דילוג לתוכן

רק-ביבי נגד רק-לא-ביבי ומה עם האזרח הקטן

פברואר 14, 2018

שמעתי הבוקר בגלצ את רזי ברקאי ואת ברוך קרא מסיעת "רק-לא-ביבי", ואחר כך את אראל סג"ל ואת שמעון ריקלין מסיעת "רק ביבי".

חברי שתי הסיעות אמנם השתמשו בטכניקות עיתונאיות, יענו עניינם במידע, בעובדות, בחוות דעת משפטיות וכו', אבל ללא הועיל. זה היה לגמרי ברור שהם עוסקים בתעמולה נטו למען סיעותיהם השונות והמתנגשות.

ברקאי וקרא לא רוצים את ביבי בתור ראש ממשלת ישראל גם בלי שום קשר ל"המלצות המשטרה", וזה גם אילו היה בנימין נתניהו זך וטהור, צנוע ומתנזר, ונוסע באוטובוסים כמו הח"כ בני בגין. אלה שאיתרגו את אריאל שרון וחלקית גם את אולמרט, שלא לדבר על זכות השתיקה של בוז'י הרצוג ועוד ועוד, פתאום חמים כל כך על ביבי שנוא נפשם.

ואילו מבחינת סג"ל את ריקלין, ביבי הוא האיש הנכון במקום הנכון, ואין להם שום בעיה להתייחס לשני מיליארדרים שנטלו על עצמם אספקה  שוטפת של חומרים פסיכו-אקטיביים (אלכוהול וניקוטין) למשפחת נתניהו, בסכומים אדירים, כאל יחסים סבירים בין חברים, "לא זורקים ראש ממשלה בגלל כמה סיגרים", בלשונם הצבועה והשקרנית.

כל זה הוא בדיחה מבחינה עיתונאית, עלבון לאינטליגנציה ואשפה מוסרית, וכמובן נזק כבד וברור מבחינת האזרח הקטן.

סיעת "רק ביבי" , במתקפה מול המשטרה ומפכ"לה, אמינותו, יושרו ופעולותיו, עורכת בעצם הפגנה מקבילה בדיוק להפגנות של סיעת "רק-לא-ביבי" נגד היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, בפתח תקווה או בשדרות רוטשילד. שום דבר ענייני אין בהפגנות האלה, לא של אלדד יניב וחבריו נגד מנדלבליט, ולא בהפגנות של ראש הממשלה ועדת אוהדיו ופרקליטיו נגד אלשייך.

מבחינת האזרח הקטן, משלם המיסים, שהוא המממן בפרי עבודתו גם את ראש הממשלה, גם את מפכ"ל המשטרה וגם את היועץ המשפטי לממשלה, יש רק אינטרס אמיתי אחד: שיקבל תמורה טובה ומלאה לכספו מצד אלה  שהוא משלם את משכורתם.

שהמשטרה תעשה את עבודתו באמונה ובקפדנות, ובלי שיפריעו לה, גם לא ראש ממשלה וסיעתו: תחקור ותביא את ממצאי חקירתה לפרקליטות (כפי שעשתה).

שהיועץ המשפטי יעשה את עבודתו, בלי שיפריעו לו, גם לא שוחרי הצדק מהכיכרות ומהרחובות, מסיעת "רק לא ביבי", ויחליט, אם יש מקום להעמיד את ראש הממשלה, ואם כן, באיזו עבירה.

ושעד שתיפול החלטתו של היועץ המשפטי לממשלה, יעשה ראש הממשלה את תפקידו  בלי שיבלבלו לו את המוח, וגם בלי שהוא יבלבל לנו את המוח.

ולתעמולנים השבויים בשתי הסיעות, הם  וצרכניהם, אין בליבי רחמים. תמשיכו חברים, לפמפם, לנפח, להאזין, לקרוא ולצפות בכל הזבל הכאילו עיתונאי הזה, ותהנו כמיטב יכולתכם מהחומרים הדלוחים האלה.

 

 

2 תגובות
  1. אילן permalink

    ואתה מה. אתה מהאו״ם. אתה ללא דעה. אני קורא הרבה פעמים את המסקנות שלך ונהנה. אולי אדוני יקרא קצת חומר רקע על הפרשיות השונות בעניין ביבי ותחווה לנו את דעתך האישית ללא ציניות. אשמח לקרוא מאמר דעה אמיתי שיעזור גם לי להבין איזה ספינים מעבירים כולם על הציבור.

    אהבתי

    • אילן, אני לא מהאו"ם ואני גם לא שופט. לא אוהד שרוף של נתניהו ולא שונא אותו. סתם אזרח קטן ששואף לכך שהמדינה תתנהל בצורה סבירה. מכיוון שעיקרו של "חומר הרקע" מורכב מספינים של בעלי עניין משני הצדדים, ואילו חומרי החקירה עצמם אינם גלויים לעיני כל, אני מעדיף שלא להסתבך בספקולציות. יש חוק, יש נהלים, יש היגיון ויש אנשים שתפקידם לחקור, להחליט, להגיש כתב אישום או לא, ולהכריע כך או אחרת במשפט, וגם אחד שמתפקידו לנהל את המדינה, והוא חף כל עוד לא הוכחה אשמתו. אני לא קופץ מעל לפופיק.

      אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: