דילוג לתוכן

סטטוסים/ המהפכה הצבאית בישראל – הדבר הבא, התבטעות 1 ו-2, אפריקה, ביבי ופלשתין, הפרס האבוד של "שוברים שתיקה" והמוסקט שהגיע סופסוף

יולי 17, 2016

סטטוסים מהפייסבוק

הפיכה צבאית בטורקיה ובישראל

הפיד שלי מפוצץ עם השוואות מאלפות בין המשטר בישראל ובטורקיה, והאפשרות של הפיכה צבאית דומה בישראל! איזה כיף! אז גם אני נזכרתי בעדות מהממת לדימיון! רק לפני שבועות מעטים הודיע לנו אחד הכוכבים של העיתון לאנשים חושבים מה הולך להיות: "השואה (כלומר, המהלך שהחל בעקבות נאומו של סגן הרמטכ"ל יאיר גולן ביום השואה) עומדת לחולל מהפכה צבאית בישראל…הוא (בנימין נתניהו) שומע היטב את הבעבוע, שמעיד על כך שלממונים על ביטחון המדינה נמאס מן הקרקס שהוא מנהל. הם רואים עצמם אחראים למה שיקרה במדינה אם לא יעצרו אותו ואת חבר מרעיו בזמן…הנהגת הצבא תצטרך להחליט מה הוא האיום האולטימטיבי על ביטחונה וקיומה של המדינה: אלפי טילים ופלסטינים סכינאים, או ממשלה שמהנדסת ציבור להיהפך למפלצת שמאיימת לטרוף את ערכי היסוד של הדמוקרטיה הישראלית."!
לא מדהים? מתברר שכמה קצינים טורקיים לקחו ברצינות את דבריו של אחד המועמדים לתואר הנכבד, האידיוט מס. 1 בעיתון לאנשים חושבים.

שרק לא יתנגדו הנאורים שלנו לשלום עם הפלשתינים

אני קורא ושומע את דברי הביקורת הנוקבים של חברינו מהז'אנר הנאור והמוסרי על השותפים החדשים של ביבי באפריקה, ועל ההסכמים עם המשטרים המפוקפקים שם ושאר ירקות, וחושב, "כל הכבוד". ומיד אני נושא תפילה חרישית, שבבוא היום לא יתנגדו חברינו מהז'אנר הנ"ל  להסכם שלום עם אחינו הפלשתינים, לנוכח המשטרים המפוקפקים שהם מקיימים ברמאללה ו/או בעזה. ואל תגידו לי שאני חושש לשווא וחושד בכשרים, כי עדיין אני זוכר את עמדתם של החוגים הנ"ל לנוכח השלום עם מצרים.

התבטעות 2

לעקוב בתקשורת וברשתות!
כך קברו ההתבטעויות של הרב אל"מ אייל קרים מלפני 13 שנים את ההתבטעות של מבקר הקולנוע גידי אורשר מהשבוע שעבר!
חבורות של בורים ועמי ארצות מנסים לפרשן את פרשנותו התורנית של הרב!
חבורות של גזענים קטנים שבעצם אהבו את ההתבטעות של אורשר וגוננו בחרוף נפש על חרות הביטוי שלו ועל זכותו להתפרנס, מנסים למנוע את מנויו של קרים לרב הראשי של צה"ל!
בפריסה ארצית! מהעיתונים הצהובים שפונים לאספסוף של המטומטמים שהצביעו לביבי ועד לעיתון לאנשים החושבים המטומטמים שהצביעו בעד חנין זועבי!

התבטעות 1

תחי ההתבטעות החדשה (הכוונה היתה לדבריו של מבקר הקולנוע של גלצ, גידי אורשר)! אח, איזה שבוע הולך להיות.

על מניעת הפרס שקיבלו "שוברים שתיקה"

"מחאה נגד הכניעה ללחצים הפוליטיים ולמסע הדה לגיטימציה נגדנו, מחאה נגד הגבלת החופש האקדמי, מחאה נגד הגבלת החופש להביע דעה."  כותבים אנשי "שוברים שתיקה" בסיכומו של פוסט המחאה שפרסמו אחרי שהנשיאה של אוניברסיטת בן גוריון החליטה למנוע מהם את הפרס הכבד שהחליטה לתת להם "המחלקה ללימודי המזרח התיכון" של אותה אוניברסיטה.
בלוף על גבי קשקשת חלקי ברברת.
כולה מה קרה?

חדש בשוק: מוסקט ב-5 ש"ח לקילו

חדש בשוק: מוסקט ב-5 ש"ח לקילו

"המחלקה ללימודי המזרח התיכון" בבאר שבע קיבלה החלטה פוליטית ברורה, גזורה על פי מידותיו הפוליטיות של חבר השופטים: לצ'פר את מפונקי היורו והדולר של "שוברים שתיקה" בעוד מט"ח ושקלים.
ואז קמה הנשיאה שם וקיבלה החלטה פוליטית אחרת: לדעתה כבר יש למפונקים האלה די מרשרשים ממקורותיהם השוטפים, ולכספי המיסים או התרומות מטעם האוניברסיטה ייתכנו שימושים אחרים.
אז מה בדיוק עושה את ההחלטה האקדמית-פוליטית-כלכלית של המחלקה יותר לגיטימית מזו של הנשיאה?
הנשיאה לא מספיק אקדמית מבחינתם?
והבדיחה הזאת על "הגבלת החופש להביע דעה." מה זה, מישהו סותם להם את הפה? איך מניעת פרס יכולה להחשב כפגיעה בחופש הדעה? תתארו לעצמכם שכל אחד שלא מקבל כסף על הבעת דעותיו (כמו שהחבר'ה האלה רגילים) היה מתלונן שסותמים לו את הפה.
וכשהחבר'ה האלה מתלוננים על "מסע הדה לגיטימיציה" נגדם זה כבר השיא.

ממה הם מתפרנסים בעצמם, אם לא ממסע הדה-לגיטמיציה האנטישראלי שהם מנהלים בשירות כל מיני פרובוקטורים זרים?
זה כמו ששופט, שתפסו אותו על שוחד, מתלונן שהמשפט נגדו לא מתנהל ביושר.

מבחינה חוקית זה אולי עובר, אבל כל השומע יצחק.
והסיכום הרגיל שלי לגבי הז'אנר הזה של יושבי הקרנות: עלבון לאינטליגנציה ופסולת מוסרית.

המוסקט כבר איתנו

חדשות טובות מהשוק. הגיעו ענבי המוסקט שאין כמוהם. המחיר בינתיים 10 ש"ח לקילו, אבל תיק-תיק ירד המחיר לחצי מזה. וגם באו בזמן, כי מחירי הדובדבנים האמירו ל-30 ש"ח לקילו, מה שאומרים שכבר מגרדים את השאריות מהחלקות הצפוניות ביותר במטעי הגולן.

(היום, יום א', הייתי בשוק, ומחירי המוסקט כבר ירדו ל-5 ש"ח לקילו)

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: