דילוג לתוכן

דו"ח המבקר/ "החלופות המדיניות" הזכירו לחבר שלי מהפייס את דמם המופקר של ילדים פלשתיניים

מרץ 5, 2017

אחד מחברי בפייס, א.,  סיכם במילים הבאות את מסקנותיו מדו"ח המבקר על מבצע צוק איתן:

"חלופות מדיניות יקרות מדם הבנים…דמם של ילדים פלסטיניים מופקר."

בתגובה, מתוך מחשבה שתמונה שווה אלף מילים, הצגתי לפניו את שלושת התצלומים המופיעים פה, היכן ששר החמאס, בנאום ציבורי מוקלט שפורסם על ידי הטלוויזיה של החמאס, מסביר את דעתו על השימושים התעשייתיים של דם ילדים פלשתיניים.

שר החמאס פתחי חמאד מסביר עמדותיו בענייני תעשייה

שר החמאס פתחי חמאד מסביר עמדותיו בענייני תעשייה

 

כידוע, המדיניות התעשייתית הזאת של החמאס בוצעה בהצלחה גם ב"צוק איתן". שפע של ירי מתוך בתי ספר, בתי חולים, גני ילדים וכו', כדי למשוך אש צה"לית שתביא לתוצאה המבוקשת. המון דם פלשתיני, כולל של ילדים למשוש ליבם של אוכלי הנבלות מן השמאל המזוייף, המקומי והעולמי, וכמובן חובבי הסנאף מהתקשורת המערבית הממוסדת, הרקובה והמושחתת, עם הקופה הרושמת שלהם:

כמה שיותר סנאף, יותר תפוצה ויותר רייטינג.

כמה שיותר תפוצה ורייטינג, יותר פרסומת ומודעות.

כמה שיותר תפוצה ורייטינג, פרסומת ומודעות, יותר כסף.

שורה תחתונה: כמה שיותר דם, יותר כסף.

הודות לתעשיית המוות הפלשתינית.

שר החמאס מחלק תעודות הצטיינות

שר החמאס מחלק תעודות הצטיינות

כמו כן צירפתי לחבר מהפייסבוק, החרד לדם ילדים פלשתיניים, גם פוסט שכתבתי אודות אינטלקטואלים פלשתיניים אמיצים, שפירסמו את דעתם על מדיניות הסנאף הזאת, שאיפיינה, כזכור, גם את אינתיפאדאת המסכנים האחרונה, המבוססת בעיקרה על בני נוער.

ומה היתה תגובתו העיקרית של חברי מהפיסבוק?

הוא שלח לי לינק למונולוג האחרון של הקומדיאנט אסף הראל מערוץ 10, זה שתוכניתו הורדה לאחרונה כתוצאה מהעדר צופים במספר שיצדיק את הקרנתה. מונולוג שהרלוונטיות שלו לנושא הדין, ידועה רק לחברי א.

וגם הודיע לי:

"אתה כמו תקליט שבור ששני הצדדים שלו אותו דבר."

ועל כך השבתי לו כדלקמן (מה שמובא מודגש בסוגריים, הן הערות שהוספתי עכשיו לתועלת הקוראים, שאינם מכירים את א. ואת ההיסטוריה הפוליטית שלו):

שר החמאס מסביר את הפילוסופיה של ההתנגדות הפלשתינית

שר החמאס מסביר את הפילוסופיה של ההתנגדות הפלשתינית

 

"תרשה לי להגיד לך, א., מה מצחיק הטיעון שלך על "התקליט השבור" שלי.

אני מבטיח לך, שאילו היית אתה מנגן תקליט חדש, היית מקבל אחד כזה גם ממני.

אבל את המוטיב הנוגע ל"דמם המופקר" אני זוכר כסאונד-בייט של סקציות מסויימות (אחד הפלגים של "מצפן") המסונפות לאחד האינטרנציונלים מהעשיריה הראשונה (מדובר באחד האינטרנציונלים הטרוצקיסטיים), עוד בשנות השישים או החמישים של המאה שעברה באלף הקודם. בעוד ש"התקליט השבור" שלי לפחות שייך לאלף הנוכחי. ובאשר למוטיב של "דם ילדים הפקר" בדבריך, אתה פוסע בנתיב הבטוח של עלילות הדם האנטישמיות בנוריץ' (אנגליה, 1149), בלואה (צרפת, 1171), פולדה (גרמניה, 1235), לינקולן (אנגליה, 1255), טרואס (ספרד, 1288) טרנטו (אנגליה, 1475), לה-גווארדיה (ספרד, 1491), ועוד המון כאלה מאז בכל רחבי אירופה והמזרח התיכון, כולל אחת בירושלים ב-1847 ואחת בשיראז (איראן) ב-1910.

ברור שהאשמת יהודים בתאווה מיוחדת לדם ילדים מאפיינת גם את העיתון האנטישמי החביב עליך (שזה "הארץ", כמובן). כמו שברור, שגם אתה וגם העיתון האנטישמי דנן, בוחרים להתעלם מהרעיונות המעניינים של שר החמאס פתחי חמאד, בקשר לפיתוחים התעשייתיים המועדפים (על "ההתנגדות הפלשתינית") של דם ילדים פלשתינים."

 

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: