דילוג לתוכן

תשובה לשאלת תם: למה בוחרים פה בדבר במקום בחולירע?

דצמבר 12, 2017

אחד מחברי בפייסבוק, יחזקאל בגדדי, הוא מן המתמידים, הפוריים, החדים והנוקבים שבין תעמולני אחד האגפים הפוליטיים, תנחשו איזה. והנה לפניכם הפוסט שפרסם הלילה:

ובכן, כך השבתי לו:

התשובה ל"שאלת התם" שלך, יחזקאל, כתובה באותיות של קידוש לבנה  בהיסטוריה של מדינת ישראל, ורק בגלל קוצר דעתם, השמאלנים עדיין לא מצליחים לקרוא מה כתוב על דפיה ושואלים "שאלות תם":

ליותר מדי אנשים פה, רוב הבוחרים, שאתה קורא להם ימניים, יחזקאל, עדיף שתהיה פה ממשלה של עבריינים ומושחתים, על הממשלה שמוצעת להם מהעבר שלך –  סוג של דיקטטורה די בולשביקית, של שמאלנים מתנשאים, שמדברים גבוהה-גבוהה על ערכים כמו צדק או שיוויון, אבל את עצמם הם חושבים נעלים בהרבה על ההמונים.

וכזכור לכו—-לם – בגלל שחיתותם המתמשכת של הצדקנים בעלי הערכים הנעלים, ובגלל חדלונם של בעלי הערכים הנעלים, בהגנה על שלום הציבור (1973), ובגלל סירובם לעשות שלום (1972), הם איבדו את השלטון (1977), והצליחו לחזור אליו רק פה ושם.

מה לעשות? ככה זה, כמו בכל מדינה ידועה אחרת, יש גם לעם בישראל ברירה מצערת בין הדבר ובין החולירע. והשאלה שלך, יחזקאל, היא "שאלת תם", של מפיצי החולירע השמאלנית, שבסך הכל מתעצבנים על הרוב בעם, שבינתים (?) הוא מעדיף את מפיצי הדבר הימני, אחרי שהעם הזה כבר סבל כהוגן משתי המחלות, ויש באפשרותו להשוות.

From → פוליטיקה

5 תגובות
 1. אילן permalink

  הבעייה שלך שאתה יותר מידיי גולש בפייס 😊
  הבעייה של רוב השמאל שהם נמצאים ומזינים אחד את השני בפייס וחושבים ש כ ו ל ם חושבים אותו דבר כמוהם. אני לפעמים נחשף לדעות בשמאל שפשוט מנותקות ומלאות שינאה. עם הרבה גידופים בשפה מאוד נמוכה. ואז מגיעות הבחירות ומתברר להם שהם פשוט מיעוט בקרב הציבור.
  במקום העבודה שלי רוב האנשים מרגישים חופשי לקלל את הנהגת המדינה וראש הממשלה ואני שתומך בימין מרגיש מיעוט נרדף אבל שאתה מנסה לברר אתה מגלה עוד ועוד אנשים שמעדיפים להשאר מתחת לרדאר מכוון שלא פופולרי להחזיק דעות שונות מהציבור הנאור.
  לא נורא. נפגש בבחירות 2019 😊

  אהבתי

 2. עכשיו, אילן, אחרי שהסברת לי מה הבעייה שלי, אני הרבה יותר רגוע.

  אהבתי

  • אילן permalink

   לא ידעתי שאתה שמאלן. סליחה ומחילה

   אהבתי

   • התגובה שלי התייחסה ל"הבעייה שלך שאתה יותר מידיי גולש בפייס". זה שאני גולש בפייס עושה ממני שמאלן?

    אהבתי

 3. אילן permalink

  עזוב 😊 הכל בסדר

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: