להוטים הפייקים שלנו להגן על אובמה ולתקוף את טראמפ באמריקה הרחוקה?.

שלא לדבר על נקודה  נוספת חשובה ביותר המקרה הזה, לתשומת ליבה של הח'"כית יחימוביץ:

נכון, שהלאומנים  הגזענים הערבים עצמם הם "משלהם", אך לעומת זאת, מושאיה של הלאומנות הגזענית הנ"ל, כלומר, קורבנותיה בעבר, בהווה ובעתיד – הם לגמרי אנחנו-עצמנו.

כולל יחימוביץ.

היא ואנחנו, הננו  צאצאי הקופים והחזירים, הכופרים החוטאים שדמם מותר(לפי הקנאים הדתיים מקרב הגזענים הערבים).

או הקולוניאליסטים  הכוזרים שאין להם מה לחפש פה (לפי הקנאות האידיאולוגית של הלאומנות החילונית).

אז איך זה שענייננו שלנו, בתור מושאי הגזענות הערבית,  אינה מעניינה של שלי (שלנו)?

איך זה שאינה מוטרדת מהשנאה הגזענית השוצפת של הח"כים הערבים מ"המשותפת"?

******

איך זה שהח"כים הגזענים של המשותפת מסרבים להגדיר כטרוריסטים את החמאס ואת החיזבאללה – רוצחי יהודים מושבעים, המופעלים על ידי שנאה אנטישמית מוכחת (אמנת החמאס* ונאומי חסן נסרראללה ופטרונו הייאטוללה חמינאי**), גם בלי קשר ל"כיבוש"?

איך זה שאנשי המשותפת, שחלקם ניצבים בגלוי ובגאווה גם לצד הטרוריסטים המקומיים, כולל אלה שמקורם בצאן מרעיתם, הערבים אזרחיי ישראל (ראו ציטוט מתוך הנאום של טיבי בצילום לעיל,  וגם בלינק ליוטיוב להלן).

איך זה שהרוצחים האלה אינם מוכרים כגזענים?

פשוט מאוד: כי לפי הפייק שמאלן, היהודי כמו הערבי, רוצחי יהודים  אינם סתם גזענים נתעבים, כמו בני-דמותם היהודים שרצחו ערבים.

הם בכלל לוחמי חירות.

הם  "לוחמים נגד הכיבוש", לפי הגדרתם של הפייקים. שמעתי  את התירוץ הזה מפי הח"כ אחמד טיבי, היום בבוקר בדקל-סגל ברשת ב'.

חה-חה. כשלאומן יהודי רוצח ערבים הוא גזען, וכשלאומן ערבי רוצח יהודים הוא לוחם חרות, או "שאהיד".

עלבון לאינטליגנציה ואשפה מוסרית, הח"כ טיבי.

******

מכיוון שעלו בתוהו הנסיונות להתמודד בצורה עניינית עם הטיעון של עמית סגל מהסופ"ש ב"ידיעות" – הגזירה השווה בין גזענים רצחניים, יהודים או ערבים,   פנו הפייקים הפגועים, בלית ברירה,  אל מפלטו האחרון של כל השקרן למינהו. וזה הטיעון הכוזב הקרוי ARGUMENTUM AD HOMINEM, ארגומנטם אד הומינם, הטיעון לגופו של הטוען.

אך כיוון שהתקשו למצוא רבב בעיתונאי סגל עצמו, פנו הפייקים אל אביו, העיתונאי חגי סגל, שבעברו מצויים חברות ב"מחתרת היהודית", מעשה טרור, הרשעה ותקופת מאסר. לא טיעון  לגופו של הטוען, אלא טיעון לגופו של אביו של הטוען.

זו דרכם של כל הנוכלים לדורותיהם. אין תשובה לעניין, תביא אחת שאינה לעניין. העיקר שיהיה משהו. העיקר להסיח את הדעת. העיקר לפזר מסך עשן כדי להעלים את האמת הלא-נעימה.

השקר הוא ברירת המחדל של הפייק-שמאל.

וכמו כן נעשה עוד ניסיון התמודדות המאפיין את הפייק שמאל במקרים של מצוקה קשה בתחום העובדות והטיעונים – גידופים  ריקים. "נאצים", "היטלר" וכאלה.

לא אמשיך לפרט בנקודה זו, כי אני אישית כן מכבד את עקרון ה"סוב-יודיצה" הארכאי, ובמקרה הזה סגל הגיש תביעת דיבה.

וכל אלה, הטיעון הכוזב והגידופים, רק מדגישים את העובדה, שהפייקים אינם מסוגלים להתמודד עם הטיעון עצמו בצורה עניינית.

הם מבחינים בין גזענות לגזענות. מה שחושף לעין כל את גזענותם שלהם.

הם סתם אנטישמים.

—————————————————————————————————————————————————

*האנטישמיות הגלויה והמוצהרת של החמאס, הנתמך על ידי"המשותפת".  סעיף 32 באמנת החמאס:

"לתכנית הציונית אין גבולות. לאחר פלשתין הם שואפים להתרחב לנילוס ולפרת. ולאחר שישלימו את 'בליעת' האזור שאליו יגיעו, ישאפו להתרחבות נוספת ובאותה מתכונת מזימתם מופיעה בפרוטוקולים של זקני ציון".

**האנטישמיות של איראן, הספונסר והמפעיל של החיזבאללה. נאומו של  המנהיג הדתי העליון של המשטר האיראני, הייאטוללה עלי חמינאי:

"(ישראל היא) מדינה חסרת מוצא וייחוס, מדינה מזויפת, אומה שקרית. קיבצו מכל קצוות העולם את האנשים הרשעים, והקימו אמלגם (סיג של מתכות שונות) בשם ישראל. הזוהי אומה? קיבצו אותם שם  מכל מקום בו היו יהודים רשעים ומרושעים…אלו שהלכו לאדמות הכבושות היו מרושעים, רשעים, תאוותנים, גנבים ורוצחים שנאספו מכל העולם…האם ככה מקימים אומה? אומה ומדינה שקמה באופן כזה, ונקראת ישראל…"

2 תגובות
  1. אנונימי permalink

    יש פה גם גזענות כלפי ערבים. מיהודים אפשר לדרוש לא להיות גזענים; הערבים, כידוע, פרימיטיביים מדי בשביל זה. הם מתלהבים מטבעם. הם בטח לא מתכוונים למה שהם אומרים, אם נשכח את מה שקורה בסוריה, למשל.

    אהבתי

  2. היזהר שלא יקחו אותך ברצינות

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: