דילוג לתוכן

סטטוסים/ זורעים רוח וקוצרים שריפה, לבחור קריירה, תענוגות בבירת הצפון, נפלאות החזיר הדמוקרטי והפוסט ה-1,000

נובמבר 27, 2016

פוסטים וסטטוסים מהפייסבוק בזמן האחרון

האש לא מספיקה להם

(מאתמול) קיתונות השינאה, ההסתה והשקרים המתבקשים, בתקשורת וברשתות:
הערבים שורפים את המדינה!
זהו עונש ראוי לחטא הכיבוש!
אנחנו במצב מלחמה!
הגפרור הערבי מצטרף לרחם הערבית במאבק נגד הציונות!
איך זה שהיו שריפות רק בישובים יהודיים?! סימן שהכל הצתות!
הנה מפה שמראה שהיו 35 שריפות גם בישובים פלשתיניים וערביים! סימן שלא מדובר בהצתות!
והכי-הכי:
ראש עירית חיפה שתמך בשיר של דרוויש, שלא יתפלא שהעיר שלו נשרפת! (ראש מערך קשרי החוץ של הליכוד)
וגם:
נתניהו הוא המרוויח! אולי תומכיו אשמים בשריפות?! (פרופסור ידוע מהאוניברסיטה העברית)

אין כזמן הזה כדי לחשוף את שטופי השינאה, המסיתים והשקרנים, ימין ושמאל, יהודים כערבים, המבקשים לנצל את השריפות ואת אסונם של רבים לצורכי תעמולה פוליטית והשתלחויות גזעניות.
ימין ושמאל, שתי הכנפיים של אותה ציפור.
בלה-בלה, בלה-בלה, בלה-בלה.
זורעים רוח וקוצרים שריפה.

תזכורת‎: אף אחד לא מת.
ואולי זה מה שממריץ את אוכלי הנבלות.
האש לא מספיקה להם. גם לא המון בעלי חיים אומללים שנספו.
הם רוצים גם דם אדם.

קריירות

(מיום שישי האחרון, בעיצומן של השריפות והצעות הייעול) אני פשוט נפעם מכמויות האנשים שהיו יכולים לנהל את המדינה הרבה יותר טוב, ולמרבית הצער פצחו בקריירות הלא-נכונות.

צ'ופרים של חיפאים

(מיום ראשון שעבר, הרבה לפני השריפות) רוח מזרחית כבר כמה ימים! איזה כיף בעירו של יונה יהב! שוב אין צורך להסתפק במה שמדווחים כלי התקשורת על "המטרדים התברואתיים" מהמפרץ – סתם מילים ריקות ותמונות משעממות! בזכות כיוון הרוח המשובב אפשר לנשום ממש לריאות את כל הטובין האלה! יד ראשונה! החומר עצמו! ניחוחות הסולר, ריח אבקת האפייה, שביבי הפיח, בושם ביצים סרוחות! קצת לכחכח, קצת להשתעל, פה ושם יריקה, עקצוצים בעור, צריבות בעיניים, לטפח קצת לימפומה שאינה הודג'קין, לתחזק את האסטמה המרעננת, אולי איזו דלקת קלה בגרון או בריאות! ומה המזל? שלמרות הראות הקצת לקוייה – האוויר מלא בגודיס – אפשר להבחין כמעט ללא קושי במיכל האמוניה, שלא נניח לשום מכרז מפוברק לסלק אותו מעימנו!

החזיר היהודי-דימוקרטי החדש

(16.11.2016) לא בכל יום – האמת, לא בכל שנה – יוצא לי להסכים עם איש "הארץ" רוגל אלפר. אז כשזה קורה, למשל היום, אני שמח מאוד וממהר לשתף אתכם בדברי ה(טיב) טעם של האיש, כשהוא מסביר לאנשים החושבים מהפכנות מהי, מגדיר עמידה על עקרונות, ומהלל את חירות המחשבה ואת הרוחניות העמוקה של היהודי החדש בנוסח אלפר:

15094915_1303585259691626_4249471933213631018_n

"מפעל 'מעדני מזרע' הוקם כסמל של השקפת עולם מהפכנית…הזכות לגדל, למכור ולאכול חזיר בישראל היתה עניין עקרוני. החזיר היה נשמת אפה של הדמוקרטיה היהודית… החזיר הגדיר את היהדות החדשה. החזיר של מזרע סימל איזו חירות מחשבתית, רוחנית וקיומית…הוא סימל השתחררות מרוחות הרפאים של העבר ומכבליו הרעיוניים…החזיר כאידיאולוגיה של מרד במוסד דכאני…אין כמו ריח בייקון על הבוקר…"

האמת, הכי אהבתי את החזיר כ"נשמת אפה של הדמוקרטיה היהודית" על-פי עולמו הרוחני של אלפר. אבל כל אחד והעדפותיו. (הצילום מהוויקיפדיה)

פוסט מס. 1,000

הפוסט הזה הוא מס. 1,000 בבלוג הזה. התחלתי לכתוב בבלוג בסוף חודש מאי של שנת 2011. כלומר לפני חמש שנים וחצי, שזה בערך 2,000 ימים, מה שאומר פוסט אחד בכל יומיים בממוצע. כך שלא תוכלו להאשים אותי בהתרשלות. לרגל הארוע הנומרולוגי הזה, החלטתי לפנק את קוראי היקרים בדרך הבאה: בתקופה הקרובה אפרסם פה מחדש עשרה פוסטים שייפרשו על פני כל תקופת קיומו של הבלוג. חלק מהפוסטים יהיו ערוכים (בעיקר מקוצרים, פעם היתה לי נטייה להאריך מדי) אבל בצקרים האלה תהיה אפשרות להגיע גם אל הפוסט המקורי כדי להיווכח שלא עיגלתי פינות, שלא העלמתי פגמים ושלא טישטשתי תחזיות-שווא ופאשלות אחרות.

2 תגובות
 1. ברכות על פוסט מספר אלף 🙂
  הלוואי שתמשיך לכתוב עוד הרבה פוסטים ברמה כה גבוהה
  אני מקווה שתכתוב יותר מאלף פוסטים בחמש השנים הקרובות, כי כל פוסט שלך הוא חגיגה.
  בהצלחה

  אהבתי

 2. תודה לך, אלירן, על העידוד.

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: