דילוג לתוכן

רזי והמומחה ג'קי בגלצ:הדומה והשווה באיומים מצד איראן ומצד ישראל

ינואר 21, 2019

הבוקר, בתכניתו של רזי ברקאי בגלצ, זומן כתב התחנה "לענייני ערבים", ג'קי חוגי, כדי לדון באיום ההשמדה האחרון של האיראנים כלפי ישראל. "אה, כן" הפטיר המומחה לערבים כלאחר-פה, "כמו שישראל מאיימת בהשמדת איראן.

רזי נבהל. לישראל אין שום דבר נגד העם האיראני,הוא הזכיר למומחה. רק נגד המשטר.

"גם האיראנים, "הודיע המומחה, "מאיימים רק על המדינה והמשטר".

רזי, שאף פעם לא טענתי שהוא מטומטם, אמר, כבדרך אגב, שהוא תוהה מה יכול להיות גורלו הפרטי של המומחה ג'קי, במסגרת הלחימה האיראנית נגד המשטר הישראלי.

הוא לא הרחיב בעניין, אולי כדי שלא לפגוע בכבודו של המומחה שלו, זה שטוען בקלותכזאת, , שאין הבדל בין איומי ההשמדה של איראן וישראל.

אבל לי לא אכפת לפגוע קצת בכבודו של המומחה ג'קי.

מעניין אותי לדעת,איך הוא מפרש את הודעתו של הנשיא לשעבר אחמדינג'אד,שמדינת ישראל (לא "המשטר הציוני") היא כתם על המפה, גידול סרטני וכו'.

והצהרות כאלה נשמעו עוד מאז.

או למשל התובנות של המנהיג העליון עלי חמינאי בקשר לעם היושב בציון ומדינתו:

מדינה חסרת מוצא וייחוס, מדינה מזוייפת, אומה שיקרית. קיבצו מכל קצוות העולם את האנשים הרשעים והקימו שם אמלגם (תערובת מסיגים שונים) בשם ישראל. הזוהי אומה? קיבצו אותם שם מכל מקום בו היו יהודים רשעים ומרושעים…"

או עוד תובנה מטעם הנשיא לשעבר מחמוד אחמדיניג'אד:

"היום ברור לכולם שהציונים אינם יהודים, אינם נוצרים ואינם מוסלמים. הם לא מאמינים באף אחת מן הדתות האלוהיות. הם חסרי דת ואין להם זכות לזכויות היסוד המינימליות של האדם(כמו הזכות לחיות, ג'קי המומחה?בלי קשר למשטר כלשהו?)."

אני תוהה,אם אזכה לשמוע בהזדמנות, גם את התובנות של המומחה ג'קי בקשר לאמנת החמאס, ועד כמה דומות הכוונות של החמאס בקשר לג'קי,או לרזי, או לכל חברי וקוראותי פה, לכוונות של המשטר הציוני בירושלים, לחסל כל אחמד, מוחמד ופטימה בעזה.

אוי, גלצ,גלצ.

 

2 תגובות
  1. יוסי permalink

    אני תוהה אם המראיינים בגל״צ יודעים שהאיראנים אינם ערבים…

    אהבתי

  2. יודעים, אבל עדיין אין תקציב לכתב לענייני איראן.

    אהבתי

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: