דילוג לתוכן

סנסציה! עיתונאי בכיר מודה שהתפרנס מתעשיית הזנות! והוא מלשין גם על הבוסים והקוליגות שלו!

ינואר 13, 2018

חה-חה. קבלו את חתיכת העיתונות הכי טובה שיצא לי לצרוך בסופ"ש. קלמן ליבסקינד, איש "כאן" ו"מעריב", עיתונאי מוערך – מודה שהתפרנס על רווחי זונות!

בעבר הלא רחוק!

בשעה שהיתה זו עבירה על פי החוק!

עבירה פלילית!

אני מניח שמיד יבואו הדרישות הרגילות להדחתו של ליבסיקנד מהעבודה, שיימינג ענק ברשת ובאמצעי התקשורת המתחרים, התנצלות מצידו על כך שדבריו הוצאו מהקשרם, אבל לא יעזור לו: הוא הודה בעצמו. קבלו ציטוט מהווידוי המסעיר:

"אני רוצה להתוודות: גם אני התפרנסתי מתעשיית הזנות. באמת. לא רק אני. בעבר הלא מאוד רחוק, רק בעשור הקודם, העיתונות הכתובה חיה, התפרנסה ושילמה את משכורות עובדיה מהכסף שהרוויחה משיווק זנות להמונים, באמצעות פרסום מודעות מין."

וזה עוד כלום! את הצימוק שמרתי לסוף:

ליבסקינד מאשים במפורש, בשמותיהם את המו"לים של "מעריב", "ידיעות אחרונות" ו"הארץ" בכך שהתפרנסו – ולא סתם התפרנסו, אלא עשו רווחים – מסירסור לזנות! בניגוד לחוק! הכל ממוסמך בציטוטים מבית המשפט ומוועדות בכנסת!

וויי-וויי!

אז או שהמו"לים האמורים יגישו תביעת דיבה בסך מיליארדים נגד ליבסקינד, בטענה שהוא משקר, ושהמקורות שהוא מסתמך עליהם זוייפו על ידי יריבים עיסקיים –

או שיגיעו הדרישות הרגילות להתפטרותם, שיימינג ענק ברשת, והתנצלות שלהם על כך שהדברים הוצאו מהקשרם!

שלא לדבר על זה שליבסקינד גם משטנקר על הקוליגות שלו, העיתונאים, וטוען שאף הם התפרנסו על סרסור לזנות!

וויי-וויי!

ממליץ מאוד לקרוא את המאמר ב"מעריב", לינק למעלה.

שכחתי לספר, שהרקע לכל מסכת הווידויים וההלשנות הזאת, הוא פרסום ההקלטה הנוגעת לאחד השלבים בהתפתחותו המינית של נתניהו ג'וניור.

גילוי נאות: יש לי חשד, שגם אני קיבלתי  אז שכר באחד העיתונים. וויי-וויי.

 

 

מודעות פרסומת

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: