דילוג לתוכן

מהפייסבוק שלי ביממה האחרונה: מקרון שוחר השלום, השקרים של ירון לונדון וגלצ, והסמל הפלשתיני החדש

ינואר 4, 2018

——————————————————————————————————————-

למה מלקק מקרון להייאטוללות?

הנשיא הצרפתי הדנדש עמנואל מקרון מזהיר מפני סכנת מלחמה בגלל "התבטאויות של בכירים בישראל ובארה"ב". חה-חה.

הקריאות בדבר "מוות לאמריקה" ו"מוות לישראל" הנשמעות באיראן בכל הזדמנות, כולל שריפת דגלים – גם בהפגנות הנוכחיות שמארגן המשטר – אלה בטח קריאות לפיוס ולשלום מבחינתו של הפראנסאווי הצעיר הזה.

שלא לדבר על שוחרי השלום מהחיזבאללה, או החברים מהג'יהאד האיסלמי, גם הוא פרוקסי של המשטר האיסלמי באיראן, עם הטילים שלהם שמתעופפים עכשיו בדרום, כדי לגרור אותנו למלחמה בעזה.

ושלא להזכיר על השמדת העם בסוריה שאנשי השלום מטהראן משתתפים בה בשמחה.

אז מאיפה באה היציאה הנשיאותית המוזרה מפאריס? לי אין ספק: מקרון מלקק להייאטוללות, כי הוא חושש לגורלם של החוזים השמנים והמושחתים שחתמו לאחרונה התאגידים הצרפתיים עם המשטר הפיסניקי בטהראן. לכן חשוב לו לעשות להם נעים בגב ולשמור להם על התחת מפני האמריקאים והישראלים המרושעים.

ביי ביי, ירון לונדון

הביא לי הערב את הגועל, ירון לונדון, בתכניתו בערוץ עשר. בעודו מראיין "מבקש מקלט" מאריתריאה, מצא לנכון להשטנקר ולהתגזען על בני עמו "הישראלים", וסיפר לאיש מיני דברים משונים, סתם שקרים, על הנבלים האלה ואורחותיהם.

מכיוון שלא מדובר במקרה מבודד, נראה לי שאני עומד להחיש את מסלול ההיפרדות שלי מהתכנית הזאת, שממילא כבר אינה מה שהיתה מאז פטירתו של מוטי קירשנבאום ז"ל.

האלטרנטיבה, כמובן, היא "המילה האחרונה" בגלצ המשודרת באותה שעה. למעשה – עברתי כרגע. עירית לינור ורענן שקד – היי.

מי המושחת פה? מדינת ישראל, או  גלצ?

לפניי דקות אחדות שמעתי, בהצהרת הפתיחה של יומן הצהריים בגלצ, שמדינתנו ישראל "מככבת בשביעיה הראשונה במדד השחיתות הבינלאומי" (כלומר, שהיא בין 7 המדינות הכי מושחתות בעולם), ואם לא די בכך, היא נמצאת במקום המביך הזה כבר שנים, גילה לנו האיש מגלצ.

מכיוון שלא מזמן יצא לי לעיין במדד השחיתות הבינלאומי אגב עיסוקי באיראן (מקום 131 מתוך 176 מדינות) נשמעה לי ההצהרה הזאת מוזרה. בדקתי את עצמי, ובמדד האחרון שהתפרסם ב25 בינואר 2017, מופיעה ישראל במקום ה-28, שיפור של 4 מקומות לעומת השנה הקודמת – מקום 32.

למותר לציין, שישראל מעולם לא "כיכבה בשביעיה הראשונה" כדברי האיש מגלצ.

חשבתי, שאולי הוא מתכוון, שישראל מככבת בשביעיה הראשונה במדד השחיתות בין המדינות החברות ב-OECD. אבל גם זה לא. ישראל נמצאת במקום ה-22 בין 35 המדינות המכובדות האלה.

אז מאיפה הוא הביא את זה, האיש מגלצ, את הכיכוב של ישראל בשביעית המדינות הכי מושחתות בעולם? ובכן, אומר לכם מאיפה: מתהומות השנאה והברברת, ממרחבי השקר והכזב, במסגרת התעמולה הרגילה של השמאל המזוייף שלנו, שכולה מבוססת על "פייק ניוז". השקר הוא ברירת המחדל של החבר'ה האלה.

וזה בגלצ שלנו. תחנת השידור המשרתת את חיילי ישראל.

פחחח.

בעניין היפיפיה הזוהרת עהד תמימי כסמל פלשתיני חדש

כסמל, באמת עדיף צילום של בלונדינית יפה, על הפקות קודמות של אוכלי הנבלות, כמו צילומי הסנאף החביבים על הפלשתינים ואוהדיהם מ"בצלם" ו"הארץ", של הנער מעזה מוחמד א-דורה, משפחת דוואבשה מכפר דומא, או הנער מוחמד אבו-ח'דיר משועפט.

 

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: