דילוג לתוכן

סטטוסים/ בכנסיית הסכל ממציאים שקרים תוך כדי תנועה, "שוברים שתיקה" רוצים שנאמין להם, ויהודיי-החצר של אובמה

מאי 22, 2016

סטטוסים אחרונים מהפייסבוק

הד"ר כרמון מתפתל כמו לא-חשוב-מה

שוב נהניתי הבוקר מאראל סג"ל בגלצ, שהזמין לתכניתו עוד נציג של כנסיית הסכל (האגף האקדמי של השמאל המזוייף), ד"ר או פרופסור אריק כרמון, מי שיסד את המכון הישראלי לדמוקרטיה.
הייתם צריכים לשמוע את כרמון מתפתל כמו לא-חשוב-מה, בנסותו להסביר מדוע יש להגן על זכותו של סגן הרמטכ"ל, האלוף גולן, להשוות את ישראל לגרמניה לפני 70, 80 ו-90 שנה (תוך התפתלות-משנה שעניינה בהכחשה שמדובר בהשוואה של יהודים לנאצים) –
בעוד שבשום אופן אין להגן על זכותו של קצין אחר, אל"מ וינטר, דוס, לפרסם פקודת קרב המזכירה את היושב במרומים.
וזה עוד כלום, לעומת השקר, אין מילה אחרת, שגייס כרמון לצידו, כשטען שפעולת הגמול בקיביה (1953, 60 עד 69 אזרחים הרוגים, אפס נפגעים לכוחותינו) הניבה פעילות משפטית נגד מי שביצע את הפעולה. בעוד שהאמת היא שממשלת מפא"י דאז הכחישה כל קשר ישראלי לארוע המצער.
וזה הרי מה שאני טוען תמיד: שהשקר הוא ברירת המחדל של השמאל המזוייף. הם לא שקרנים מתוך בחירה, או בגלל שהם אוהבים את זה. פשוט אין להם ברירה. הם ממציאים "עובדות" תוך כדי תנועה. כל טיעון כושל מוליד שקר חדש.

מדרגות בחוף הכרמל

לקראת מפגש יומיומי בין השמש והים התיכון. או: חמש להבות אחרונות של היום שערב.

לקראת מפגש יומיומי בין השמש והים התיכון.
או: חמש להבות אחרונות של היום שערב.

השקרים החוזרים של "שוברים שתיקה"

אני שוב נדהם מהחוצפה האינסופית של "שוברים שתיקה". הם לא רוצים לחשוף את נותני העדויות שלהם, ותובעים בעצם שנאמין להם סתם ככה, כי הם אמרו.
כפי שמתברר מהליך המשפטי המתנהל עכשיו.
הבנתם? באים החבר'ה האלה, שכירים של כמה ממשלות זרות שמעוניינות בחרחור מלחמה במזרח התיכון. חבר'ה שמקבלים משכורות מתאגידים של טייקוני נפט ונשק וספסרות מט"ח, וגם מארגונים קלריקליים אנטישמיים עם קבלות. אנשים שעדויותיהם משרתות כל אנטישמי נאלח באירופה (ראו תמונה מצורפת מהפגנה אנטישמית באירלנד), וכל פעיל של ה-BDS. אנשים שמקבלים כסף על אספקת "עדויות" בקבלנות ולפי מכסה – כסף ביד על כל עדות שמכפישה את צה"ל –
ותובעים שנאמין להם סתם ככה! כי הם אומרים!
ובכן, אני לא מאמין להם. ולדעתי – אידיוט גמור מי שמאמין להם. ולדעתי אין לקבל ואין להתייחס בשום מידה של רצינות לשום עדות אנונימית שהם מספקים, שהרי מדובר, זה כבר ברור, בשקרנים מועדים, סוכנים זרים.

למה הגיעו 576 אלף דולר לג'יי-סטריט

חה-חה, אז מתברר שג'יי-סטריט, ארגון יהודיי-החצר של ברק אובמה, תוגמל ב-576 אלפי דולרים בגין נכונותו לתמוך בהסכם הגרעין עם איראן, זה הסכם מינכן החדש, הדוחה בכמה שנים את הצטיידותה של הכת השיעית השולטת שם בפצצה גרעינית. קרן Ploughshares הנדיבה שילמה בדולרים ירקרקים באותו עניין גם למוסדות "מכובדים" של כנסיית הסכל, כמו אוניברסיטת פרינסטון ומכון ברוקינגס, וכן לגופי תקשורת של השמאל המזוייף, כמו ה"גארדיאן" הבריטי ו"דה-ניישן" האמריקאי. כל זה נודע בהמשך לסיפורו של היועץ לבית הלבן בן רודס, שסיפר לא מזמן לניו-יורק-טיימס איך הינדס הבית הלבן את התקשורת, שיקר ופיברק, כדי לקדם את הסכם הגרעין השערורייתי, שאובמה רואה בו את פיסגת הישגיו בתחום המדיני.

 

One Comment
  1. איתי permalink

    היי מאפיהו לדעתי דבר לא יעזור אם יחשפו העדים של שוברים שתיקה משום שפעילות הארגון מתבצעת בח"ול ושם כפי שכולנו יודעים לא כל כך מתרגשים מעובדות. הפשע הגדול של הארגון הזה הוא לאו דווקא העדויות המפוקפקות אלא תעודת ההכשר שהוא מספק לשלל אנטישמים לטעון את טענותיהם באין מפריע תוך שהם דוחים כל האשמה 'באנטישמיות בעובדה שהם בסך הכל מצטטים את היהודים

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: