דילוג לתוכן

ססטטוסים/ הקומוניסטים וחאלב, נתניהו באמנות בת-ימינו, הגראס והפשע המאורגן, ה-F-35 וה-M-16

דצמבר 17, 2016

מבחר מהפייסבוק שלי

יציבות קומוניסטית

(15.12.2016, עוד על הקומוניזם ההומניסטי בן ימינו)

עמדת המפלגה הקומוניסטית בעניין הטבח בחאלב? המפלגה מגלה יציבות. מאז התמיכה בהסכם מולוטוב-ריבנטרופ לא השתנה דבר.

פיוז'ן אמנותי

(14.12.2016, לסיכום הפרץ האמנותי האנטי-ממסדי של השמאל הנאור)

כוסס צפורניים לקראת השלב הבא בהתפתחות האמנות הקונספטואלית של השמאל הנאור: פיוז'ן בין הגל הקודם, בהשתתפות אמנית הקקי ודגלן התחת, ובין הגל הנוכחי בהשתתפות הביבי מזהב והביבי על החבל. מובטח ספרד מרהיב ב"גלריה".

בשורות משמחות מחאלב

(14.12.2016, לרגל עמדה ההומניסטית של המפלגה הקומוניסטית לנוכח המתרחש בחאלב)

נודע לי ממקורות יודעי דבר ש"הרשימה המשותפת" עומדת להכריז על "יום זעם" מיוחד של האוכלוסייה הערבית בישראל, לנוכח רצח העם המתגבר עכשיו בעיר הסורית חאלב. יו"ר המשותפת, הח"כ איימן עודה, קרא להפסקת "התוקפנות האימפריאליסטית נגד העמים הערבים בהובלת משטר האוליגרכים הקפיטליסטים ממוסקבה."
עוד נודע לכתבנו שהח"כית חנין זועבי עומדת להצטרף למטס מיוחד של עזרה הומניטרית ותרופות מצילות חיים לחאלב הנצורה, מטעם "פדרציית הנשים המתקדמת למען שלום במזרח התיכון", מטס שבו ישתתפו גם שתי כלות של פרס נובל.

ידעתי שתצחקו.

(ההודעה של חד"ש ומק"י, אגב, אודות ההתרחשויות האחרונות בחאלב התחילה במילים: "בשורות משמחות ממשיכות לזרום בימים האחרונים מסוריה, ובמיוחד מחאלב.")

הקנאביס ועולם הפשע

(13.12.2016, לרגל ההודעה על דיונים באי-הפללה של מעשני גראס)

כרגע שמעתי ברדיו כתבת לשעבר לענייני פלילים, והיום שדרנית-מגישה כללית, מסבירה שאם תהיה ליגליזציה של הקנאביס, ארגוני פשע ישתלטו על התחום! איזה מזל שהיא עזבה את ענף הפלילים ועוסקת בעניינים כלליים, שלא צריך להבין בהם כלום.

חדש: וודו אנטי נתניהו

(13.12.2016, לרגל ההתפתחויות במאבק האמיץ של אמני השמאל נגד המשטר)

לא אתפלא אם הדבר הבא מבחינת השמאל הנאור יתבסס על ערכת וודו, שתכלול בובת בד קטנה של ביבי, צרור סיכות לנעיצה, ועז לשחיטה ובתולה לחילול באישון לילה.

ומה עם ה-M-16?

(12.12.2916, לרגל קבלת הפנים המפוארת לחמקן F-35)

בשם החי"ר אני מוחה על כך שעד היום לא עשו קבלת פנים ראויה בהשתתפות הנשיא וראש הממשלה, או לפחות סגן שר הביטחון, לרוס"ר M-16 שהחליף את ה-FN הבלגי המאפן, שאף פעם לא הצלחתי להפיק ממנו כדור, חוץ מפליטה אחת כשניקיתי אותו בסידרת מטווחים באולגה וכמעט שפרחה נשמתי.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: