דילוג לתוכן

אין גבול לשטויות של "הארץ"

מרץ 26, 2017

אין גבול לשטויות של העיתון לאנשים חושבים. היום קראתי מפרי המקלדת של אחד המועמדים העיקריים לתואר האידיוט מס. 1. את הדברים הבאים, אפרופו השוטר המכה והמצולם מירושלים:

"השוטר הגעיל אתכם? כך בדיוק נראה הכיבוש. הוא אלים, מכוער, ברוטלי וגס רוח בדיוק כמו השוטר; כך בדיוק מתעללת ישראל במיליוני בני אדם, מדי שעה, מדי יום, 50 שנים.
זה לא רק שהסרטון משקף שגרה בשטחים הכבושים — בכל רגע נתון יש חיילים ושוטרים ישראלים שמכים כך פלסטינים, בועטים, נוגחים, נובחים או מקללים אותם, כמו בווידיאו ואף גרוע מכך."

קפיש? פתאום אין לפלשתינים טלפונים סלולריים שמאפשרים לכל אחד לתעד כל מעשה נורא שכזה בלחיצה על מקש, כמו שתועדה ההתעללות של השוטר בנהג הפלשתיני.
אין "בצלם", הארגון להפקת סרטוני סנאף, שמחלק מצלמות לכל דיכפין, בשביל מקרים כאלה? הם בשביתה מתמדת, כל הצלמים האלה?

או לחילופין – אולי ישראל היא המדינה היחידה בעולם, חוץ מצפון קוריאה, המצליחה לשלוט ברשת, ומונעת את שידורן של מיליוני ההתעללויות המתועדות האלה, המבוצעות מדי שעה ובכל יום, בהמוני אנשים, "כך בדיוק", כמו בסרטון של השוטר, "בכל רגע נתון."

ושאלתי: אין עורכים בעיתון לאנשים חושבים?
אין מגיהים?
אף אחד במסלול שעובר מאמר שיורד לדפוס, לא חשב שמדובר בהגזמה פרועה ביותר?
הטענה הזאת, ש"כך בדיוק מתעללת ישראל במיליוני בני אדם, מדי שעה, מדי יום"?

כמה טיפש אמור להיות "איש חושב", לא רק מהכותבים בעיתון הזה, אלא גם מהקוראים בו, כדי להאמין באיוולת מגזימנית שכזאת?

שלא לדבר על הפוזה המוסרית המתועבת של האידיוט שהזה את ההגזמה הזאת.

אבקש להזכיר, שמדובר באחד שכתב בעיתונו שזו לא רק זכותו של כל פלשתיני לרצוח כל יהודי בכל שעה ובכל עת, ואפילו רצח נפשע ביותר – זו אפילו חובתו!

ואת זה הוא כתב כדי להצדיק את מעשהו של פלשתיני שדרס ורצח תינוקת יהודיה בירושלים בפגוש מכוניתו.

ואנחנו מתבקשים להאמין שהאידיוט מזו-ע-זע מכמה קללות ונגיחות של שוטר בקורבנו הפלשתיני.

כל ישראלי או פלשתיני שחי פה, יודע כמובן שמדובר בפייק ניוז, בשטויות במיץ.
אבל יעודו המרכזי של "הארץ", המתורגם לאנגלית, הוא לעודד אנטישמיות אנטי-ישראלית בשרות ה-BDS.

סיכום: הקו המערכתי של העיתון לאנשים חושבים?

עלבון לאינטליגנציה.

ואשפה מוסרית.

10 תגובות
 1. אנונימי permalink

  זה עוד כלום. במאמר תמיכה ב bds נגד ארדן "הנאלח", קרולינה לנדסמן מסבירה שהדבר bds זו הדרך היחידה לפגוע ב"חצוף שבעמים", העם היהודי, דרך "רגישותו לכסף הידועה לשמצה". לפחות, כך מצטטים אותה בתגובות – אינני יכול לקרוא את על המאמר כי אינני מנוי.

  אהבתי

  • מדגרה של אנטישמים, העיתון הזה. הגברת גם הודיעה לנו באותו מאמר שאנחנו במדרון החלקלק לנאציזם, בעקבות הסרטון של השוטר המקלל והמכה. אין גבול לשטויות שלהם.

   אהבתי

   • איתי permalink

    לפי הלוגיקה הזו ארה"ב היא כבר מדינה אקסטרה נאצית בהתחשב בכמות השוטרים שמשחילים שחורים על הכוונת ברוב המקרים ללא סיבה אמיתית

    אהבתי

   • אנונימי permalink

    אינני זוכר שבוע שבו *לא* היינו ב"1933" או לפחות "1932" לפי "הארץ" ב 30 שנה האחרונות. מצד שני אולי הפעם היא צודקת: עובדה, מפרסמים בעיתונים כיצד צריך לפגוע ליהודים החצופים בכיס, כי כסף זה כל מה שהם מבינים, ממש כמו ב 1933 בגרמניה.

    אהבתי

 2. איתי permalink

  בן דרור ימיני. כתב בספרו תעשיית השקרים שבעתיד כאשר ירצו היסטוריונים להבין איך צמחה למדינת ישראל תדמית כלכך שטנית כל כך דמונית כל כךרחוקה מהמציאות אחרי מחקר לא מסובך במיוחד הם יגלו שלעמוס שוקן ולעיתונו היה חלק מרכזי בכך.

  אהבתי

  • אנונימי permalink

   אינני בטוח שיש צורך בהסבר מיוחד. ליהודים תמיד היה קל להצמיח תדמית שטנית ללא כל קשר למעשיהם.

   אהבתי

   • איתי permalink

    אכן אבל תסכים איתי שלהארץ יש מניות יסוד בתדמיתה הנוכחית של ישראל. בייחוד שכל הרפש הזה מתורגם לאנגלית ומוקצן שם עוד יותר. ישנם מאמרים שאפילו עורכי השטירמר הזה מבינים שאי אפשר לפרסם בעברית לכן הם נשמרים למהדורה האנגלית בשביל הקוראים באירופה ובארה"ב. שגם ככה מוטים מלכתחילה וסובלים מפערי ידע משמעותיים. לגבי. המתרחש כאן.

    אהבתי

 3. טוביה פרנקל permalink

  צריך להודות לעיתון שריכז תחת קורת גג אחת את כל המטורללים, אלא הקבועים,ואלא שמקבלים טור מדי פעם, והמנויים המרוצים, בקיצור יופי.

  אהבתי

 4. אנונימי permalink

  "הארץ" משתולל היום כי רגב רוצה לבדוק לאן הולך הכסף של משלם המיסים לעידוד הקולנוע הישראלי על ידי בדיקה מי יושב בועדות שם ואיך הם החליטו לתקצב את מי. ""מקרתאיזם", הם אומרים. "יש ריח של פחד!" אני משוכנע שיש – פחד שמא יתגלה, מה שאני מוכן לשים את ראשי, שכספו של משלם המיסים חולק שם על ידי חברי קליקה קטנה ומושחתת לאחרים מאותה קליקה קטנה ומושחתת.

  אהבתי

  • אנונימי permalink

   עיקר שכחתי: כל פעם שאני בטוח שלנדסמן או לוי אמרו שטות שאין גדולה ממנה, אלפר מצליח להפתיע. הוא הורשע שלשום בהוצאת דיבה ("הארץ", האומר תמיד את "האמת הקשה", לא טרח לדווח על כך משום מה. דממת אלחוט מוחלטת.)

   מדוע? כי הוא כתב שכולם צריכים להתקשר לקבלן אשר מספר הטלפון שלו הופיע על פיגום ליד מודעה של "אם תרצו", ולמחות על הפשיזם הזה. רק שהתברר שלקבלן אין קשר ל"אם תרצו" רק בגלל שהמספר מופיע במקרה ליד המודעה, ואלפר חויב לשלם לו 50,000(!) ש"ח. כלומר – הוא לא טרח להרים טלפון למספר ש*הוא עצמו קרא לכולם להתקשר אליו*, כדי לברר פרטים בסיסיים… תודה, מאפיהו, שאפילו לוי לא הגיע לשיא *כזה* של טמטום.

   דוגמא יותר טובה לחוק הבסיסי של ה"שמאל השפוי" – do as i say, not as i do – קשה למצוא. אילו תמיד *אחרים* שצריכים להתקשר לקבלן – או לגור ליד ערבים או אתיופים, או לפנות את ביתם "למען השלום", או להיות מובטלים למען "ייעול המשק", או מה שלא יהיה. אף פעם לא הם. (ולהסיר ספק, אני *גר* ליד ערבים, בחיפה; הטענה שלי לא שזה אסון נורא, אלא שהשמאל שאומר לכולם לעשות זאת ימות מפחד אם ערבי יקנה בית לידו).

   אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: