דילוג לתוכן

המקור ו"שוברים שתיקה": מכבסת המילים המדהימה של דרוקר-קרא-גורן-רום

יולי 13, 2016

טלוויזיה, בשבילי, זה חדשות וכדורגל. אבל ראיתי שתכנית "המקור" של אמש עוסקת בארגון "שוברים שתיקה", ועדיין לא נפטרתי מהנוהג של החודש האחרון להתיישב בערב כבטטה מול המסך, אז צפיתי. ומה אגיד לכם? במכבסה כזאת של מילים לא נתקלתי כבר המון זמן.

מכונת המזומנים של עדויות לפי מכסות: יותר מ-400,000 ש"ח לחודש תמורת דה-לגיטימציה של ישראל

מכונת המזומנים של עדויות לפי מכסות: יותר מ-400,000 ש"ח לחודש תמורת דה-לגיטימציה של ישראל

ואת זה אני אומר, דווקא לנוכח התחקיר שערכו ענת גורן ואיתי רום. כי התחקיר היה לגמרי סביר, ולכן, לנוכח העובדות והאמיתות שצולמו ונראו, בלט כל כך הפער בין הפרשנויות, ה"וויס אובר" וההסברים המצוצים מהאצבע, גם של גורן ורום עצמם, וגם של עורכי "המקור", רביב דרוקר וברוך קרא.

מכבסת המילים נועדה לטשטש את האופי האמיתי של "שוברים שתיקה". להמעיט ולגמד את הזוועה.

באירוניה קראה להם גורן "החיה המפלצתית", שאותה "התקשורת מפמפמת", והמסכנים נאלצים להתגונן מפני "גיבובי השטויות שמפיצים עליהם".

"גיבובי שטויות"?

מיד נראה.

כי בעוד מכבסת המילים מתנגנת ברקע, מה אנחנו רואים על המסך?

רואים את המלשין השקרן מס. 1 של "שוברים שתיקה" (כרגע. נעסוק גם בקודמו), יהודה שאול, מרצה שוב ושוב  בפני שומעיו הנדהמים, ומספר להם על המתנחלים שמרעילים את מימיו של יישוב ערבי קטן. וזה בשעה שכבר ידוע לו, שהבעיה היתה תרנגולת מתה שהגיעה איכשהו לבאר של היישוב. שתושבי המקום עצמם מודים שאינם יודעים כיצד הגיעה לשם. שידוע לו שאין שום עדות שקושרת את היישוב היהודי הסמוך לעניין.

זו היתה "העדות" של "שוברים שתיקה" שעליה הסתמך לא מזמן יו"ר הרשות הפלשתינית אבו מאזן, כשסיפר על הרעלת מי השתיה של הפלשתינים על ידי ישראל (ונאלץ להתנצל תיק-תק, שהרי מדובר בשקר העלוב של יהודה שאול ו"שוברים שתיקה").

מלשן נוכחי מס.1 יהודה שאול, רום וגורן: התרנגול ומי השתיה

מלשן נוכחי מס.1 יהודה שאול, רום וגורן: התרנגול ומי השתיה

או "העדות" של "שוברים שתיקה" על כך שצה"ל לא חקר מקרה של השחתת כרם זיתים של פלשתינים, ועל הגשש שמרח את החקירה. גם זה התברר כשקר מוחלט. הגשש עשה את עבודתו, ומצא את העקבות שהוליכו להתנחלות סמוכה. בכך מודים גם בעלי המטע הפלשתינים.

אבל לא "העדות" של "שוברים שתיקה".

או "העדות" של המלשנים האלה, על כך שעל הריגת ילד פלשתיני על ידי חייל צה"ל, מקובל תשלום של קנס בסך 100 ש"ח. עוד "עדות" שהתבררה כשקר קטן ונתעב.

או "עדות" על רצח ע"י מזל"ט של פלשתיני תמים שהלך ברחוב וקרא עיתון. אין מקור, סתם ברבורים, לא היה ולא נברא.

ועוד כמה כאלה שבדקו גורן ורום.

ואיך מכונים ב"המקור" את השקרים הנתעבים האלה, שכל מטרתם דה-לגיטימציה של חיילי צה"ל ושל מדינת ישראל?

"פרסום שגוי."

"בעייתי בלשון המעטה."

"הקנס לא נכון."

"תיאור מטעה ומוגזם."

"טעות".

אם זו אינה מכבסה של מילים, מכבסה מהי.

השקרן מס. 1 הקודם, ארנר גבריהו בסיור בחברון: ירי במכונות יריה לתוך אזרחים חפים מפשע

השקרן מס. 1 הקודם, אבנר גבריהו בסיור בחברון: ירי במכונות יריה לתוך אזרחים חפים מפשע

שהרי מדובר ב"עדויות" לפי מכסה, שמספק ארגון של שקרנים מקצועיים (שטינקרים, בלשון לא מכובסת) תמורת המון-המון דולרים ויורו, שהם מקבלים ממדינות זרות, מתאגידים ומטייקונים מחו"ל וכמה כנסיות נוצריות אנטישמיות. "עדויות" שמשמשות את ה-BDS וכל אנטישמי נאלח בארץ ובעולם לצורכי תעמולת זוועה אנטי-ישראלית.

התקציב האחרון של "שוברים שתיקה" עמד על 4.9 מיליון ש"ח. יותר מ-400,000 ש"ח לחודש. כל זה תמורת הלשנות, שקרים, השמצות והכפשות לפי מכסה.

המהות העיסקית הזאת של הארגון, אגב, אספקת עדויות שקריות אנטי ישראליות לפי מכסות, בהסכמים חתומים, לא נחשפה אתמול ב"המקור".

לעומת זאת ניסתה גורן להסיר מ"שוברים שתיקה" את ההאשמה שהם פועלים בעיקר בחו"ל. ואיך? היא הסתמכה על המספרים שסיפקו לה, כמובן, השקרנים המקצועיים עצמם, ושאין לה שום דרך לבדוק אותם, ולפיהם 16,000 מהמשתתפים בסיורים שלהם, היו ישראאלים, 5.000 יהודים מחו"ל ו-6,000 לא-יהודים מחו"ל. לפי המתמטיקה המכובסת של "המקור" זה 22% חו"ל.

כך שהם נקיים מההאשמה הזאת, טענה גורן פעם, פעמיים ושלוש.

מכבסת מילים.

כי מה עם סיבובי ההרצאות שעורכים דוברי הארגון בחו"ל? הפרסומים שלהם בחו"ל? השימושים שעושים בחו"ל ב"עדויות" שלהם? (בין השאר הוצגה ב"המקור" מפת העולם, ועליה האתרים שבהם השתכנו  כתריסר לשעברים מקבלי שכר של "שוברים שתיקה", אלה שלפי רביב דרוקר הם "חבר'ה טובים, ציונים.")

הפגנה אנטישראלית באירלנד: מסתמכים על העדות השקרית של גבריהו

הפגנה אנטישראלית באירלנד: מסתמכים על העדות השקרית של גבריהו

גם המלשן והשקרן שקדם ליהודה שאול כמס. 1, הוא אבנר גבריהו, כיכב אתמול. זה האיש שסיפק את העדות האנטי ישראלית המכרעת מבחינת האנטישמים מחו"ל וה-BDS. זה שסיפר בסיורים בחברון שחיילי צה"ל עוסקים בהשמדת עם. זה שסיפר שחיילי צה"ל, שהוצבו על גג בחברון, ירו ב"מכונות יריה" (ביטוי באנגלית שהמקביל העברי שלו הוא מקלעים), ל"תוך אנשים ומכוניות", יום אחרי יום, עד שזה נדמה לחיילים כ"משחק וידיאו". ובהמשך גם אמר שהיו יריות "במכונות יריה" לעבר "אזרחים חפים מפשע".

כל זה שקר גמור. גבריהו לא סיפר שהיריות היו לעבר בניינים ובית קברות בחברון שמהם ירו על חיילי צה"ל ויהודים. הוא לא סיפר שהבתים שירו לעברם, וגם בית הקברות, היו ריקים מאדם. הוא לא סיפר שלא נודע על הרוג פלשתיני אחד – אף לא אחד – שנהרג או סתם נפצע כתוצאה מן הירי הזה ל"תוך אנשים ומכוניות…כמו במשחק וידיאו."

אותה הפגנה, אותו מסית באירלנד: "העדות" של גבריהו מובילה ל"טיהור אתני"

אותה הפגנה, אותו מסית באירלנד: "העדות" של גבריהו מובילה ל"טיהור אתני"

שקרן קטן ונתעב, אבל השקר שלו שימש אנטישמים בחו"ל, שטענו על סמך דבריו שישראל עוסקת ב"טיהור אתני."

לעומת זאת ניסו דרוקר וקרא, לסיום, להמעיט במשמעות של כל העניין:

קבלו את מכונת הכביסה של "המקור":

"(שוברים שתיקה) קצת מתנהגים כמו עיתון סנסציוני."

"קצת התאכזבתי לראות שהם לא עומדים בסטנדרטים שהם מבטיחים."

"ארגון שמאל רגיל."

"חבר'ה טובים, ציונים."

"לא בוגדים."

"לא נראה שהם מבינים מה קורה סביבם."

או בקיצור, סתם כמה חבר'ה תמימים וחמודים שכמו כל אחד, טועים קצת פה ושם.

ניסיון הצלה שקוף של חבורה של שטינקרים שמספקים עדויות מפוברקות ושקריות בשירות אלה שמפרנסים אותם. מדינות מחרחרות מלחמה. תאגידים שמחפשים רווחים על מחירי נפט ואספקת נשק. ארגונים כנסייתיים נוצרים שרוצים להוכיח שהיהודים שרצחו את ישו מבצעים השמדת עם בפלשתינים.

אני תוהה, באיזו מידה של סלחנות היו מתייחסים דרוקר-קרא-גורן-רום, לכמה אנשים שמקבלים משכורות שמנות מחו"ל כדי לספר לכל העולם ואשתו שדרוקר-קרא-גורן-רום הם בעצם חבורה של גנבים ורוצחים, שלהנאתם ולשעשועיהם טובחים בבני עם שכן, מרעילים את בארותיהם, מתעללים בהם, יורים בהם במקלעים בעריהם ובבתיהם כמו במשחק וידיאו וכן הלאה.

גם אז היה דרוקר קורא לשקרנים ולמשמיצנים האלה "חברה טובים"?

גם אז היתה גורן מכנה את הדברים כ"תיאור מטעה ומוגזם"?

אבל כשכל השקרים והדיבות האלה מופנים לחיילי צה"ל, מתברר שדרוקר-קרא-גורן-רום מגלים הבנה רבה וסלחנות של כמרים קתוליים חנונים ורחמנים שמוכרים כתבי אינדולגנציה.

אני תוהה כמה מזה אפשר לייחס  לעובדה, שמי שמשלמים כסף כבד ל"שוברים שתיקה", נניח הקרן החדשה לישראל, משלמים גם ל"תנועה לחופש המידע" שבראשה עומד רביב דרוקר.

בלי שיהיה צל צילו של גילוי נאות לכך בערוץ 10.

 

 

 

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: