דילוג לתוכן

הבריונים ששומרים עלינו, או: הימין והשמאל, הטווידלדם והטווידלדי של המוסר הכפול

ינואר 16, 2019

בפתח הדיון הפרלמנטרי  האחרון שלנו, פתח אחד  החברים, שמאלני לתפארת,  והפגין את ההומינזם חסר הפשרות ואת חוסר הפניות הפוליטי שלו, המאפיין, כידוע, פייק-שמלאנים בהמוניהם המזעריים.

וזה אפרופו פרשת חקירות  השב"כ ונערי הישיבה הרכים שנחשדו במעשה רצח נורא, כשמועליות האשמות כבדות כלפי אופן חקירתם.

"ביריונים כל אלה, המשטרה והשב"'כ, מעשים נוראים",הודיע לנו הפרלמנטר השמאלני.

"אתה לגמרי צודק. ממש ביריונים." הסכמתי איתו מיד."אבל מה הקטע? שבשביל לתפוס רוצחים, צריך ביריונים.אלא מה? פרופסורים נאורים של תורת המוסר, או אינטלקטואלים שמאלנים, את אלה נשלח לעצור רוצחים? " זה מה שאמרתי, ובחוכמה שלאחר מעשה אפשר להוסיף, שכשהרוצחים יראו את האקזמפלרים מהסוג הנ"ל, באים לעצור אותם או לחקור אותם – מיד יפלו תחתיהם ותיפח נשמתם. פשוט  ימותו. ימותו מצחוק.

אז תודה לאל שיש לנו גם ביריונים. ביריונים בצבא, בריונים במשטרה , בריונים בשב"כ. כי בזכותם, ורק בזכותם, יכולים ההומניסטים הנאורים, כולל מהפייק שמאל, ובאותה הזדמנות, כולנו, להסתובב ברחובות ולשכב על משכבנו בלילות, בטוחים יחסית.

ולרגע אני לא שוכח מפני מי  שומרים אותנו הביריונים שלנו, תודה לאל על קיומם. כלומר, מיהם הרוצחים שהביריונים שלנו עוצרים, אוסרים, או גם נפטרים מהם לפעמים בכל דרך המתחייבת מהנסיבות.

האם אין אלה האינטלקטואלים הפייק- שמאלנים שלנו, הם עצמם,  שטוענים שזכותם ואף חובתם של הרוצחים הערבים מבין שכנינו,להרוג יהודים באשר הם? ובכל צורה שימצאו לנכון? ואם אינם מעיזים לומר בעצמם את אשר עם ליבם, הם רק מהללים ומשבחים ומעלים על נס את המסיתים לרצח, אוכלי הנבלות, הבאים מתוכם?

כך שמה ההבדל בין ההומניסטים הנאורים-דמיקולו האלהשל הפייק שמאל, ובין רבני הימין, בעלי "תורת המלך", ראשי ישיבות שטופי שנאה ופוליטיקאים גזעניים, שהם מקורות ההשראה של "נערי הגבעות" של  "תג-מחיר", ושאר הרוצחים מקרב הימין הקיצוני והרצחני. התאומים היהודים, שלוחי הרבנים, של הרוצחים הערבים חביבי הפייק שמאל.

אלה בשם אליליהם ההומניסטים-חילוניסטים-מדעיסטים, ואלה מטעם הרבנים, הנושאים לשווא,להבל ולשפך הדם את שם האל. הטווידלדם והטווידלדי של המוסר הכפול והפגום.

"טווידלדם וטווידלדי: רבני הימין והאינטלקטואלים של הפייק-שמאל

כל מיני לוחמי כורסא,קתדרה ומקלדת. מסיתים נתעבים לרצח, חובבי סנאף ואוכלי נבלות, גיבורים בלשלוח אחרים, כדי להשביע את צמאון הדם שלהם, שתמיד מתחפש למשהו רוחני ונשגב:

ארבע מילים לי לאלה ולאלה.

עלבון לאינטליגנציה ואשפה מוסרית.

*****

ושנא לא יובן מזה,  שאני תומך במעשי עוולה, בשיטות חקירה פסולות, בעינויים וכו'. אני יודע שגם הדברים האלה קורים.

כמו שאני יודע, שמספר המתים לשווא והנכים המעונים  בבתי החולים, כתוצאה מטעויות ורשלנות של רופאים, או אחיות, גדול, כנראה, לאין שיעור ממספר הנפגעים ממעשי העוולה בבתי מעצר וב"מרתפי השב"כ".

ואף עם פי כן, לא אעלה על דעתי לקרוא לאנשי הסגל הרפואי חבר רוצחים או "ביריונים".

אנשים מועדים לטעויות,אפילו כשכוונותיהם הן הטובות ביותר.

והכי צריך להיזהר מפני בעלי הכוונות הרעות. למשל הרבנים החשוכים מימין והאידיאולוגים הנאורים משמאל. תמונת מראה,אלה של אלה.

הטווידלדי והטווידלדם של התועבה המוסרית.


טווידל-די וטווידל-דם, דמויות של תאומים מהספרות האנגלית, הנתונים לכאורה במריבה מתמדת. הגם שלמעשה הם לגמרי מסכימים. הנה מתוך  הספר "אליסה בארץ המראה:

טִווידְלדָּם וְטִווידְלדִּי חָזְרוּ לִקְרָב יָשָׁן,

כִּי טִווידְלדָּם נִזְכַּר שֶׁדִּי קִלְקֵל לוֹ רַעֲשָׁן.

פִּתאֹם נָחַת עוֹרֵב הָרִים שָׁחֹר מִשּׁחוֹר כִּבשָׁן,

וּמֵרֹב פַּחַד כָּל הָרִיב כּלָה כְּמוֹ עָשֵָׁן.

 

 

 

 

 

 

 

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: