דילוג לתוכן

עוד סיבוב באליפות הטיפשות של "הארץ": אז מה היה לנו בקיץ – מלחמה לפי אידיוט א', או טבח לפי אידיוט ב'?

אוקטובר 9, 2017

שנגיד שהקיץ תם? הגשם כבר הרטיב לנו את הכביסה? הפסקת חשמל כבר היתה לנו? הרמזורים הושבתו בדרך לעבודה? או בדרך חזרה?

ואיך עבר עלינו הקיץ? בזיעה ובריקודים? באירופה הקלאסית? בצפון הצונן של הודו? הכל כלול טורקי או אי יווני? סתם מלון באילת או צימר באיילת השחר?

בכלל לא מרגישים שחסר לנו משהו חשוב מאוד  בקיץ האחרון?

למשל מלחמה מקומית עסיסית?

או איזה טבח אכזרי שערך צה"ל, כהרגלו, בעזתים האומללים כרגיל?

ולמה אני שואל?

או.

כי בחלק הראשון של חודש יוני השנה, בפתחו של הקיץ, עשה מבקר הטלוויזיה של העיתון לאנשים חושבים (חה-חה) את מלאכתו החשובה, ומה שראה במסך הקטן הביא לו הארה גדולה.

תחת הכותרת "זוהי לוגיקה פשוטה: ממשלת ישראל החליטה שבקיץ תהיה מלחמה", הסביר המבקר, רוגל אלפר (להלן אידיוט א'), אחרי שצפה בחדשות,  שזהו, הלך עלינו. ממשלת ישראל הציונית והזדונית שוב גוררת אותנו למלחמה אכזרית בעזה, כהרגלה בכל קיץ שני. והנה הלוגיקה של המהלך לפי המבקר:

"א) המשבר ההומניטרי בעזה יוביל לפיצוץ;*

ב) הממשלה החליטה להחריף את המשבר ההומניטרי בעזה;

ג) מסקנה: הממשלה גמלה בלבה להגדיל את הסיכוי למלחמה בקיץ."**

אידיוט א' חזק בלוגיקה, במיוחד פשוטה. נודע לו שהממשלה החליטה שתהיה מלחמה

הטרקטטוס הלוגי-נבואי הזה פורסם ב-12.06.2017. אך לא עברו אלא שלושה ימים, ובעתונו שלו, ב-15.06.2017 ספג אידיוט א' גערה נוקבת ממתחרה אחר על התואר, גדעון לוי (להלן אידיוט ב'), שממנה מסתבר מיהו שומר החומות האמיתי של הפלשתינים.

לא, הודיע אידיוט ב'. לא במלחמה קיצית מדובר.

מדובר בטבח.

ישראל עומדת לבצע טבח מרושע בתושבי עזה בקיץ הזה!

הכינו את הממחטות!

קבלו את אידיוט ב':

"ישראל ועזה אינן עומדות לפני מלחמה נוספת, לא לפני "מבצע" ולא "סבב". המינוח השקרי הזה נועד להוליך שולל ולטמטם שיירי מצפון… הטייסים כבר מתחממים על הקווים, כמותם התותחנים והחיילות שעל הג'וי־סטיק. עוד שעה פחות באספקת החשמל— ויינתן האות…"

מה יהיה האות? טוב, זה ברור. הקסאמים הבלתי נמנעים של החמאס:

אידיוט ב' גוער באידיוט א': לא מלחמה אלא טבח! הכותרת במהדורה המודפסת לא היתה מקושטת בסימן שאלה.

"וכי איזו דרך אחרת עומדת לפני עזה כדי להזכיר את קיומה ואת מצוקתה הבלתי אנושית, זולת הקסאם?…לכן הבה נמשיך בשלנו: מצעד הגאווה, מחיר למשתכן, המורה הפדופיל. וכשייפלו הקסאמים נעמיד פני המומים, ובחסות ההתקרבנות הקדושה ימריאו הטייסים הטובים עם שחר, בדרכם לטבח הבא."

ויש גם תחזית באשר למימדיו של הטבח של קיץ 2017:

"הוא יהיה נורא משני קודמיו, כי ההיסטוריה מלמדת שכל 'מבצע' ישראלי בעזה נורא מקודמו: 'עופרת יצוקה' עם 1,300 פלסטינים הרוגים, מתוכם 430 ילדים ו–111 נשים, מול 'צוק איתן' עם 2,200 הרוגים, ובהם 366 ילדים, 180 תינוקות ופעוטות ו–247 נשים. כמעט כפליים. הידד לקידמה ולהתקדמות במספר הילדים ההרוגים."***

שימו לב, שלאידיוט ב' בפרט ולעיתונו בכלל יש חולשה מיוחדת לדם ילדים פלשתינים. מבחינתם דם ילדים הוא הכי מתאים לעלילות הדם האנטישמיות שאידיוט ב' והמו"ל שלו מתמחים בהן. לא מקוריים במיוחד במילייה שלהם.

*****

אבל, אם אתם חושבים שאידיוט א' נבהל מהגערה המוסרית מצד אידיוט ב', אינכם אלא טועים. הטיפשים של "הארץ" עשויים מחומרים קשים יותר. כי הנה, לא עברו אלא שלושה ימים מאז פורסם חזון הטבח של אידיוט ב', וב-18.06.2017  חזר אלינו אידיוט א' עם הבשורה:

אידיוט א' לא נבהל מהגערה של אידיוט ב'. הוא בשלו. הכותרת במהדורה המודפסת היתה: "הקיץ תהיה מלחמה".

"הקיץ תהיה מלחמה"

ובגוף הטקסט:

"אל תופתעו אם תפרוץ מלחמה הקיץ. תופתעו אם לא תפרוץ".

וכן:

"נתניהו עושה ככל יכולתו להגדלת הסיכוי למלחמה…

כעת הוא מייצר תנאים להיווצרות מלחמה בלתי נמנעת.

נתניהו רוצה מלחמה בקיץ – לנתניהו יהיה דם על הידיים.

גם העם בישראל רוצה מלחמה, או על כל פנים, מעדיף אותה על פני שלום."

וסיכום, ובו קריצה מסויימת לחזון הטבח הנורא של אידיוט ב':

"הרבה דם יישפך בקיץ."****

אגב, קראתי לאחרונה, שמורי ורבי, אורי אבנרי, כתב שהוא "קורא בשקיקה" את מאמריו של אידיוט א'. האמת, גם אני.

אחלה בידור.

————————————————————————————————————————–

*תולדתו של "המשבר ההומניטרי" בהחלטתו של אבו מאזן לקצץ בתשלומים שהוא מעביר למתחרים מהחמאס, מהלך שמוביל עכשיו למהלך "האחדות" הפלשתיני. אך מבחינת האידיוט, הכל בגלל ממשלת ישראל, כמובן.

**נראה שאידיוט א' למד פילוסופיה, שזה יופי, כי הוא ממש מביא לנו פה דוגמית של מה שנקרא במדע הלוגיקה "היסק סילוגיסטי" (HS) שצורתו הבסיסית הולכת ככה:

א) כל היוונים הם בני תמותה.

ב) כל האתונאים הם יוונים.

ג) מסקנה: כל האתונאים הם בני תמותה.

***אין צורך לקבל ברצינות את המספרים שמביא פה אידיוט ב'. הוא מתבסס על הנתונים המפוברקים של "בצלם", שהעיתונאי בן-דרור ימיני כבר הצביע על שקריותם. ראו בלינק הבא: https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4837490,00.html

****החזון הנבואי של אידיוט א' הוא מדהים למדי, כי ב-26.03.2017, חודשיים וחצי לפני נבואת השקר על המלחמה בקיץ, פירסם האידיוט נבואה קודמת, שלפיה עומדת לנחות עלינו מלחמה כבר באביב, ו"השמיים 

הנבואה הקודמת של אידיוט א' מלפני הפסח: השמיים יפלו עלינו כבר באביב! וזה הציבור הישראלי עיוור! לא האידיוט!

יפלו" עלינו, כפי שנאמר בהכותרת של המאמר במהדורה המודפסת. הוא כתב שם:  "כרגיל, יופתעו הישראלים עם פרוץ המלחמה הבאה, שתתחיל ממש בקרוב, אף שכל הנתונים המעידים על התרחשותה הבלתי נמנעת מוטחים בפרצופם האדיש, הנרפה והמנומנם מדי בוקר". 

שמים לב?

"התרחשותה הבלתי נמנעת".

פחחח

די מדהימים, אגב,  הזלזול והתיעוב של שני האידיוטים מהעיתון לאנשים חושבים (חה-חה) כלפי הציבור הישראלי. "אדיש, נרפה, מנומנם" אל מול השמיים הנופלים והמלחמה הוודאית לפי אידיוט א'. הוא אף מסביר שהציבור הישראלי הוא צמא דם, כמו נתניהו, ורוצה במלחמה שהוא מעדיף אותה על שלום. ואילו לפי אידיוט ב' מדובר בציבור שמעמיד פני "המומים", וחוסה בצילה של "התקרבנות קדושה"  ועוסק בזוטות כמו "מצעד הגאווה, מחיר למשתכן, המורה הפדופיל", כל זה  לנוכח הטבח הנורא הנערך בקיץ הזה בפלשתינים של עזה על פי נבואת השקר שלו. 

כל כך טיפשים המתיימרים והמתנשאים האלה, שקשה מאוד שלא לצחוק.


ולבסוף חדשות מעודדות: בקרוב אפרסם את תוצאות הטורניר המתקיים פה, על התואר של הטיפש מס. 1 של העיתון לאנשים חושבים (חה-חה), ואשר במסגרתו מופיע גם הפוסט שלעיל. צפו להפתעה.

One Comment
  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) permalink

    גאוני

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: