דילוג לתוכן

השמאל בן אלף השקרים/ אותו טרור בדיוק, אבל בעולם הרחב הוא דתי-איסלמי מגונה, ואצלנו פה – מלחמת שחרור צודקת (1)

אוגוסט 30, 2017

ברור שהתכיפות והתפוצה של הטרור הג'יהדיסטי במדינות המערב בשבועות האחרונים (ספרד, בלגיה, פולין, אנגליה, צרפת ופינלנד)  מקשות על המכחישנים  והשקרנים הרגילים מן השמאל להמשיך בשטויות הרגילות.

כל  מיני ניסיונות מגוחכים להסברים ולתרוצים, שביסודם  רפליקות על תרגילי ההתחמקות בנוסח הנשיא האמריקאי היוצא ברק אובמה. התחכמויות לשוניות המבוססות על האידיוטיזמים של הפוליטיקלי קורקטנס ועל לשון החלקלקות של הניאו מרקסיזם והפוסט מודרניזם. ופתאום מתברר שזה לא טרור איסלמי אלא טרור של "קיצוניים אלימים" וכן הלאה.

והלאה האיסלמופוביה.

מאחורי אובמה הסתדרו בשורה  כל דוברי המימשל האמריקאי, שהנשיא הדמוקרטי והנאור אסר עליהם לומר את האמת הידועה לכל, ולפלוט את צמד המילים האסור.  וגם מנהיגי אירופה המערבית, מדינות מה-זה דמוקרטיות, קיבלו על עצמם את האיסור של אמירת האמת הידועה לכל.  פרנסואה הולנד הצרפתי, דיוויד קמרון הבריטי ואנגלה מרקל הגרמניה, ואחריהם, איך לא, השמאל המזוייף באתרי הקינון הרגילים שלו באקדמיה ובתקשורת, כל אלה דיברו, בעקבות אובמה,  על "קיצוניים אלימים" ועוד מיני ביטויים מכובסים לעייפה.

מפת הפיגועים של הטרור ב-2017: כבר אי אפשר להכחיש שמדובר במלחמת עולם דתית

אך בינתיים אובמה הלך, ובמקומו בא דונלד טראמפ, המתעב את הפוליטיקלי קורקט. בבריטניה החליפה תרזה מאי את קמרון, בצרפת החליף עמנואל מקרון את הולנד ושניהם זנחו את מדיניות ההשתקה של קודמיהם כלפי הטרור האיסלמי. וגם מרקל הגרמניה דיברה בתחילת השנה על החשיבות שבשיתוף מדינות מוסלמיות במאבק נגד הטרור האיסלמי. זאת אומרת – אפילו הקנצלרית הכירה בתופעה.

ואילו אובמה עסוק עכשיו, תמורת כמה עשרות מיליוני דולרים, בכתיבת ספרו, שעליו ניתן לומר כבר עכשיו: מעולם לא נכתבו כל כך הרבה תירוצים תמורת כל כך הרבה מיליונים (איך ולמה יצא שהייתי הנשיא האמריקאי שמכר הכי הרבה נשק ב-60 השנים האחרונות? איך הפכתי את המזרח התיכון לבית מטבחיים ענקי, גרוע בהרבה ממה שעוללו הבושים וקלינטון? איך קרה שבתקופת נשיאותי הגיעו לשיא המהומות הבינגיזעיות בארה"ב? למה לא השתנה דבר בשכונות השחורות של שיקגו, שבהן התחלתי את הקריירה הפוליטית שלי?)

*****

מאז תחילתה של שנת 2017 ועד היום נהרגו 5,443 אנשים ברחבי העולם ב-915 תקיפות טרור. כמעט הכל עבודה של טרוריסטים איסלמיים.

ב-30 הימים האחרונים, מאז ה-29 ביולי ועד ל-28.08.2017, נהרגו 906 אנשים ונפצעו 996 ב-152 תקיפות שארעו ב-29 מדינות; מהפיליפינים וסין במזרח עד ספרד במערב, ממרכז אפריקה ועד פינלנד שבצפון – כל זה בשם האיסלם.

כל זה חוץ מאלפים רבים יותר, של אזרחים תמימים ושל חמושים הלוחמים בשם האיסלם,  בשורה של מלחמות במזרח התיכון ובאפריקה.

כבר קשה מאוד להכחיש:

אנו מצויים בעיצומה של מלחמת עולם דתית. מלחמת העולם השלישית (אם לא מחשבים את המלחמה הקרה) או הרביעית (אם כן).

מתוך שתי הכתות המרכזיות של האיסלם, הסונה והשיעה, יוצאים הלוחמים והטרוריסטים המבקשים להשליט את החוק האיסלמי – השריע'ה – על פני העולם כולו, באש ובחרב. כי "דין מוחמד ביל סייף" (דין מוחמד בחרב). אנשי משמרות המהפכה של איראן השיעית והטרוריסטים של החיזבאללה בלבנון,  כמו אנשי דאעש, אל קאעידה, הטאליבן, החמאס  ובוקו חרם הסונים. כל אלה נלחמים ביניהם ובין עצמם על השליטה באיסלם, ובאותה עת לוחמים נגד כל "הכופרים" בכל מדינה בעולם שהם מסוגלים להגיע אליה כדי לבצע את מעשי הרצח שלהם.

אך גם אם השמאליברלים של המערב והשלוחה הישראלית שלהם, השמאל המזוייף שלנו, כבר מעיזים לומר את המילים הגסות והאסורות "טרור איסלמי", בלית ברירה, כדי שלא לעשות מעצמם צחוק מוחלט, הם עדיין שומרים על זכותם לשקר, להונות ולהטעות:

הם גילו יוצא מן הכלל:

הטרור הפלשתיני אינו חלק מן הטרור האיסלמי!

בכלל לא מאותה ליגה!

הפלא ופלא!

אז נכון:

אותן קריאות "אללה הוא אכבר" נשמעות בפאריס ובירושלים בפי הסכינאים הרוצחים או הנהגים הדורסניים.

אותן "צוואות" שמותירים אחריהם המתאבדים בשם האיסלם ברמאללה או בבריסל.

אותם טקסטים ואותן הנמקות נשמעות מפי המנהיגים הפוליטיים של מלחמת הדת בטהראן או בעזה וברמאללה.

אותן הטפות במסגדים של קום שבאיראן, לונדון שבדרום אנגליה או אום-אל-פחם שבישראל –

אבל אם תשאלו את המומחים  לשקרים של השמאל המזוייף, מדובר בשתי מלחמות אחרות לגמרי:

האחת טרור שמבצעים קיצוניים דתיים איסלמיים, שגם אם ניתן למצוא לו פה ושם קצת הצדקות מהסוג הפוסט-קולוניאליסטי,  עדיין מדובר בטרור דתי.

והמלחמה האחרת, בישראל, שמעו-שמעו, כלל אינה מלחמה דתית כמו זו שהפילה חללים ב-28 מדינות אחרות ברחבי העולם בחודש האחרון.

הציוץ של המו"ל שוקן: הכל בגלל היהודים (צילום הציוץ מאתר "מידה")

רק פה בישראל מדובר במלחמה מוצדקת לגמרי, מלחמת שחרור לאומית, הרואית, של העם הפלשתיני המבקש להסיר מעליו את עולו של הכיבוש הישראלי!

*****

וזה עדיין לא שיא הטרלול. השיא הזה שייך לאסכולה שמשתייך אליה המו"ל של העיתון הישראלי ל"אנשים חושבים".

המו"ל דנן, עמוס שוקן, מצטרף בחדווה להסבר האנטישמי העתיק, שהכל בגלל היהודים. היהודים – כלומר, הציונים, הכיבוש, מדינת היהודים. וכל הטרור בעולם – בגללנו!

קבלו את הציוץ האנטישמי של כבוד המו"ל:

"מאה שנים של תמיכת המערב בציונות ובישראל, כולל בחמישים השנים האחרונות שישראל מקיימת משטר אפרטהייד וגניבת קרקע, יש להם חלק ניכר בעוינות של האסלם למערב", כך צייץ המו"ל, והמשיך בגערה למצייץ אחר שהעז לפקפק בתזה המפוקפקת: "אתה באמת לא רואה את הקשר בין הטרור האיסלמי באירופה לבין תמיכה אירופאית בציונות יותר ממאה שנה? אז ברור שחשוב להם (לטרוריסטים) לאזן את זה (על ידי מעשי רצח באירופאים, כמו שהם עושים לציונים)." (בסוגריים הסברים שלי)

*****

טוב, נראה שאפילו לשמאליברלים מן השורה, היציאה האנטישמית של מר שוקן נראית כטרלול מופרך מדי. לכן הם פונים להפרדה בין הטרור האיסלמי המגונה (למרות התובנות הניאו-מרקסיסטיות והפוסט-קולוניאליסטיות) ובין מלחמת השחרור ההרואית של העם הפלשתיני הכבוש –

וזה למרות שהעם הזה עצמו, והטרוריסטים שהוא מנפק מתוכו, כמו מנהיגיו הפוליטיים והדתיים, השולחים אותם לבצע את מעשי הרצח, ומשלמים להם ולמשפחותיהם כסף אירופאי ואמריקאי תמורת הרצח שהם מבצעים ביהודים, הם עצמם  כלל אינם יודעים וכלל אינם מודים שהם כאלה לוחמי שחרור כמו שעושים מהם בשמאל המזוייף.

אבל בשמאל המזוייף, הפטרוני והמתנשא, שם יודעים הרבה יותר טוב מהפלשתינים מה הם ומי הם, מה רצונם ומה מניע אותם.

פוסט ראשון בסדרה

 

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: