דילוג לתוכן

ההסכם עם טורקיה והמרמרה/ הח"כית חנין זועבי מספסרת בדם בשירות תעשיית הסנאף

יוני 30, 2016

חשבתי להסתפק בפוסט הקודם שכתבתי בפרשת ההסכם  עם טורקיה וההשתלטות על המרמרה, אך הנה באה הח"כית חנין זועבי ושבשה את תכניותי. ואגב, ברור שאין שום הצדקה להדיח את זועבי מהכנסת (בדיוק מאותה סיבה שאין לפגוע בחופש הביטוי של עיתון כמו "הארץ" ודומיו ברשת. לשקר אין רגליים, וחשוב שנראה את הגדמים).

בלה בלה

מייסד ה-ISM ועוד תנועות אנטישראליות, והוגה שיטת הסנאף, מסביר  בראיון לנעה קולפף מערוץ 10 את עיקרי השיטה.

 

די להציב את האמת מול שקריה של זועבי.

וזו האמת:

זועבי היא עוד פועלת בתעשיית המוות והסנאף המתחזה להיות מאבק פוליטי לגיטימי.

לפי דברי זועבי, חיילי השייטת שלחמו על חייהם על סיפון המאווי מרמרה, הם חבורה של רוצחים, שהסתערו ללא סיבה על אזרחים תמימים וטבחו בהם.

ובכן, זה לא מה שקרה, רחוק מזה.

ועדת השופט יעקב טירקל, שבדקה את ארועי המרמרה,  היא זו  שמדווחת  על זהותם של ההרוגים על סיפון המרמרה:

איברהים בילג'ן, בן 61,  אזרח טורקי ופעיל של ה-IHH.  על פי דו"ח המל"מ (המרכז למורשת המודיעין) מיום  26.9.2010, אמר קרוב משפחתו שהוא רצה למות כשאהיד.

בךה

ב"סדנאות" של ה-ISM תודרכו "המתנדבים" לעשות לחיילי צה"ל  מה שעשו על המרמרה הטרוריסטים של ה-IHH

עלי חיידר בנגי, בן 39,  אזרח טורקי, היה יו"ר עמותת צדקה איסלמית המסונפת ל-IHH, חבר מפלגת האושר. אשתו  וחבריו אמרו שהיה לו רצון עז למות מות קדושים.

ג'בדט קיליצ'לר בן 38, אזרח  טורקי שהיה כתב ומנהל אתר האינטרנט של ה-IHH.  הוא אמר שהוא מתפלל שאללה יעניק לו סוף טוב כמו לאותם השאהידים.

צ'טין טופקוגלו בן 54, אזרח  טורקי, פעיל ב-IHH. השאיר אחריו מכתב בטרם צאתו למשט ובו הצהיר על רצונו למות כשאהיד וקרא  לאחרים ללכת בעקבותיו.

נג'דאת ילדרים, בן 32, אזרח  טורקי, פעיל ב-IHH.

פחרי ילדיז, בן 43, פעיל  ותיק של ה-IHH.  לפני יציאתו הודיע כי הוא  עומד להיות שאהיד ונפרד מאשתו וילדיו.

ג'נגיס סוגור, בן 47, אזרח  טורקי ופעיל באגודה איסלמית באיזמיר.

ג'נגיס אקיוז, בן 41, אזרח  טורקי פעיל ב-IHH  שהשאיר צוואה לפני עלייתו למשט.

בלה

השורה התחתונה: לגרום לחיילי צה"ל לפצוע ולהרוג מול המצלמות את המתגרים בהם, לצורכי התעמולה האנטישמית ולשמחת התקשורת המערבית הרקובה והמושחתת

פורקאן דוגאן – בן  19 בעל אזרחות כפולה – טורקית ואמריקאית, עלה לאוניה באנטליה. על פי כתבה בעיתון  טורקי כתב ביומנו: "אלה השעות האחרונות לפני שאצטרף לחוויה המתוקה של היות  שאהיד." לפי דו"ח המל"ם אמר אחיו מוצטפא, כי משפחתו אינה מצטערת על  מותו.

התמונה ברורה: אנשי ארגון הטרור הטורקי IHH ביצעו את התרגולת שעבדו עליה: הם תקפו את חיילי צה"ל שירדו מהמסוק אל סיפון המרמרה  באלות, בסכינים, ברוגטקות וגם בנשק חם. חלק מזה האקדחים שנלקחו מחיילי השייטת שנפצעו ונשבו במהלך ההשתלטות על הפינה,  אבל לא רק: נמצאו על הסיפון גם תרמילים וקליעים של נשק אחר, שכנראה הושלך לים לאחר השימוש בו. כל זה כדי להגיע למטרה המוצהרת בריש גליי: להיהפך לשאהידים. סוג של מתאבדים.

לגרום לחיילי צה"ל לירות בהם ולהרגם, כדי שגוויותיהם יתנוססו כדגלים בשירות "המאבק הפלשתיני", או החמאסי-מוסלמי, נגד ישראל.

כלי נשק אנושיים במאבק לדה-לגיטימציה של מדינת היהודים. הוכחה לכך שמדובר בצבא של רוצחים בשירות מדינה פושעת.

הכל יודעים שזה כך. המשחק שקוף לגמרי. זוהי האמת שאין שום אפשרות להכחישה.

אין שום אפשרות כזאת, כי מי שנוקטים בדרך הזאת – ייצור סרטי סנאף במסגרת  המאבק לדה-לגיטימציה של מדינת היהודים  – מודים בעצמם ובגלוי, שזה מה שהם עושים.

בלה בלה

דובר החמאס אבו זוהארי מתראיין בתקופת "צוק איתן" ומשווה למלחמת אלז'יריה. ההבדל הקטן: הרג אלז'יראים חפים מפשע בידי הצרפתים לא היווה את מטרת המלחמה של ה-FLN

 

ההוגה של השיטה הוא היהודי-האנטישמי אדם שפירו, אמריקאי שיסד את ארגון ה-ISM (תנועה לסולידריות בינלאומית). שפירו  התראיין לכתבת ערוץ 10 נועה קולפף אחרי תקרית המרמרה, שהוא היה מיוזמיה. אשתו, הואידה עארף, היתה ממונה על המגאפון על סיפון הספינה הטורקית. תקרית המרמרה התרחשה באביב 2010. באוגוסט של אותה שנה שודר הראיון עם שפירו. הוא אמר:

"הם מאשימים אותנו בנסיון להתגרות בישראל.

 כן, כן, תשכחו מהאשמות. זה מה שאנחנו מנסים לעשות, להתגרות.

 אין זו אשמתי שכאשר מתגרים בישראל , היא מחליטה לירות באנשים"

השורה האחרונה בדברי שפירו, היא, כמובן, שקר צבוע ומתחסד.

בוודאי שזו  אשמתו.

ב"סדנאות" של ה-ISM לימדו את "המתנדבים" לעשות בדיוק את הדבר הזה:

להתגרות כדי שיירו בהם בנשק חם.

וזה גם מה שלמדו לעשות אנשי הארגון הטרור הטורקי שנהרגו ונפצעו על סיפון המרמרה.

שפירו הוא מפיק של סנאף.

מטרתו להביא להרג אנשים, לדאוג לצילום האירוע  ולהפיץ את סרטוני הסנאף בתקשורת המערבית הרקובה והמושחתת (רצח בשידור חי שווה רייטינג, ורייטינג שווה כסף מפירסומות).

זה מה שעשה ועושה הארגון שלו. הטרוריסטים שנהרגו על סיפון המרמרה הם רק חלק מהקורבנות של הטקטיקה הנתעבת הזאת מתוצרת שפירו וה-ISM.

בלה בלה

כאן הוא מתחיל בהתייחסות של פרשנים רבים במדינות ערביות אל טקטיקת הסנאף של החמאס

וזוהי בדיוק הטכניקה שעליה הגנה אתמול חנין זועבי על במת הכנסת.

את התורה של שפירו למדו היטב  בחמאס. פתחי חמאד, מי שהיה חבר פרלמנט ושר של ממשלת החמאס תיאר את האסטרטגיה  הזאת במילים מפורשות בנאום שנשא ושודר בפברואר 2008. הוא אמר במפורש:

"העם הפלשתיני פיתח שיטות הרג משלו. המוות אצל העם הפלשתיני הפך לתעשייה, שמצטיינות בה הנשים ומצטיין בה כל מי שעל פני האדמה הזאת. מצטיינים בה הזקנים. מצטיינים בה לוחמי ג'יהאד ומצטיינים בה הילדים.

בלה בלה

הפרשנים הערבים קראו לכלב בשמו: החמאס מספסר בדמם של בני עמו הנתונים לשלטונו

לפיכך הם (הפלשתינים) יצרו מגן אנושי מהנשים, מהילדים, מהזקנים ומלוחמי הג'יהאד כנגד מכונת ההפצצה הציונית. אנו שואפים למוות כשם שאתם שואפים לחיים."  (ערוץ אל-אקצה של החמאס, 29.02.2008, התרגום מתוך "מבט לתקשורת הפלשתינית")  ויש גם ביוטיוב.

ובאותה רוח התבטא בתקופת "צוק איתן" דובר החמאס אבו זוהארי:

"ההתנגדות (כלומר, החמאס) מפארת היום בצורה אמיתית את עמנו ואומתנו. אנו משלמים מחיר, אבל אנו זוכרים את האחים באלג'יריה, שהיו להם לפחות מליון וחצי שהידים… ביום אחד באלג'יריה נהרגו 45 אלף אלג'יראים. ביום אחד. וזה לא נרשם בהיסטוריה של אלג'יריה כהפקרת דמם של האלג'יראים,  כמו שכמה תבוסתנים מנסים כיום לתאר את מספר השהידים (ההרוגים בעזה)

בלה

ניסיון מצחיק מצד הדובר להתנער מההאשמה שמנהיגי החמאס, המוגנים היטב, מקריבים את בני עמם

בתור 'סחר בדם הפלשתיני  והפקרת הדם הפלשתיני'… אנו לא מובילים היום את עמנו אל הגרדום, ועומדים ומסתכלים.

לא. אנו מובילים את עמנו אל המוות – אני מתכוון, לעימות."

בדו"ח של ועדת האו"ם שבדקה את תקרית המרמרה (ולמעשה זיכתה את ישראל), שבראשה עמד סיר ג'ופרי פאלמר, נאמר בסעיף 95:

"אף שיש לאנשים הזכות לבטא את עמדותיהם הפוליטיות, המשט פעל בחוסר אחריות כדי לפרוץ את המצור הימי. לרוב משתתפי המשט לא היו כוונות אלימות, אך קיימות שאלות רציניות באשר להתנהלותם, למטרותיהם ולטבעם האמיתי של מארגני המשט, במיוחד ה-IHH. פעולות המשט נשאו שלא לצורך פוטנציאל של הסלמה."

בלה

ואז מגיעה פליטת הפה החושפת את האמת הנוראה

ניסוח דיפלומטי ביותר, שקורא לכוונות המוצהרות של הטרוריסטים-ג'יהאדיסטים על סיפון המרמרה בשם "שאלות רציניות".

ונא לא לחשוב, שהח"כית זועבי אינה מבינה את המהות של הטקטיקה הרצחנית הזאת.

את ההוכחה להבנתה, וכן לסיוע שהיא הגישה לתעשיית הרצח הסנאפית, אפשר למצוא בסרטון הווידיאו שלמטה.

בחלק הראשון מצוי ראיון שהעניקה הח"כית לערוץ 2, ובו היא מאשימה את צה"ל על שסירב לפנות את הפצועים הטורקיים מעל סיפון המרמרה כדי להעניק להם סיוע רפואי, למרות מאמציה הנמרצים של הח"כית, סוג של פלורנס נייטינגל. אך בחלקו השני של הסרטון מופיע קטע שצולם על סיפון המרמרה, בו נראית ונשמעת הח"כית כשהיא מנסה למנוע את הפינוי והטיפול בפצועים הטורקיים (מומלץ לצפות גם בסרטון הבא אחריו באותו לינק,  כתבה שהכין ה-BBC הבריטי על התקרית).

הח"כית מתגלה גם כשקרנית.

הסיבה להתנהגותה של זועבי ברורה: מה שפחות פינוי ומה שפחות טיפול רפואי, שווה יותר הרוגים.

וזו הרי מטרתה של תעשיית המוות והסנאף. מה שיותר הרוגים.

ואתמול, על במת הכנסת, חזינו בליבה הקרוע של זועבי, לנוכח ההרג שהיא עצמה קידמה על סיפון הספינה הטורקית.

עלבון לאינטליגנציה ואשפה מוסרית.

ליונית לוי בערוץ 2 מסבירה הח"כית זועבי שניסתה לסייע לפצועים (כד"ר ג'קיל הטוב) בעוד שמהסרטון שצולם בשעת מעשה על סיפון המרמרה, מסתבר שהיא ניסתה למנוע את הטיפול בפצועים (כמר הייד הרצחני)

ונא לא לחשוב, שאין פלשתינים המבינים לעומק את הזוועה הסנאפית הזאת, בדיוק כפי שמבינים אותה פרשנים במדינות הערביות השכנות, שגינו את החמאס כמי שמספסר וסוחר בדם פלשתינים (מספק לתקשורת הרקובה וצמאת הדם של המערב מחזות זוועה של פלשתינים הרוגים, תמורת אהדה למאבקם המה-זה-צודק).

שהרי עד עכשיו  נמשכת אינתיפאדת הילדים בגדה, בהשראת ההסתה שמנהל המשטר של אבו מאזן. כאן תמצאו את הביטויים החריפים שבהם משתמשים אינטלקטואלים  בגדה כלפי הרשות הפלשתינית וספסרות הדם שלה.

ולעומת האינטלקטואלים הפלשתינים האלה – ולהבדיל אלף אלפי הבדלות (אם לא יותר) – תמצאו גם את האנטישמים הקטנים המקומיים שלנו, המתייצבים לצידה של אמרגנית הסנאף  חנין זועבי והאשמותיה כלפי חיילי צה"ל.

הסאלון-סמולנים האלה הרי מעודדים ללא הרף את  שכנינו הפלשתינים לפנות לקריירת משחק קצרת ימים בסרטי ריאליטי-סנאף.

זה מה שעושה את זה לאוכלי הנבלות האלה.

ומאמציהם של אלה מספקים את המבוקש:

כותרות מדממות ב"הארץ" ודומיו מהרשת.

חרחור מלחמות, ליבוי שנאה, הפרד ומשול.

 

 

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: