דילוג לתוכן

צחוקים והאורחים מאפריקה/ הוי צביעות קדושה

ינואר 22, 2018

חה-חה, כל אלה שקוראים ליהודים קצת יותר כהים מהם "צ'חצ'חים", "אספסוף", "בבונים", ועוד, רוצים שנאמין להם שהם נגד גזענות, ומכאן קריאתם להשאיר פה את אורחינו הלא קרואים מאפריקה – בשכונות של הצ'חצ'חים, האספסוף והבבונים, כמובן.

חה-חה. כל אלה שכבר עשרות שנים הם מספרים לנו – ובעיקר לכל העולם – שישראל היא מדינת אפרטהייד גזענית, לא דמוקרטית, פאשיסטית, ניאו נאצית, סתם נאצית וכו' –
כל אלה מספרים לנו עכשיו, שאם לא נסכים לארח פה את האורחים הלא קרואים, זה מה שיהפוך אותנו בעיני העולם למדינת אפרטהייד גזענית, לא-דימוקרטית, פאשיסטית וכו'.

ולכל ההומניסטים האלה, שרווחתם של האורחים מאפריקה בראש מעייניהם – חשוב כל כך להשאיר את מחמלי נפשם האפריקאים דווקא במדינה הגזענית הנוראה הזאת!

מי לא יצחק?

חה-חה. כל אלה המפקפקים מאוד בקיומו של עם יהודי, ואם יש כזה הם בזים לו ומתעבים את רובו או חלקו (צ'חצ'חים ואספסוף או רוסים שיש להם בדם אלכוהול ואלימות); כל אלה הרואים בדת היהודית אמונה תפלה וטפלה (מנשקי מזוזות ומשתטחים על קברים), ופתאום הכופרים המדעיסטים הנ"ל מזכירים לנו את הילכות הגר מן התנ"ך כאילו זה עתה הסירו מידם את רצועות התפילין.

חה-חה. הפרופסורית מבאר שבע שגרה ביישוב העשירים עומר ומקשקשת כל הבוקר ברדיו, או הפרופסור מחיפה שאירגן את העצומה (מציע לכם לגגל את שמו, ולראות איפה ואיך הוא גר, בעשרות צילומים מאירי עיניים וטקסט מלבב) , ועוד ועוד שכמותם, שהאפריקאי האחרון שראו במו עיניהם היה בכתבה שקרנית ומכמירת לב בטלוויזיה – טוב, מוטב שלא ארחיב את הדיבור על אלה, שלא אחטא בלשוני.

הוי צביעות קדושה.

From → פוליטיקה

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: