דילוג לתוכן

כל השקרים/ הפייק-שמאל הוא עפיפון תעמולתי של הטרור החמאסי

יוני 8, 2018

לפני כמה ימים שוחחתי עם אחי הצעיר, שאיכשהו נקלע לטווח האש של החמאס בעזה. בין החדשות לאזעקות, כך סיפר לי, הוא ניסה להבין את ההיגיון של העמדה הפלשתינית.

הם רוצים, כך אמר לי אחי, מדינה אחת שהיא פלשתין העצמאית, רק פלשתינית, מנוערת מהתנחלויות יהודיות, זה ביו"ש ובעזה.

וכמו כן לצידה עוד מדינה, שלא תהיה עוד ישראל, מדינת היהודים כמו היום, אלא מדינת כל אזרחיה. מדינה שבעתיד הלא רחוק – אין הם מסתירים את כוונתם –  תהיה תחת שלטון פלשתיני גם היא, בגלל הדמוגרפיה.

ומתעוררת השאלה ההגיונית, אמר אחי, איזה מין מדינות יהיו השתיים האלו, לפי דעתם של הפלשתינים? זאת, בהתחשב במה שאנו והם רואים במדינות הערביות במרחב שסביבנו? בהתחשב בטיב היחסים  בין אש"ף לחמאס? בהתחשב בתרבות השלטון בגדה וברצועה?

מה ההגיון שבשאיפות האלה, שאל אחי, מבחינת העם הפלשתיני? איזה מין חיים יהיו להם פה, אם הכל יתנהל לפי רצונם?

השבתי לאחי, שהשאלה שלו, כמו גם ההגיון שהוא מדבר בשמו, כלל אינם מצויים בתחומי העניין של ההנהגות הפלשתיניות השונות לדורותיהן, בגדה, ברצועה, או גם בישראל.

כי מבחינתם, ככתוב ב"אמנות" שלהם, של אש"ף או החמאס וב"מסמכי החזון" של הפייק-שמאל הערבי-ישראלי; על פי נאומיהם ותגובותיהם; כפי שאפשר ללמוד ממערכות החינוך, התקשורת, ההטפות במסגדים – וכמובן כפי שבא לידי ביטוי במעשיהם –

זה בכלל לא עניינו של אחי, או ענייני, או עניינם או של מי מהיהודים היושבים פה (כולל השמאלנים הטיפשים שלנו), מה יעשו הפלשתינים במדינותיהם השונות.

מבחינת האנטישמי אבו מאזן, או האנטישמי יחיא סנואר, לא ענייננו הוא, אילו משטרים יכוננו לעצמם הפלשתינים לעתיד לבוא, או מה יקרה לאזרחים ולתושבים במדינות שאליהן הם  שואפים, הפלשתינית וזו של כל אזרחיה,  ומה יהיו תנאי חייהם.

לא ענייננו, כי הכל פה שלהם. שכן, מה שנכבש פעם על ידי האיסלם – לנצח שלו.

וזכותם המובנית להשיג את שלהם גם בכוח החרב – "דין מוחמד ביל-סייף".

ואם אין בכוחם להשיג הכל ממש עכשיו ממש היום "ביל סייף", מותר להם לגרור אותנו להסכם נכלולי, שהם קוראים לו "הודנה", מתוך כוונה להפר אותה בהזדמנות הראשונה האפשרית.

כפי שעשה הראיס הקודם שלהם, יאסר ערפאת. זה, שאחרי שחתם על הסכמי אוסלו,  פצח ב"אינתיפאדת אל-קודס", מתוך כוונה לעשות ליהודים פה ועכשיו, מה שעשה הנביא מוחמד ליהודים שנמלטו לנווה המדבר ח'ייבר שם ואז – דהיינו לטבוח בנו.

כפי שעשו אש"ף והחמאס אלה לאלה לאחר כל הסכם שחתמו ביניהם, ושתמיד הופר אחרי כמה שעות, ימים או שבועות.

אבו מאזן ועיסמאעיל הנייה עם הסכם מכה ביד, כרוך וחתום, בפברואר 2007, שמחים עד השמיים בשם אללה. בכיתוב לתמונה המקורית (של רויטרס) היה כתוב: "הסכם מכה היה הצלחה". חה-חה, כפי שהתברר אחרי ארבעה חודשים.

—————————————————————————————————————

עם השיא של כל השיאים, "הסכם מכה", איפה שנכתב:

"בשם אללה הרחמן והאהוב. ישתבח שמו…  בהסתמך על יוזמתו האצילה של משרת שני המקומות הקדושים, המלך עבדאללה עבד אלעזיז… התקיימו, במכה הנכבדה, בין תנועות פתח וחמאס… דיאלוגים שהוכתרו בהצלחה בזכותו של אללה, ולהלן מה שהוסכם: 1. מוסכם על איסור מוחלט של שפיכת הדם הפלשתיני ונקיטת כל האמצעים כדי למנוע זאת…" וכו'.

זה היה בפברואר 2007. אך כעבור ארבעה חודשים כבר לא נותר כלום מחסדיו של "אללה הרחמן והאהוב", לא נשאר שום דבר מ"חסותו האצילה של הוד מלכותו", לא היה עוד שריד וזכר ל"דיאלוגים שהוכתרו בהצלחה בזכותו של אללה", והכי חמור – נמחקה לגמרי ההסכמה הקדושה ממכה "על איסור מוחלט של שפיכת הדם הפלשתיני."

כי  ביוני 2007 גירש החמאס את אנשי הפתח מהרצועה. חלקםן הושלכו מהגגות, ולחלקם ניפצו את עצמות הברך, ו"דם פלשתיני" נשפך גם נשפך.

ובערך זה מה שקרה גם להסכמים שנחתמו בין שני הצדדים האלה של ההנהגה הפלשתינית מאוחר יותר, בקאהיר ב-2011 ובדוחא ב-2012.

וכל גם שאר "ההסכמים" ו"ההבנות" שהיו ביניהם מאז.

כלאם פאדי.

ואילו עכשיו עסוק אבו-מאזן בשלילת החשמל מתושבי עזה, בקיצוץ שכרם ובהרעבתם.

*****

ואילו הפייק-שמאל הישראלי מספק לחמאס ולג'יהאד האיסלמי (הפייק-שמאל תומך באופן מסורתי באגף היותר קנאי והיותר אלים של הפלשתינים בפרט ואויבי ישראל בכלל, כולל החיזבאללה ואיראן) את עפיפוני התעמולה, המושלכים על הציבור בישראל, אך מה שחשוב הרבה יותר – בחו"ל.

בישראל כבר מזמן קונה את סחורתם רק הכת הקטנה של האידיוטים השימושיים. כל השאר יודעים שהם סתם שקרנים.  אך בחו"ל קל להם יותר למכור את כזביהם.

דה-לגיטימציה ודמוניזציה של ישראל – זאת העבודה של שכירי המעצמות הקולוניאליסטיות, התאגידים הקפיטליסטים והקנאים הדתיים הנוצריים (מה שידוע כ"קרנות" וכ"עמותות". "שוברים שתיקה", "בצלם", "רופאים למען", "רבנים למען" וכו'). זאת העבודה של  הפוליטיקאים של הפייק שמאל ושל כלי התקשורת שלו וביטאוניו.

הפייק-שמאל ממשיך, למשל, לטפח את השקר המוחלט, שמה שקורה בגבול עזה הוא "מחאה עממית".

הם ממשיכים לשקר ולהסביר שמדובר ב"הפגנות לא אלימות".

הם מעלימים לגמרי את העובדה שמדובר במיזם נתעב של סנאף-פוליטי מאורגן, שבמסגרתו קולעים החמאס והג'יהאד את העזתים מן השורה לנסיבות המסכנות אותם, ומקפחות את חייהם.

הפייק שמאל ממשיך  להשכיח את העובדה שכל זה מתואם, ממומן ונתמך על ידי משטר ההייאטוללות של איראן. שהג'יהאד האיסלמי של עזה הוא פרוקסי של אותו משטר. שהמנהיג הנוכחי של החמאס, יחיא סנואר, דיווח מיוזמתו, שהוא מתואם עם האיראנים בשבועות ובחודשים האלה על בסיס קבוע.

הפייק-שמאל מתאר את מיזם הסנאף החמאסו-ג'יהאדי כביטוי לגיטימי של עם מיואש שכל חפצו להשתחרר מ"הכיבוש".

האמת: מדובר בחלק ממלחמתם של החמאס והג'יהאד להשמדתה של ישראל. המילה "אסתקלאל", שחרור, או עצמאות בערבית, כלל אינה חלק מהעניין.

הפייק שמאל מעלים את חלקו של אבו מאזן בסבלם את תושבי עזה.

הוא מעלים את המצור המצרי על עזה. המצרים יודעים, כמובן, מה הם עושים. ברור גם להם שעזה נשלטת על ידי ארגון טרור, הקשור ל"אחים המוסלמים" ולדאעש בסיני, ולא חסרות להם צרות.

הפייק שמאל תומך בכל צעד נתעב של החמאס והג'יהאד:

הוא תומך ברצח יהודים, כי זו "זכותו" ואף "חובתו" (ואני מצטט) השל כל פלשתיני.

כשהוא נדחק אל הקיר, תומך הפייק-שמאל אפילו בשיטת הסנאף המחליאה, שבמסגרתה סוחרים ארגוני הטרור בחייהם של תושבי עזה, בטענה כי זה "נשקם של החלשים" (עוד ציטוט).

הפייק שמאל תומך בשריפת השדות של החקלאים הישראלים בעוטף עזה. ("אם הייתי ילד בעזה…" וכו', ציטוט).

למרבית המזל, 99.9% של העזתים מנסים לשמור על חיי ילדיהם מפני סוחרי הדם של החמאס והג'יהאד, ולא מאזינים גם לתומכיהם של אדוני תעשיית המוות  הזאת מהפייק-שמאל הישראלי.

הפייק-שמאל הוא שותף מלא לתעמולת הזוועה השקרית נגד  צה"ל וישראל. הוא גורם חשוב בהפצתה.

אין מנוס מן הקביעה:

הפייק-שמאל הישראלי הוא, מרצונו החופשי, אחד מעפיפוני התעמולה שמפריחים החמאס והג'יהאד.

לא יותר ולא פחות.

לא לחינם הלך החזיר אצל הזרזיר.

 

 

 

 

 

 

2 תגובות
  1. אילן permalink

    מקסים ומדוייק כתמיד

    אהבתי

  2. כל מילה בסלע

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: