דילוג לתוכן

לוי בריקלין-סג"ל הערב בערוץ 20: התיאוריה של הפייק-שמאל על הקולוניאליזם הציוני

אוגוסט 26, 2018

כרגע שמעתי את גדעון לוי ("הארץ") מסביר לריקלין-סג"ל בערוץ 20 (בדיון על החלטת טראמפ לפוצץ את בלוף הפליטים), מדוע הציונות היא קולוניאליזם:

כי בשלב מסויים, מדווח לוי, היתה מדיניות של פיטורי פועלים ערבים, והעסקת יהודים במקומם. "עבודה עברית", מה שנקרא. זו ההוכחה לקולוניאליזמוס הציוני, לפי לוי, ומכאן, בהמשך, האפרטהייד הציוני, הפאשיזמוס הציוני, ונעצור כאן.

אכן! אחלה הוכחה!

הקולוניאליסטים היהודים  –

בדיוק כמו הקולוניאליסטים האפריקנרים בדרום אפריקה, שזרקו את פועליהם המקומיים לכל הרוחות, והביאו במקומם הולנדים עדינים מפרברי אוטרכט!

כן-כן!(Ja-Ja!)

ריקלין-סג"ל-לוי: הקולוניאליזמוס הציוניסטי

בדיוק כמו הקולוניאליסטים הצרפתים בקוויבק או בלואיזיאנה, שנפטרו מהאינדיאנים המקומיים או מהעבדים האפריקאים, והביאו במקומם צרפתים-אורגינל מהגדה השמאלית בשביל לייבש את הביצות!

כן-כן!(Oui-Oui!)

בדיוק כמו הקולוניאליסטים הספרדים שגירשו משדותיהם את המקומיים, והביאו פועלים מקסטיליה ומקטלוניה כדי לעבד את ההאסיינדות שלהם במכסיקו!

כן-כן! (Sí-Sí!)

שלא לדבר על הקולוניאליסטים הבריטים, שהקפידו על "עבודה אנגלית" בכל מושבותיהם, מהודו ועד כוש!

כן-כן! (Oh Yes!)

אילו לפחות היו הפייק-שמאלנים מאזינים אחד לשני. כי הנה מה שאיבחן פעם הכוהן הגדול של הפייק-שמאל העולמי, הפרופ' נועם חומסקי, בקשר לאגדות האפרטהייד (וזה חל גם על אגדות הקולוניאליזם):

"לדבריו (של חומסקי) זו אינה מלחמה בממשל אפרטהייד כמו בדרום אפריקה, המצב כאן מאוד שונה. דרום אפריקה הייתה זקוקה לשחורים, מדינת ישראל אינה זקוקה לפלשתינים." 

עכשיו אתם אולי מבינים יותר לליבי, למה הפייק-שמאל כל-כך מצחיק אותי?

 

 

One Comment
  1. 3718 permalink

    זה יותר גרוע מזה, ישראל לא זקוקה לפלסטינים, אבל הפלסטינים זקוקים לישראל

    בלי ישראל,הפלסטינים (אזרחי ישראל ובאיו"ש) היו חיים ברמת חיים נמוכה הרבה יותר, ורמת בטחון נמוכה יותר (ע"ע סוריה ועיראק ולבנון)

    בעצם, אנחנו השחורים של הפלסטינים, מממנים אותם באמצעות הבטוח הלאומי

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: