דילוג לתוכן

קצרים מהפייסבוק/ החמאס והפייק-שמאל רוקדים על הדם

מאי 18, 2018

החמאס והפייק-שמאל לא כועסים כי נהרגו 62 פלשתינים בהפגנת ה-40,000.

הם כועסים על זה שלא נהרגו 1,500 ב"הפגנת המיליון", כמו שהם קיוו.

 

******

לפי הפייק-שמאל, ישראל מתפוררת, הכינו את הדרכונים.

אך כשבלגן בעזה, לפתע ישראל היא  מעצמה אדירה, שמה יש לה לחשוש מכמה עשרות אלפי עזתים, שרק באו לבקר.

******

ניצוצות של תקווה בים היאוש של הפייק-שמאל:

אולי מתפוצצות שיחות קים-טראמפ?

אולי לא תיכנע צפון-קוריאה לקפיטליזם, ולא תתפרק מהגרעין?

******

הפייק-שמאלנים שותקים כשהחמאס שולח את העזתים אל מותם בשירות תעשיית הסנאף, ומזילים דמעות תנין כשזה מצליח.

מי האידיוט שיאמין להם?

******

מזה שבע שנים, נרצחים מדי יום, בממוצע, 195 סורים על מזבח שלטונו של אסאד.

אבל הוא והרוצחים הם חברים של הפייק-שמאלנים אצלנו, אז הם שותקים.

******

צרפת רוצה לגנות אותנו באו"ם? בכל יום של מלחמתם באלז'יר, 8 שנים, הם הרגו 240 איש. אנשים שרצו רק עצמאות, ולא לחזור לצרפת בשם האיסלם

******

התארחתי בתגובות על פוסט של חברה מארה"ב, המון פייק-שמאל אמריקאי. נאלצתי לגלוש לאנגלית:

It is nothing but disgusting Political Snuff.

Death reality.

directed by Hamas, played by badly paid Palestinians

(100 $ per familey)

using forced participation of IDF

filmed and distributed by pervert Western Media,

happily consumed by LiberaLeft audience of Jews & Israel haters.

And here you have one of Hanas leaders admitting it all.

https://www.youtube.com/watch?v=RTu-AUE9ycs

 

 

7 תגובות
 1. יוסי permalink

  לאילו שעוקבים בבית, שותף השלום המתון צולם קורא במתינות בבית החולים המתון עיתון פלסטיני מתון בו יש קריקטורה ענקית מתונה שבה חייל ישראלי מתון מרעיל במתינות תינוק פלסטיני מתון. לידיעת העוקבים אחרי התמתנותו המתונה של הפרטנר המתון.

  אהבתי

  • יוסי permalink

   וכמובן, מי אם לא "הארץ" כבר פרסם מאמר המהלל את "הקריאה ההיסטורית להניח את הנשק" של איזשהו טרוריסט חמאס בכיר, אחרי שהסביר כמה ימים שישראל ה"פשיסטית" ביצעה "טבח", כדבריך. "הארץ" מזמן ביטאון הרש"פ בעברית, אבל אני מודה שלא העלתי בדעתי שאפילו הוא יהפוך לסנגור של החמאס. הייתי צריך לנחש שפשוט אין גבול לשנאתם לישראל, והם ימצאו את החיוב בכל מי שרוצה להשמידה ויתמכו בו, מעראפת ועבאס ועד לחמאס ואיראן (בזכות כל אלה כבר פורסמו מאמרים ב"הארץ").

   בכל הרצינות, ואני מודע לכובד ההאשמה, אני משוכנע שאם היטלר היה קם לתחייה, אין לי ספק שגם בו "הארץ" היה תומך. למשל, קרולינה לנדסמן כבר כתבה שעבאס "אמיץ" בכך ש"העז לשבור את הטאבו" לגבי אחריות הספסרים היהודים לשואה, אחרי שהסבירה לפני כשנה שיש לפגוע ב"חצוף שבעמים"" בכיס, על ידי "ניצול רגישותו לכסף הידועה לשימצה". מה שאיננו שונה במאום ממה שהיטלר עצמו אמר.

   אהבתי

 2. יוסי permalink

  האויבים ״האמיתיים״ התורנים של ישראל כרגע, בעיני ״הארץ״, הם טראמפ (״חיבוק דב מסוכן ממנהיג מזויף״ אם לחבר מספר כתבות ביחד) והאוונגליסטים (שאוהבים את ישראל, אבל בטח זה רק כי הם רוצים מלחמת גוג ומגוג). מישהו מעז לאהוב את ישראל? הוא בטח מטורף, ולכן ישראל צריכה להיזהר ממנו. סיבה לטירוף, כבר ימצאו. כמו גראוצ׳ו מארכס,הם לא מוכנים להיות חברים במועדון שמוכן לקבל אותם.

  אבל, רגע אחד. נניח, שההיסטריה מהאוונגליסטים נכונה, והם בעצם האויב שלנו, שרוצה בהשמדתינו מסיבות דתיות. אז מה? כיצד ״הארץ״ המליץ לנו לנהוג במקרה כזה (עם אויב אחר מאותו סוג) בעשרים השנה האחרונות, לפחות? בתרגום של מה שהם אמרו על האויב האחר, ״הארץ״ הסביר שאמנם זה לא נראה כך, אבל שלום בין ישראל לאוונגליסטים הוא *בלתי נמנע*, אם נרצה או לא, שיש *להקשיב לנרטיב* שלהם – אולי מלחמת גוג ומגוג זה דבר טוב? – ו*לקחת סיכונים* למען השלום. יש *לקרב לבבות* במפגשים בין אוונגליסטים ליהודים בטקסי זיכרון אלטרנטיביים, ו*להפסיק עם החשיבה הסטריאוטיפית* של ״טובים״ ו״רעים״. ובכלל כדאי לוותר ושכולנו נתנצר כמו שהם רוצים, כי *מה זה חשוב* מדינה יהודית, היהדות ממילא דת מפגרת ומסריחה. ובכלל, *אין עם יהודי*, כידוע, האוונגליסטים צודקים, יש בני הדת היהודית, רק כופרים שלא מקבלים את ישו. זכרו: שלום עושים עם אויבים!

  אהבתי

  • ל"הארץ" גם בכלל לא מפריעים כל האירגונים הקתולים והפרוטסטנטים באירופה ומארה"ב, שמשתתפים במימון הקרנות של "החברה האזרחית", ש"העמותות" שהן מתחזקות פה חביבות כל כך על אדוני העיתון הזה. רבים מהארגונים הנוצריים האלה הם אנטישמים ברמות. עניינם המרכזי הוא להוכיח שמי שרצחו פעם את ישו רוצחים עכשיו ערבים מסכנים. זה מה שעושים בשבילם סוכניהם ה"רבנים" וה"רופאים" "למען", "שוברים שתיקה", "בצלם", ועוד, וזוכים לכיסוי מאוד אוהד ב"הארץ". תמיד כדאי לזכור שהעניין המרכזי הוא במהדורה באנגלית, שהגירסה העברית משרתת אותה כבסך הכל כמרכבה.

   אהבתי

   • יוסי permalink

    טוביה טננבאום, ב״שקרים שכולם מספרים״, מספר כיצד היה עד לפגישה בין שני כמרים ״פעילי זכויות אדם״ כאילו, שדיברו ביניהם על כיצד הם נוסעים לעזור לפלסטינים המסכנים נגד ישראל הנאצית. הוא העיר להם שבתנ״ך דווקא כתוב שארץ ישראל שייכת ליהודים. הם שאלו אותו בכעס מדוע הם צריכים ״להתייחס ברצינות למיתוסים עתיקים כאילו״. הוא השיב ״כי אתם כמרים״, אז הם עזבו בזעם.

    אגב, נחש מי הכותב האחרון שגוייס למדור הדעות של ״הארץ״? אמיר חצרוני. מצא מין את מינו.

    Liked by 1 person

 3. כן, ראיתי. לא לחינם הלך החזיר אצל הזרזיר, או להיפך. החזיר זה אפרופו האבחנה הבלתי נשכחת של תיאולוג-הבית, רוגל אלפר: "החזיר היה נשמת אפה של הדמוקרטיה היהודית… החזיר הגדיר את היהדות החדשה. החזיר של מזרע סימל איזו חירות מחשבתית, רוחנית וקיומית…הוא סימל השתחררות מרוחות הרפאים של העבר ומכבליו הרעיוניים…החזיר כאידיאולוגיה של מרד במוסד דכאני…אין כמו ריח בייקון על הבוקר…"

  אהבתי

 4. יוסי permalink

  על כותבי ״הארץ״, כבר אמר מאוהם (W. Somerset Maugham): ״האופי שלך צועק כל כך חזק, שאני לא שומע מה שאתה אומר.״ המסר האמיתי של ״הארץ״ הוא, שאם רק תצטרף לשמאל השפוי, *גם אתה* תוכל להיות בריא נפשית כמו חצרוני, חכם ויפה כמו אלפר, וסימפטי כמו לוי והס.

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: