דילוג לתוכן

הדחליל של השמאל המדוכדך

אפריל 19, 2017

החבר לב גרינברג פרסם פוסט ב"העוקץ" (הנה הלינק) בעניין מאמרו האחרון של יוסי קליין ב"הארץ". אז קבלו את תגובתי לפוסט דנן (שבאותה הזדמנות היא גם פרומו לפוסט קרוב שהבטחתי על האנטישמיות של מו"ל "הארץ" ומה שהיא עושה לעיתון שלו):

עם כל הכבוד, לב, גם אתה, כמו יוסי קליין, בונה דחליל אדיר ממה שקרוב להיות מפלצת קטנה מאוד."מחנה פוליטי אלים וכוחני מאד השולט בישראל ומוביל אותה לאבדון" אתה כותב. אכן, "מחנה…השולט בישראל", מחנה שולט שלא הצליח לעצור את פינוי פתחת רפיח, שלא הצליח למנוע את ההשתתפות בוועידת מדריד, שלא הצליח לחסום את הסכם אוסלו, שלא חסם את הסכם וואי, שלא מנע את הקפאות הבנייה, שלא עצר את פינוי עזה (ההתנתקות). "מחנה שולט" שלא הצליח לעצור את פינוי עמונה (פעמיים), שלא הצליח לבנות ביותר מ-2.5% משטח הגדה, שלא הצליח ליישב שם יותר מ-4% מהישראלים, וגם אלה ברובם הגדול מצהירים על נכונות מלאה להתפנות תמורת שלום, "מחנה שולט" שלמרות כל מאמציו לא הצליח להרוג את פתרון שתי המדינות שמככב שוב, שלא הצליח להכניס לכנסת יותר מ-8 עד 12 מנדטים.
אבל אני מבין למה חשוב לשמאל האומלל והעלוב ׁׁׁׁ(שמרצונו הטוב הפך לסרח עודף של הלאומנות הפלשתינית) לבנות את הדחליל הזה: כדי להעניק להוויתו המדוכדכת איזה טעם קיום.
ג'ורג' הקדוש דמיקולו שנלחם בדרקון וירטואלי למדי.

לשני גורמים דומים מאוד יש עניין לנפח למימדים אדירים את "הצלחותיו" של הימין הקיצוני:

לימין הקיצוני.

ולשמאל הקיצוני.

אלופים בשקרים והסתה, הטעיות ומציאות מדומה.

שתי הכנפיים של אותה ציפור.

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: