דילוג לתוכן

היום בפינת הצחוק: מתי מדובר בגזענות ומתי מדובר ב"סכסוך מדיני-צבאי"?

אוגוסט 15, 2016

את פינת הצחוק מספק לנו, כרגיל, העיתון לאנשים חושבים. קבלו את פתיחת מאמרו של קובי ניב מהיום:

'בעקבות תקרית האוטובוס עם המשלחת הלבנונית באולימפיאדה, פירסמה שרת התרבות מירי רגב הודעה נזעמת, שבה נאמר: "זו אנטישמיות לשמה, וגזענות מהסוג הגרוע ביותר".

יושב לו אפוא כותב מאמרי דעה בעיתון "הארץ" מול הדברים ואומר לעצמו: "מה, כבוד השרה לא מבדילה בין איבה דתית־גזענית לבין סכסוך מדיני־צבאי?'

(וגם שאר המאמר מוקדש להוכחת טיפשותו של הימין. ואני נאלץ להסכים עם ניב. גם בעניין הפתיח וגם בעניין כל השאר. דעתי ידועה: השמאל והימין הן שתי הכנפיים של אותה ציפור, ואלמלא היו מאוזנות שתי הכנפיים האלה, בטיפשותן ובחוכמתן, כבר היתה הציפור נוטה ומתרסקת.)

ובחזרה לפתיח של המאמר של ניב מהעיתון לאנשים חושבים.

מה אומר לנו ניב?

שברוב טיפשותה הימנית, לא מבחינה כבוד השרה מירי רגב, שרת התרבות (!), בין שנאה מסוג האנטישמיות והגזענות – ובין שנאה או איבה שמקורה בסכסוך מדיני-צבאי (הקיים בין ישראל ולבנון).

אז מה מצחיק?

או.

לו רק היה לי שקל על כל פעם ופעם שבה האשימו בעיתון של ניב את  היהודי הישראלי, אותו ואת כל קהלו וממשלתו ומדינתו, בגזענות חמורה על כל צורותיה – גזענות נתעבת סתם, גזענות מהסוג האפרטהיידיסטי, הפאשיסטי וגם הנאצי, כלפי שכנינו ואחינו הפלשתינים  –

בלי שיוזכר כלל וכלל "סכסוך מדיני-צבאי" כלשהו בין היהודים והפלשתינים בארץ הזאת!

כאילו לא שמעו כתבי העיתון המגוחך הזה וסופריו על תורת השלבים של אש"ף, לא קראו את אמנת החמאס, לא שמעו את נאומי המנהיגים הדגולים מרמאללה ומעזה, אינם יודעים דבר על הג'יהאדיסטים המתאבדים, הסכינאים, האינתיפאדה על שם אקצה וקריאות "אללה הוא אכבר"  וכל השאר! במקרה הזה אין ולא היה שום "סכסוך מדיני-צבאי"!

לסיכום:

כאשר הספורטאים הלבנונים לא רוצים לנסוע עם הספורטאים מישראל באותו אוטובוס – לא מדובר פה באנטישמיות גזענית, אלא בעוינות סבירה בהתחשב ב"סכסוך מדיני-צבאי".

וכאשר יהודים מישראל מגלים איבה ושנאה כלפי פלשתינים,  זה לא שייך לשום "סכסוך מדיני-צבאי"!

מדובר בגזענות נתעבת מהסוגים שכבר הזכרתי לעיל!

מדובר במדינת רשע ובעם ודת רעים מטיבעם!

אז תגידו לי בעצמכם: השמאל והימין אינם טיפשים באותה מידה?

ועכשיו אולי אתם מבינים מדוע, לדעתי, מדובר באנטישמים קטנים הכותבים באותו עיתון.

כי הם שונאים יהודים יותר ממה שמגיע להם, על פי ההגדרה שהזכיר לי פעם חברי הוותיק שרגא ע.ז.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: