דילוג לתוכן

הכימיה בסוריה בין הימין והשמאל

אפריל 7, 2017

כדאי לנשיא דונלד טראמפ שייכנס לכוננות ספיגה מול התגובות הבלתי נמנעות מצד הקואליציה הרגילה, של הימין הקיצוני והשמאל המזוייף שלנו.

לראשונים הוא משבית את חדוות הצפייה בילדים ערבים מתים ביסורים נוראים. למה הוא מתערב? הם היו רוצים שזה לא ייגמר לעולם.

ומהאחרונים בטח נשמע על טראמפ הריאקציונר, המיליטריזמוס האמריקאי נגד ההתנגדות האמיצה של החיזבאללה האנטי-אימפריאליסטי, איראן המייצגת את העולם השלישי והנשיא אסאד המגונן באופן לגיטימי על ארצו, ואם חוטבים עצים נופלים שבבים.

3 תגובות
 1. אנונימי permalink

  הרבה זמן אני חושב שהסטנדרט הכפול נגד ישראל הוא דווקא אפליה נגד הערבים. מ*בני אדם*, כמו מישראלים או אמריקאים, דורשים התנהגות אנושית מבחינת זכויות אדם, אם כי עם הצביעות הרגילה הדורשת סטנדרט שהדורשים בעצמם לעולם לא יקיימו.

  מ*חיות*, כמו הערבים, המוסלמים, או האפריקאים, לא מצפים לכלום: הם יכולים לשחוט מאות אלפים בלי שמישהו יפצה פה… כל עוד הם שוחטים אחד את השני.

  בחשבון שלי, מבחינת ההזדעזעות העולמית, חייהם של 30,000 אפריקאים שווים בערך 10,000 ערבים או מוסלמים, 2000 אסייתים, 50 ישראלים, חמישה מערביים (ארה"ב/אירופה) "רגילים", ועיתונאי מערבי אחד – כמובן, אחד מהבראנז'ה שכל הזמן מדברת על שוויון ונגד גזענות.

  Liked by 1 person

 2. משה permalink

  השוואה מעניינית בין הימין הקיצוני לשמאל המזוייף. נראה שפרקטית השמאל המזוייף מהווה בעיה יותר גדולה. מאלה שיש להם חדוות צפיה בילדים ערבים מתים ביסורים נוראים אין אחד מהם שהוא שופט, חבר כנסת או עיתונאי רחב תפוצה או מישהו בעל עמדת השפעה רצינית. אבל המזדעזעים מהראקציונר המילטריסט האמריקאי ישנם רבים בעמדות שילטוניות ובעמדות השפעה.

  אהבתי

  • אנונימי permalink

   כולנו חושבים שהדעות הפוליטיות שלנו נכונות. אבל אצל הקיצונים מימין ומשמאל, המאפיינים הפתולוגיים הם:

   1). הם לא יכולים להעלות בדעתם ש*יכול להיות* שהם טועים,

   2). כל ההערכה העצמית והשווי שלהם קשורים לכך שיש להם את הדעות ה*נכונות*, בד"כ כי מעולם לא השיגו או עשו משהו בעל ערך באמת.

   3). "חשיבה" בסיסמאות נבובות: "סימני פשיזם", "גל עכור", "הציבור הנאור" וכד', או מצד שני "עם הנצח", "שיחרור מ…", "גאווה לאומית" וכד'.

   הפרטים הקטנים – אם הם נאצים או קומוניסטים, בל"ד או כך – חסרי משמעות לעומת דמיון זה.

   Liked by 1 person

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: