דילוג לתוכן

מה למדתי מנאום גנץ

ינואר 30, 2019

עקבתי אחרי נאום גנץ, והיה לו בהחלט מה להגיד  בשורה של נושאים חשובים כמו (מה שהספקתי לרשום, לפי סדר אלף-ביתי) :

נאום גנץ, מא' עד ת'.

אחדות, איראן, בוגי, בגין, ביטחון, בריאות, בעלי מוגבליות, בקעת הירדן, גאים, גדר ההפרדה, גושי ההתיישבות, דיור, דמוקרטיה, הסתה, חיבורים פוליטיים, חרדים,  יהודים וערבים, יועץ משפטי לממשלה, ימין ושמאל, ישראל, כתב אישום, לאומיות, מיעוטים, ממלכתיות, משטרה, מנהיגות,  נאום בר אילן, נתניהו , נשים,  עזה, עם אחד, פלגנות ושיסוי,  פרוטקשן (דולרים לחמאס), צה"ל, רבין, רוח רעה, שוויון, שחיתות, שכבה קטנה ומסואבת,  שלום והתקווה.

לא היה לו הרבה מה לומר בנושאים שמתחילים באותיות ו',ז', ט' , ס, ו-,ק, שזה בגימטריה 182, כלומר, קפ"ב.

מהתגובות על הנאום הבנתי,ששונאי ביבי יחשבו שגם באיזדרכת ניתן למצוא יושרה מצודדת, בוסריות מבטיחה וערכיות מלבבת, אם יש לה משהו נגד ביבי הנורא. ואילו אוהדי ביבי, ענק בדורו היו פוסלים גם את מנחם בגין ז"ל כשמאלני מתחזה (התבוסתן הבוגדני עשה שלום  עם ערבים) אילו היה מעז להתמודד מול ביבי שלהם.

אני לא יודע מה כל זה אומר, אבל מה שהבנתי, שורה תחתונה, שבני גנץ  מקווה להיות ראש ממשלה, אך יתכן גם שיסיים כראש אופוזיציה או כשר בממשלה הבאה. כך שיש למה לקוות.  שיהיה בהצלחה, בני.

גילוי נאות,  הייתי ונשארתי עם כחלון.

2 תגובות
  1. 3718 permalink

    יש לו מראה של מנהיג (עיניים כחולות, גובה 1.95 ), מה צריך יותר מזה? 🙂

    ועכשיו ברצינות, אם היה פחות מתקיף את נתניהו ברמה האישית והמשפחתית היה יוצא ממלכתי יותר. לא ברור לי למה הגלישה לכיוון הזה , כאשר היא משכנעת את המשוכנעים ומרחיקה את הליכודניקים.

    אהבתי

  2. כמו שנתניהו מפריש את המס הקבוע לבייס – שנאה לשמאל, גם גנץ משלם את המס עובד לבייס – שונאי ביבי.

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: