דילוג לתוכן

צחוקים: בעקבות הרדיפה של "עקבות"

אוקטובר 15, 2018

"עקבות של רדיפה" נשמע אולי כשמו של מותחן הוליבודי, אבל בפועל זוהי כותרת מאמר המערכת של "הארץ" מהיום. מין התחכמות, כי "עקבות" הוא שמה של עוד אחת מאותן "עמותות" של סוכנים ישראלים המוחזקים על ידי קרנות זרות כדי לסייע להן בעבודת הקודש הרגילה – דה-לגיטימציה ודימוניזציה של מדינת ישראל, מתוך שאיפה כנה לסייע ל-BDS במאמציו להחרים את מדינת היהודים ולהוציא את דיבתה רעה – במקרה הזה על-ידי חיפוש הכביסה המלוכלכת בארכיוני המדינה (שמו המקורי של "עקבות" היה "ארכיוני הכיבוש").

ומה מקור ה"רדיפה" מהכותרת של "הארץ"? ובכן, זו מתייחסת לפניה של ראש הממשלה נתניהו לממשלה השוויצרית, כאשר מחה על השימוש שעושה אותו ממשלה בכספי משלם המיסים השוויצרי, כדי לסייע למשמיצנים המקומיים של ישראל.

ואיך מתאר "הארץ" את המשמיצנים הנ"ל?

קבלו:

"'עקבות' עוסק בחקר הסכסוך הישראלי-פלשתיני…עיקר פעילותו הוא הרחבת הגישה הציבורית למסמכים היסטוריים שהעלו אבק…חלק מהמסמכים האלה מתעד פרקים חשובים, גם אם כואבים, ולא נעימים בתולדות המדינה… בהנהלת 'עקבות' אכן חברים גם אנשי שמאל, אך פעילותו כמכון מחקר אינה פוליטית…"

חה-חה.

אין מילה ואין משפט בתיאור הזה של "עקבות", המופיע במאמר המערכת של "הארץ", שאינם שקר מוחלט או חלקי, או לפחות מופת של צביעות מתחכמת, מתחמקת ונכלולית.

דרוקר מראיין את אלעד מ"בצלם": גמיטלישקייט נוזל כדונג חם

א. "עקבות" אינו  עוסק בשום "חקר", מושג המבטא רצון כלשהו או שאיפה לעמוד על האמת. באופן ברור ביותר מחפשים "החוקרים" מטעמו בארכיוני המדינה חומרים שחשיפתם תפגע במדינת ישראל, ואותם בלבד. זה לא חקר. האמת היא שזה שקר.

ב. האמת הזאת נחשפת גם בתיאור המתחסד והצבוע של מאמר המערכת של העיתון לאנשים חושבים (חה-חה), במילים "חלק מהמסמכים האלה מתעד פרקים חשובים, גם אם כואבים, ולא נעימים…" – כשברור לגמרי, שאך ורק אותו "חלק מהמסמכים" מעניין את אנשי "עקבות", שכל עניינם להזיק לישראל, להכאיב למדינה ולאזרחיה, ולגרום להם אי-נעימות. פשוט שונאים אותנו שם, ומבסוטים מזה שיש מי שמשלם להם על התענוג.

ג. "בהנהלת 'עקבות' אכן חברים גם אנשי שמאל." כתוב במאמר המערכת. המילה "גם" פה, משעשעת במקרה הטוב, ומצביעה על השקריות והצביעות של כותב המאמר, כפי שאראה ברשימה המפורטת שאביא להלן, של חברי ההנהלה על זהותם האחידה.

ד. "אך פעילותו (של "עקבות") כמכון מחקר אינה פוליטית…" נו טוב. זה כבר שיא של שקר וצביעות, וכמעט שאין צורך להסביר מדוע. דה-לגיטימציה ודמוניזציה של ישראל אינם מיזם פוליטי? אתם עושים צחוק?

***** 

ועכשיו קבלו את חברי ההנהלה של עמותת "עקבות":

ליאור יבנה, איש "בצלם" ו"יש דין", עמותות של הפייק-שמאל הישראלי המתוחזקות על ידי קרנות זרות.

אפרת ברגמן-ספיר מהעמותה השמאלנית מתוחזקת הקרנות הזרות "הוועד הציבורי נגד עינויים".

רלוקה גנאה מעמותת "זזים" שמגדירה את עצמה כך:  "מה שמחבר בינינו הם ערכים משותפים של זכויות אדם, צדק חברתי, מאבק בגזענות ובכיבוש…". כך שברור לגמרי במה המדובר. "זזים" מסונפת לארגון בינלאומי יותר, ששמו OPEN.*

ד"ר נעם הופשטטר, חבר מובהק של הפייק-שמאל הישראלי, כותב ב"גדה השמאלית" החד"שי. החבר הופשטטר  כתב בזמנו, שישראל יזמה את מבצע "צוק איתן" בעזה, ב-2014, כדי לקבל מחיר טוב על הפרטת מפעלי תע"ש, שעמדו אז בפני מכירה, זה על ידי הפגנת יעילותה של מערכת "כיפת ברזל" באותה מערכה בדרום (כמה חבל, שבעצם לתע"ש המופרטת לא היה חלק ונחלה ב"כיפת ברזל", שהיא קו-פרודוקציה של רפא"ל והתעשייה האווירית, חה-חה).

מוקי דגן, וכן גם זיו שטהל מאנשי עמותת "יש דין" עוד מיזם של הפייק-שמאל הישראלי, המתוחזק על ידי קרנות זרות.

שירה וילקוף, מאוניברסיטת ברקלי האמריקאית, עוסקת ב"היסטוריה של המרחב" וכותבת ב"שיחה מקומית", בלוג-רשת של הפייק-שמאל הישראלי, המתוחזק על ידי קרנות זרות.

רוני פלי, מעמותת השמאל המוחזקת על ידי קרנות זרות, "האגודה לזכויות האזרח".

עידן רינג, מעמותת "סיכוי" המתוחזקת על ידי קרנות זרות.

עו"ד מיכאל ספרד, שאין צורך להרחיב את הדיבור על הקשר בינו ובין רבות מהעמותות של הפייק-שמאל המקומי והקרנות הזרות. די לציין שהוא היה בין יזמי "סקר האפרטהייד" השקרי, וממחברי השאלות לאותו סקר-שקר.

ולזה קוראים ב"הארץ" "בהנהלת 'עקבות' אכן חברים גם אנשי שמאל."

חה-חה.

"גם".

*****

ומי מממן את חבורת ה"גם אנשי שמאל" הזאת? ובכן, החשודים הרגילים. הממשלות האירופאיות שוחרות הטוב ומחרחרות המלחמה של שבדיה, דנמרק, נורבגיה ושוויץ. קרנות של האו"ם. ומתחום היוזמה הפרטית: קרן האחים רוקפלר (תאגיד הנפט "סטנדרד אויל" ןבנק "צ'ייס מנהטן") וכמובן, איך לא, קרן "החברה הפתוחה" של המיליארדר וספסר המט"ח ג'ורג' סורוס, שכמעט שאין עמותה אנטי-ישראלית, אנטי-ציונית או סתם אנטישמית, שהכסף שלו אינו מושקע בה.

*****

ואם אנחנו כבר בעיסקי קרנות זרות ועמותות מקומיות של סוכנים זרים ישראלים, חזיתי הערב ברביב דרוקר מראיין בערוץ 10 (בלונדון בלי קירשנבאום) את מנכ"ל "בצלם" חגי אלעד, לקראת אחת מהופעותיו הקבועות של אלעד באו"ם, שלעולם אינן מפתיעות.

תמיד ישראל היא המרשעת האכזרית והנוראה, והפלשתינים הם הקורבנות התמימים ושוחרי השלום, או לכל היותר הפראים האצילים והפרימיטיביים, כמיטב המסורת של הגזענות השמאלנית הרגילה.

חתיכת ראיון זה היה. מאוחר יותר ראיתי את שמעון ריקלין ואראל סג"ל מסתחבקים בערוץ 20 עם הח"כ דוד ביטן מהליכוד – ואפילו זה היה ראיון עיתונאי נוקב ומותח לעומת הגמיטלישקייט המייגע שנזל כדונג חמים מפגישת דרוקר-אלעד בערוץ 10.

ומה הפלא, כשזוכרים שגם דרוקר היה מוטב-קרנות זרות במשך תריסר שנים בתוקף תפקידו כמייסד וכמנכ"ל של "התנועה  לחופש המידע".

*****

מה הם חושבים לעצמם, האנשים האלה?

כל מיני מדינות אירופאיות מחרחרות מלחמה, מיליארדרים ותאגידים רב-לאומיים, ומימסדים כנסייתיים נוצריים אנטישמיים, בעיסקת חבילה סיבובית:

לאורך עשרות שנים הם מעבירים מאות מיליונים, אולי מיליארדים, של יורו ו/או דולרים, רובם מכספי משלמי המיסים (התרומות של הטייקונים והתאגידים נחשבות לצורך חישובי מס, ורוב הכסף שמעבירות הכנסיות הנוצריות מגיע מהממשלות, כלומר, מכספי משלם המיסים האירופי) למעמד שלם של אינטליגנציה בורגנית ישראלית – כדי שהסוכנים האלה שלהם יספקו בדואר חוזר, לתקשורת המערבית הרקובה והמושחתת, שפע של חומרים משמיצים על היהודים ומדינתם המזרח-תיכונית.

והמשת"פים המקומיים האלה  – הסוכנים הזרים מ"בצלם" עד "שוברים שתיקה", מ"רבנים" ועד "רופאים" למען "זכויות" כלשהן, וגם הביטאון הצבוע שלהם, עוד באים להתנשא עלינו פה בתור אנשי אמת ומוסר.

וגם מתלוננים על "רדיפות" נגדם, על זה שחשיפתם כמה-וכמי-שהם-באמת,  היא פגיעה בדמוקרטיה.

אז נו, באמת, הצחקתם.

—————————————————————————————————————————-

*OPEN  קרן המתיימרת לספק שרותי רשת לארגונים של "שורשי העשב" – כלומר, ממומני קרנות בפועל. הקרן, ספונסרית של "זזים", מוגדרת כמיזם "אירופאי-מזרח תיכוני", אך כדי להבין את מהותו, די לציין את שמותיהם של רוב חברי ההנהלה (יש קצת אירופאים לקישוט): דריס אל-יזאמי, האני מג'אלי, כמאל ג'נדובי, חאמיס חמאר, ליילה רהיווי, בסאם קודאני וזוהייר בלחסן.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: