דילוג לתוכן

הטרור והמזרח התיכון החדש/ הסנג'רים הישראלים של חסן נסראללה (2)

דצמבר 1, 2017

בפוסט הקודם טענתי שהפיגוע ההמוני של דעאש בצפון סיני, עם 305 הרוגים במסגד של סופים, הוא עוד ארוע במסגרת מלחמת העולם הדתית המשתוללת בעולם, שהמזרח התיכון הוא ליבה הפועם.

*****

מי שחסרות לו מלחמות אצלנו, לא בעיה.

שיעשה מנוי על "הארץ".

העיתון לאנשים חושבים, חה-חה, מספק מלחמות ללא הרף ולכל דורש. אם לא בשטח, אז לפחות בדפי הדפוס או בפיקסלי הרשת. הכל מתוצרת אלופי הטיפשות בעיתון הזה.

כבר לפני חג הפסח הבטיח לנו אחד הדבילים שם ש"השמיים יפלו עלינו" בעקבות מלחמה שעומדת ליזום "בקרוב" ממשלת ישראל.

מכיוון שהאביב חלף עבר לו בלי מלחמה, חידש הדביל את נבואתו לקראת הקיץ. ומיד הצטרף אליו עוד טמבל מאותו עיתון, שביקש לדייק אותו: לא מלחמה מתכננת ממשלת הזדון שלנו בקיץ שחלף, אלא טבח המוני בתושבי עזה.

טוב, עבר גם הקיץ, והמלחמה שוב נשארה מרוחה בדפי הדפוס ובפיקסלים.*

אבל ב"הארץ" אי אפשר בלי איזו מלחמה עסיסית מתוצרת הציונות המרושעת והממשלה הישראלית צמאת הדם.

כך שלפני כשלושה שבועות הודיע לנו הקמאראד עודה בשאראת, שתמורת כמה מיליארדים של פטרו-דולרים, שישולמו מקופת המדינה הסעודית המושחתת והמפגרת, תפצח ישראל במלחמה נגד החיזבאללה בלבנון.

13.11.2017, שלושה ימים אחרי נאום נסראללה בעיתון לאנשים חושבים, חה-חה, נבואה ראשונה. 

עברו כמה ימים, והמרקסיסט הוותיק, יצחק לאור, הפציע עם אותו פזמון. מפחידים אותנו עם "איראנים על הגדר" באזור סוריה, הוא הסביר לנו בידענות אופיינית, כדי שנוכל לשרת את האינטרסים המלוכלכים של ערב הסעודית בפרט ושל האימפריאליזם-קפיטליזם הבינלאומי בכלל, ולפצוח במלחמה מיותרת ומזוהמת בצפון, כמנהג הציונות  הקולוניאליסטית מימים ימימה.

מכיוון שראיתי פה התחלה של דפוס, פניתי מיד למקור החשוד של המגמה – "זו הדרך" כמובן, ביטאון המפלגה הקומוניסטית שלנו.

22.11.2017. נבואה ד' ב"מעריב". בעקבות "זו הדרך", גם תכנית השלום של טראמפ בעסק

שם פרסם הפרופ' אבישי ארליך, כמה ימים לפני לאור, את הגירסה המפלגתית הרשמית לחזון המלחמה הסעודית של ישראל, הכל בחסות תוכנית השלום האימפריאליסטית של הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ.

וכך כותב ארליך:

"בישראל ישנם כוחות המחכים להזדמנות להכות באיראן. מלחמה בחיזבאללה, בשירות סעודיה, נראית להם כהזדמנות מוצלחת…במסגרת ההיערכות הסעודית נגד איראן מלעיט משטר טרמפ את הישראלים והפלסטינים בציפיות לתכנית השלום של קושנר שתוגש בקרוב…אך אי אפשר באמת לסמוך על טראמפ שיציל אותנו ממנהיגינו." 

עבר עוד שבוע מאז פירסם ארליך את הדוגמה המפלגתית שלו, ושלושה ימים אחרי לאור ב"הארץ",  הצטרף למתנבאי המלחמה בלבנון גם רן אדליסט מעיתון מעריב, עם אותו פזמון: ישראל בשרות הסעודים, ופיתוח של המעורבות הטראמפית בהתרחשות. קבלו את המזרח התיכון החדש לפני אדליסט:

"בינתיים אנחנו משרתים את הסעודים בסוריה בקטנה… ככה זה כאשר ראש הממשלה ושר הביטחון לוחצים על הרמטכ”ל להוכיח שהסעודים ואנחנו אחוקים… 35 שנים עברו מאז שהטביע אותנו אריק שרון בבוץ הלבנוני… בימים אלה הממשלה בישראל מאיימת להחזיר אותנו לשם כדי לספק לסעודים תמונת ניצחון…שורש העניין הוא התהליך המדיני של טראמפ, שותפם של הסעודים… הקונץ־פטנט שלהם הוא המטרייה הביטחונית שישראל תספק ליוזמה הסעודית ותכה בחיזבאללה." 

ומה מקורן של כל ההתנבאויות המלחמתיות האלה, מה-13 ומה-19 בנובמבר ב"הארץ", מה-15 בנובמבר ב"זו הדרך" ומה-22 בחודש ב"מעריב"?

לא תאמינו!

הכל התחיל עם נאום שנשא מנהיג החיזבאללה, חסן נסראללה, ביום שישי, ה-10 בנובמבר, לרגל חג הארבעין השיעי.

מקורן של הנבואות בישראל: נאום של נסראללה ב-10.11.2017. מנהיג החיזבאללה הסתייג, אבל הנביאים מישראל יודעים יותר טוב

נסראללה הודיע ש"ערב הסעודית מעודדת את ישראל לתקוף את לבנון". עם זאת, נסראללה הסתייג. הוא אמר שאי אפשר לשלול לחלוטין מתקפה ישראלית מוזמנת שכזאת, אך אין זה סביר מאחר שישראל "יודעת שהיא תשלם מחיר כבד."

והוא חזר על הדברים בנאום נוסף שבוע אחר כך, כולל ההסתייגות, ב-17 בחודש.

אלא שלהסתייגויות הזהירות  של נסראללה כבר אין שריד וזכר אצל הסנג'רים שלו  בישראל.

אלה, בשאראת וארליך, לאור ואדליסט, לפי סדר הופעתם, בעיתון לאנשים חושבים, חה-חה, בביטאון המפלגה וב"מעריב",  מכירים את הממשלה הישראלית ההרפתקנית ושוחרת המלחמות הרבה יותר טוב מנסראללה.

איזה דבילים.

******

ועכשיו שאלה.

איך זה קורה, לדעתכם, שאנשים כאלה, נאורים ומתקדמים, קודם מתנבאי המלחמות של האביב והקיץ, ועכשיו מתנבאי המלחמה של הסתיו והחורף, מסכימים להסתנג'ר אצל טיפוסים כמו עיסמאיל הנייה וחסן נסראללה?

כלומר, האנשים האלה, שכל פליטת פה או פליטת קולמוס, של איזה רעבעצע מישיבה בהתנחלויות, מוציאה מהם הצהרה שישראל היא גזענית-פאשיסטית-נאצית והיהדות היא דת פסולה לחלוטין – איך אלה, בדיוק הם, מוצאים את עצמם ניצבים כחומה בצורה לצידם של משטרים מחרידים כמו של החמאס בעזה, או של ההייאטוללות באיראן והכנופייה השיעית החמושה שהמשטר הזה מתחזק בלבנון?

משטרים דתיים קנאים ביותר, קטלניים ביותר, רוצחי המונים בסוריה או בעיראק, ומי שמקריבים את בני עמם שלהם בשם "תעשיית המוות" כטקטיקה מלחמתית לגיטימית מבחינתם, כמו החמאס בעזה?

לא נראה לכם מופרע?

בפוסט הבא – מה מקור הברית בין השמאל "המתקדם" ובין הטרור האיסלמי, ואיך לא למדו השמאלנים הדבילים מניסיונה של ה"טודה" – המפלגה הקומוניסטית האיראנית.

_________________________________________________________________________

*תזכורת: לקראת האביב השנה, שאז התנבא טיפש א' ב"הארץ" ש"השמיים יפלו עלינו",

ימריאו הטייסים הטובים עם שחר, בדרכם לטבח הבא." טבח ש"יהיה נורא משני קודמיו, כי ההיסטוריה מלמדת שכל 'מבצע' ישראלי בעזה נורא מקודמו."

ובכן, הקיץ חלף עבר לו, ומה?

פחחחח.

 

 

מודעות פרסומת

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: