דילוג לתוכן

merde alors, מיסיה-לה-פרזינט

דצמבר 10, 2018

אני מבין שהיום, 10 בדצמבר, אמורה ממשלת צרפת להעניק פרסים מטעמה לשני ארגונים כאילו-מקומיים לזכויות אדם, אלק, והם "בצלם" הישראלי ו"אל-חאק" הפלשתיני. אני קורא להם "כאילו מקומיים", כי למעשה הם ארגונים של סוכנים זרים, המתוחזקים על ידי זרים.

נשיא עמנואל מקרון: משרת "המגזר העיסקי" (הצילום מהוויקיפדיה)

ואני קורא להם "לזכויות אדם, אלק", כי הממשלות האימפריאליסטיות הזרות (למשל ממשלת צרפת), התאגידים כלכליים אדירים (ז"א מליאנים וחברות רודפות בצע, למשל חברת הנפט "טוטל" הצרפתית) ומוסדות קלריקליים גזעניים (גם של כמרים קתוליים מצרפת) משקיעות כסף רב בארגונים האלה (כן, משקיעות, לא "תורמות") כדי להעסיק פה ישראלים ופלשתינים בשכר נאה, שתפקידם לספק סחורה תעמולתית אנטי-ישראלית וגם אנטישמית באותה הזדמנות, לחרחר מלחמות וללבות שנאה.

בשנת 2013 שילמה ממשלת צרפת 47,619 ש"ח לסוכנים שלה ב"בצלם" היעני-ישראלי. בשנת 2014 חלה עליה , הממשלה הצרפתית של פרנסואה הולנד, הסוציאליסט המובס, כבר שילמה למלשנים-בשכר של "בצלם" 71,429 ש"ח.

זו, אגב, השנה שבה מונה עמנואל מקרון כשר הכלכלה, ובוויקיפדיה טורחים לייצר שהוא "דחף לרפורמות לטובת המגזר העסקי", כך שברור עם מי ועם מה יש לנו עסק.

בשנת 2015 לא הועברו תשלומים, ואילו ב-2016 כבר חלה עליה ניכרת: 130,219 ש"ח העבירה הממשלה הפרנסאווית ל"בצלם".

וב-2017, זו שבה נבחר עמנואל מקרון לנשיא השקיעה ממשלת צרפת 124,213 ש"ח בליבוי הסכסוך המזרח תיכוני על ידי "בצלם".

כך שהעיסקה ברורה: הממשלות, המליאנים, והמימסדים הנוצריים האנטישמים מממנים את שכירי הלשון, המקלדת והמצלמה של "בצלם" (וכן גם "אל-חאק") – ואחר כך נותנת להם "פרס" על הצלחתם בתפקיד, כשהם מספקים די סיפורים משמיצים על ישראל, מה שבטח גם תורם ל"מגזר העיסקי" החביב על הנשיא מקרון.  מין עיסקה סיבובית שכזאת.

וכמה מצחיק שבימים אלה ממש, שהאז'נט פרובוקטרים שמעסיק מקרון במזרח התיכון מקבלים ממנו פרס, מתלוננים אנשיו של מקרון על כל מיני גורמים זרים, רוסיים שמתערבים לנשיא החביב בפוליטיקה הצרפתית.

חה-חה ופחחח-פחחח.

מגיע לו, ובגדול. תודה רבה לך במקרה הזה, ולדימיר, שאתה עוזר לחשוף את הצביעות של הנשיא הזה.

*****

אני לא יודע אם הטקס של הענקת הפרס לסוכנים הזרים של מקרון יתקיים היום בפאריס. שכן, כידוע, יש לצמרת הצרפתית המון צרות לאחרונה. צהובי-האפודים עוקרים מרצפות, זורקים אותן על שוטרים, שורפים מכוניות ובוזזים חנויות.

מכוניות הפוכות ושרופות בשדדרות פאריס: הצרפתים הבינו עם מי יש להם עסק

ומיסייה-לה-פרזידן-דה-לה-רפובליק אמור לשאת היום נאום היסטורי, שאמור לחלץ אותו מהצרות, כך שלמי יהיה ראש בשביל "בצלם" ו"אל-חאק".

איזה אחלה עיתוי.

ובכן, הרשו לי להשיל היום, לרגל היום כפול-הארועים הזה, את המעטה הרגיל שלי, כאיש חביב, שוחר טוב, מתון ואוהב אדם, ולגלות את פרצופי האמיתי:

אני מאחל לנשיא עמנואל מקרון כל-רע.

וזה, כי כל-רע בשביל משרת-העשירים הזה, המתנשא והמנוכר,  יכול להיות לטובת  העם שלנו וגם לטובת . העם הצרפתי.

פרנקופיל תמיד הייתי, ונשארתי.

ודי מהר נפךלו הצרפתיםן על השכל, והבינו בידי מי הם נפלו.

זה שדחף, ודוחף, "לרפורמות לטובת המגזר העסקי".

ולמען האינטרסים של אותו מגזר עיסקי (נפט ונשק כבר אמרנו?) מחרחר הנשיא הזה סכסוכים ומלחמות, מלבה שנאה, מסית ומדיח על ידי שכירי הלשון, המקלדת והמצלמה, שהוא וחבריו מעסיקים בכסף טוב במזרח התיכון שלנו.

אז כל-רע שיהיה לך, עמנואל מקרון, יא משרת-עשירים שכמוך.

ולנו, אנחנו ואתם,  פראנסווים חביבים, כל טוב שיהיה לנו. כל טוב.

 

From → פוליטיקה

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: