דילוג לתוכן

איך העביר טראמפ את העולם ממזרון ספוגי נוח לרכבת אל הגהינום (לפי יודעי דבר)

ינואר 22, 2017

כבר קרוב ליממה, שאיני חדל לשפשף בתדהמה את עיני, לספוק כפיים, לגרד מתחת לאוזן ועוד כמה תנועות בלתי נשלטות מהסוג הזה.
כל זה למקרא ולמראה עיני ולמשמע אזני, אפרופו נאומו הנשיאותי הראשון של דונאלד טראמפ והתובנות שמרעיפים עלינו בעקבותיו המומחים וההגיגנים מהזן הידוע.
כללית, מה שהבנתי מהחבר'ה הקבועים, זה, שהעולם הנפלא שלנו, שעד שלשום נח לו בשלווה על מזרן ספוג מפנק (שסידר לנו הנשיא היוצא ברק אובמה), עובר מעכשיו למושב מסוכן ברכבת הרים המוליכה אל הגיהינום.
מעולם שאין בו סוריה ותימן, ואין בו עיראק, סודן ואפגניסטן, עולם בלי ניגריה וסומליה, בלי לוב ובלי טיבט, עולם בלי איראן ובלי צפון קוריאה, עולם שבו דרום אפריקה המשוחררת מאפרטהייד היא גן עדן עלי אדמות, ובפלשתין הכבושה לא מתעורר כל איזה זמן מאמין כלשהו שמפעמת בו רוח אללה ומניף סכין, עולם בלי חמאס ובלי דאעש, בלי סיני ובלי פיצוצים באיסטנבול, יריות בפאריס ודריסה בברלין, עולם שאין בו מיליוני נשים אומללות שעוברות מילה, נמכרות ונסחרות בכיכר השוק בידי בעלי הברית הפוליטיים של הנביאים הנאורים. זהו עולם ובו מדינה ושמה ארה"ב, שבה שוטרים ושחורים אינם יורים אלה באלה כמו במשחק מחשב, ושום תלמיד או סטודנט אינם מעלים בדעתם לכסח אי אילו מחבריהם לספסל הלימודים, עם שיאים של אלימות ופערים חברתיים, עוני ושנאה בין-גזעית –

– ובכן, מעולם שליו ונוח שכזה, אנחנו עומדים לעבור – בגלל הרשע טראמפ ומדיניותו – להיפוכו הגמור:
יד איש תהיה באחיו. הכל יתמוטט. האלימות תשתולל ומה לא.
חה-חה.
אילו הייתי חושד לרגע שכל נביאי הסרק והשווא האלה מסוגלים לעמוד מאחורי המילים שהם משפריצים בלי הכרה, הייתי עובר מאחד לאחד, מתערב איתם על בקבוק כזה או אחר, ומארגן לעצמי באר משקאות עשיר.
ולא בגלל שאני יודע משהו שאחרים לא יודעים בקשר לעתיד. רחוק מזה. אני רק מכיר את כל פרשי האפוקליפסה עשויי הנייר והפיקסלים האלה, שפעם אחר פעם, שוב ושוב, התבדו כל נבואותיהם הטיפשיות, נבואות היצוקות על מגדלי קלפים של איזמים ולוגיות, סתם תעמולה זולה המתחזה להיות עיתונות.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: