דילוג לתוכן

היהודים, ירושלים ואונסק"ו: שלטון השקר הפוסט מודרני

אוקטובר 13, 2016

באונסק"ו יצאה החלטה, שאין זיקה ("קשר כלשהו") בין העם היהודי ובין ירושלים והר הבית.*

חה-חה-חה והו-הו-הו.

United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization – UNESCO

ובעברית, אונסק"ו – ראשי תיבות שמשמעותן:

"הארגון לענייני חינוך, מדע ותרבות של האומות המאוחדות".

משפט שכמעט כל מילה בו היא שקר.

"האומות המאוחדות?"

שאחת מהן מאיימת בהשמדה על כמה אחרות (אירן, נגד ה"שטן הגדול" – ארה"ב, בריטניה ועוד, ונגד "השטן הקטן" – ישראל. ולפי הסכם מפואר בן שנה וקצת, הסכימה המדינה המאיימת לדחות לכמה שנים את תכניתה להצטייד בפצצה גרעינית כדי לממש את כוונותיה. וההסכם הזה הוא גם מה שמשמש כסת"ח להחלטה המדהימה להעניק את פרס נובל לשלום לנשיא האמריקאי הנוכחי).

הר הבית: שום קשר

הר הבית: שום קשר

"חינוך, מדע ותרבות"?

שלפיהם אין זיקה בין היהודים ובין ירושלים?

חה-חה-חה והו-הו-הו.

מאיפה בא השקר על גבי שקר הזה?

לא צריך ללכת רחוק.

לממלכת השקר האו"מית הזאת קוראים "פוסט-מודרניות".

לפי אסכולת השקר הפוסט-מודרנית, השולטת באקדמיה ובפוליטיקה הצבועות של "האומות המאוחדות" יתכן "נראטיב" אחד, שלפיו יש זיקה בין היהודים ובין ירושלים והר הבית. נקרא לו "הנראטיב היהודי".

ויתכן  "נראטיב" אחר, נקרא לו "פלשתיני", שלפיו אין זיקה כזאת.

ואונסק"ו, ארגון שכולו שקר על גבי שקר, ישב ודן והחליט להעדיף את "הנראטיב הפלשתיני".

ובאשר לעובדות? להיסטוריה? למציאות? לאמת?

ובכן, לפי הפוסט-מודרניות, "האמת היא מחמאה שאדם נותן לדעותיו".

רק לפני ימים אחדים ציטטתי ממאמר המערכת של עיתון מקומי, שגם הוא נותן לעצמו מחמאה, פוסט מודרנית לחלוטין, שהוא "עיתון לאנשים חושבים", ובו הוסבר עניין הנראטיבים, ואף באותו עניין, של הנראטיב היהודי לעומת הנראטיב הפלשתיני (בעניין החרמת ההלוויה של שמעון פרס על ידי "הרשימה המשותפת").

קבלו ציטוט:

"הנהגת הציבור הערבי בישראל מרדה בנרטיב של הרוב הציוני, שמתעלם מההיסטוריה ומהתחושות של המיעוט… ראש הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה… הציג את הנרטיב הנגדי: זיכרון הנכבה, טבח כפר קאסם והרוגי אוקטובר 2000…רק הכרה בקיומו של סיפור ישראלי מקביל…יכולה להיות בסיס לאזרחות משותפת ולשילוב אמיתי."

קאפיש?

מה שמוכרים לאנשים החושבים (והם קונים בכיף. זה מה שעושה אותם "חושבים"), הוא, שכדי להגיע למשהו בעל ממשות ("שילוב אמיתי") – יש צורך להכיר בשקר כלשהו, כאילו היה אמת.

בכסיסת צפורניים אני ממתין להסבר לאנשים החושבים, במאמר המערכת של בטאונם, שלפיה החלטת אונסק"ו האחרונה (כולה, "סיפור ישראלי מקביל") היא ערובה ל"שלום אמיתי" ישראלי-פלשתיני.


*United Nations UNESCO body has passed a resolution put forth by the Palestinians denying all connection between Jews and Jerusalem and the Temple Mount

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: