דילוג לתוכן

סטטוסים/ ברק והניצנים, למה שהניג'סים לא יצילו את בריטניה וארה"ב מהפאשיזם, תשדיר מדהים של הרשות למלחמה בסמים וראיונות ברדיו על גבול הפורנו

יוני 19, 2016

 

סטטוסים מהפייסבוק

הברק, הניצנים והאסאד

אחרי ששמעתי את אהוד ברק מסביר, דבר דבור על אופניו, את עניין "ניצני הפאשיזם", אני ממתין שיסביר, דבר דבור על אופניו, איך למה עומדים לסלק את אסאד הצעיר מסוריה תוך כמה שבועות.

שייסעו מפה הניג'סים

די מצער אותי שהמומחים שלנו לענייני השוואות היסטוריות, לא חשים בימים אלה לעזרתן של שתי הדימוקרטיות האנגלו-סקסיות הגדולות משני צדדיו של האוקיאנוס האטלנטי. המומחים האלה – מאלופי המטכ"ל עד פרופסורי האוניברסיטה, עבור בפוליטיקאים, עיתונאים, פייסבוקאים ופוסטיטוציונרים – הזריזים כל כך להבחין בנקודות דומות בין משטרים אפלים מהעבר ותופעות בנות ימינו, הלכי רוח מסוכנים, 14 הנקודות של אומברטו אקו ועוד – ממלאים פיהם מים למראה ההתרחשויות הנוכחיות המדאיגות ביותר בבריטניה הגדולה ובארצות הברית.

בארה"ב תפח בשנות כהונתו של הנשיא הנוכחי חוב לאומי בגודל דמיוני, שאין לו אח ורע בהיסטוריה של הכלכלות בעולם, ואין דרך להחזירו בשום טווח נראה לעין, עם ביטויים אנטישמיים בקנה מידה נרחב באחת משתי המפלגות העיקריות בבריטניה – והאלוף יאיר גולן, סגן הרמטכ"ל – שותק ולא מזכיר לידידותינו הגדולות ארועים מלפני 60, 70 ו-80 שנה באירופה בכלל ובגרמניה בפרט!

חולשה רבה של השלטון האמריקאי וחוסר אמון כללי של הציבור במערכת הפוליטית במעצמה השוקעת הזאת, וקיטוב פוליטי עמוק בממלכה "המאוחדת" – ושום מאמר מערכת בעיתון לאנשים חושבים אינו מוקיע את התופעות האלה תוך הצבעה על הלכי רוח מדאיגים באספסוף הימני כמו ברפובליקה של ויימאר בזמנו! ג. לוי, ע. הס, ר.אלפר, א. משגב, צ. בראל, א. אורן, ק. לנדסמן ועוד 20-30 מסוגם – שותקים כלהקת דגי לוקוס!

תופעות חמורות של גזענות כלפי מהגרים ומבקשי מקלט בבריטניה, ואיומים של סגירת גבולות למוסלמים, וגירוש המוני בארה"ב – והח"כים זהבה גלאון ודוב חנין מהאופוזיציה הדמוקרטית הלוחמת נשארים פה ואינם חשים מיד לאזורים הנגועים כדי לסייע לציבורים הנתונים לסכנה חמורה של איבוד זכויותיהם האזרחיות והלאומיות הבסיסיות!

מעשי טבח נוראים, בזה אחר זה לאורך שנים, על רקע גזעני ומגדרי מובהק בכל חלקי ארצות הברית, ורצח פוליטי של חברת פרלמנט בריטית ממש אתמול – והפרופ' זאב שטרנהל והח"כית מרב מיכאלי שלנו אינם/ן מתריעים/ות בשער על סכנת הפאשיזמוס/ית המיידי/ת ורדיפת השונה והאחר/ת!

אני קורא בזאת לציבור לחתום על עצומה הקוראת להרכבת משלחת-סיוע ישראלית שתכלול את המומחים הנזכרים לעיל ותצא לאלתר לאזורי האסון בדמוקרטיות הגדולות משני עברי האוקיאנוס, ותשהה שם ככל שיידרש!

רצוי לפחות חמש-שש שנים, שבהן יצאו לנו מהעיניים ומהאוזניים כל הניג'סים האלה!

על מריחואנה וציפרלקס

קבלו את התשדיר החדש של הרשות למלחמה בסמים:
אב מודאג:

בננו תום, בן 17, עישן מריחואנה במסיבה. מאז אין לנו מנוחה! אשתי חן-גיל טוענת שהוא התחיל לרדת על גלולות הציפרלקס שהיא לוקחת באופן קבוע נגד דיכאון, וכשהיא ציינה זאת, פתאום שמתי לב שגם גלולות האפקסור שאני לוקח באופן קבוע נגד חרדה נעלמות בקצב מהיר מהרגיל! שלא יספרו לכם שמריחואנה לא גורמת להדרדרות לסמים קשים! והכי מרגיז, שתום עוד העז להציע לנו בארוחה המשפחתית האחרונה להחליף את הגלולות האלה בקצת ירוק שהוא יכול להשיג לנו! והוא ממליץ על זה כי אין תופעות לוואי! אין גבול לחוצפה!

(מוגש כשרות לציבור על ידי הרשות למלחמה בסמים)

ראיונות בטעם רע

להאזין על הבוקר לקובי אריאלי מראיין בגלצ את יו"ר סיעת הליכוד ויו"ר הקואליציה דוד ביטן כדי שזה האחרון ייגנה את בוגי יעלון ואת אהוד ברק בגלל התקפותיהם נגד ביבי הצח והזך, זה משעמם, מייגע ומביך, בדיוק כמו להאזין לרזי ברקאי מראיין את ראשת מרצ הח"כית זהבה גלאון כשהיא מתלוננת על ביבי הנורא שיורד על השמאל הזך והצח.

זה גם מביך, כי זה דומה לצפייה בסרט פורנו עשוי רע, שבו המשתתפים, המוכרים לך מהשכונה, מעמידים פנים שהם מבצעים אקט של ליקוק הדדי, כשברור שהם חושבים בעצם על משהו אחר. היא בעצם חושבת על מלפפון חמוץ מדי, בשעה שהוא בעצם חושב על תרופה נגד שיעול.

אולי כדאי לקבוע כלל בתחנות הרדיו, ולפיו ייאסר על שדרנים לזמן מרואיינים שהם מסכימים איתם עד לרמת הפסיק.

 

2 תגובות
 1. אילן permalink

  מאפיהו. כייף לקרוא אותך. המציאות פה כל כך אינטנסיבית שזה נפלא. כל יום יותר טוב ומפעים מהשני. אני מוכרח להגיד לך שאני מתמוגג ולפעמים מתפוצץ מהאמירות של הגנרלים השונים. אני עובד במפעל ביטחוני ושם מביאים מנהלים מהצבא בשיטת חבר מביא חבר ולרוב רובם הם לא העיפרון הכי מחודד בקופסה. ככה שזה לא מפתיע בכלל. רובם הגדול הם כישלון ניהולי והורסים את המערכת וגורמים הפסדים. חבל שמנסים כל הזמן להעביר מסרים של שנאה ולא מסרים של אופטימיות ורצון לחדש ולהטיב ואולי קצת טפיחה על השכם תעזור במקום להפוך את כולנו לסוג של פשיסטים.

  אהבתי

 2. קמיליה permalink

  מומלץ : גלי צהל, 11.00 בבוקר – אראל סגל עם מנחה אורח (מספר דמויות מתחלפות). לטעמי, תוכנית הרדיו האינטליגנטית ביותר, עם ויכוחים משמעותיים.

  חבל לבזבז זמן על רזי ברקאי ודומיו. במילא ברור מראש במה יעסקו ומה יגידו על כל נושא.

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: