דילוג לתוכן

רצח ההמונים בבריסל, "אללה איסלאם" של יחזקאלי והמבקרים הטיפשים של השמאל המזוייף

מרץ 22, 2016

באופן טבעי, לרגל הרצח ההמוני בבריסל, הופיע הערב בתכנית בלונדון (וקירשנבאום) בערוץ 10 הכתב צבי יחזקאלי. איך שהופיע על המסך פרצופו החשוד, המזוקן, עם הכיפה השחורה המוסתרת על ידי זווית הצילום, נזכרתי משום מה בסידרה שהביא לנו החשוד הזה  לפני שלוש ושנים וחצי, בסתיו של שנת 2012, "אללה איסלאם".

כתב צבי יחזקאלי: גזען...איסלמופוב..כפייתי

כתב צבי יחזקאלי: גזען…איסלמופוב..כפייתי

אני זוכר שהיתה זו הפעם שנודע לי על הפרבר הבריסלי מולאנבק, שבשנה האחרונה התחיל לככב במהדורות החדשות, כקן הצרעות של דאעש בליבה של אירופה. הפעם הראשונה שמישהו האיר בזרקור עז על ההתחזקות של האיסלאם הקיצוני באירופה ועל הסכנות הצפויות ממנו.

ומה לא עשו ליחזקאלי בתקשורת הממוסדת שלנו לרגל אותה סידרת כתבות.

קבלו, למשל, קצת התיחסויות, ממה שהיה לעיתון "לאנשים חושבים" (חה-חה) להגיד על יחזקאלי, (ציטטות שאסף בזמנו כתב NRG אלקנה שור):

 "צבי יחזקאלי מאשרר את הפחדים הגזעניים של הצופים."

"צבי יחזקאלי מגשים את חלומם של הגזענים הישראלים"

"מופע האימים של צבי יחזקאלי"

"צבי יחזקאלי מנהל מלחמת דת פרטית מול חמאס"

ואפילו זה:  "צבי יחזקאלי הוא אויב שלי".

וזה מה שכתב מבקר הטלוויזיה של "הארץ":

"יחזקאלי הציג את המוסלמים כאנשים אלימים, קנאים, נכלוליים, תאבי שליטה וכפויי טובה כלפי המדינה שקיבלה אותם"

והנה עוד מבקר באותו עיתון:

"יחזקאלי הפך את המנדט העיתונאי שניתן לו לטובת פריסת אג'נדה אסלאמופובית".

ועוד ממבקר הטלוויזיה לאנשים חושבים:

"גם במראה החיצוני של יחזקאלי התרחשה חמאסיזציה, יחזקאלי הוא חלק מגל הפונדמנטליזם הדתי ששוטף את המזרח התיכון… הוא כפייתי, עוסק בדמוניזציה קולקטיבית."

חיילים לוחמים בטרור ברחובות בריסל

חיילים לוחמים בטרור ברחובות בריסל

עד פה תודה לאלקנה שור.

ומכאן ל"קשב". מרכז "קשב" הוא מין מכון לחקר המגמות "האנטי דמוקרטיות" בתקשורת הישראלית.  הוא מומן על ידי קרנות שוחרות טוב כמו "הקרן לישראל חדשה", ועדיין ממומן על ידי גורמים זרים כמו האיחוד האירופי, ו-USAID, קרן אמריקאית לסיוע חוץ עם קשרים אמיצים לכל מיני עיסקי שו-שו מפוקפקים (נשיא "קשב", הסופר דוד גרוסמן, הודיע בימים האחרונים, בשיטת יד רוחצת יד, שהוא תומך בהחלטות של האיחוד האירופי נגד ישראל. האיחוד האירופי מממן את גרוסמן וארגונו, וגרוסמן לא יורק לתוך הבאר שממנה הוא שותה). ברור שבשביל ארגון כזה, סידרה כמו זו של יחזקאלי היא לחם. אז הנה, קבלו את ההגיגים של "קשב":

"הטעיית הצופים מתקיימת כאן בשיטות של פרופגנדה פוליטית, לעתים עם קורטוב של תאוריות קונספירציה. כך לא עובדת עיתונות חוקרת, רצינית ואמינה."

ועוד:

"הפרק הראשון במיני סדרה ("אללה איסלאם") מציג עבודה עיתונאית רשלנית, לא מקצועית ולעתים גם מסלפת...מגיעה לנו תקשורת שמחויבת להביא לנו את העובדות ברצינות, בהגינות ובמקצועיות, על מנת שנוכל לגבש את דעתנו מול העולם המורכב, המלא ניגודים ואיומים, חלקם אמיתיים וחלקם מבית היוצר של עיתונות שבאה להפחיד במקום להשכיל."

והנה, קבלו את מבקרת הטלוויזיה דאז של YNET, שבינתיים התחילה להסביר מה העניינים ל"אנשים החושבים" (חה-חה):

"יחזקאלי יכול היה להשתדל הרבה יותר בבואו להרכיב את תמונת המצב המסובכת של יחסי אירופה והאיסלאם… אלא שביסוד תפיסת המציאות שהוא מביא אל המסך עומדת חרדה… ולא ניסיון להבין את המציאות החדשה שנוצרה באירופה.
אם רעדו עצמותיכם מפחד לאורך הפרק הראשון, סימן שיחזקאלי הצליח במשימה שלו. אם שאלתם את עצמכם עוד שאלות על מה שראיתם בפרק, יתכן שהתשובות יגיעו בהמשך, אבל הן כבר יוצמחו על מצע גזעני, שיפוטי, חד צדדי ומאוד לא מאוזן…"

והנה המבקר מ"עכבר העיר", מקבוצת העיתון "לאנשים חושבים" (חה-חה):

"הוא (צבי יחזקאלי") מסתובב בשטח, מדבר בערבית המצוחצחת שלו עם מהגרים מוסלמים צעירים בצרפת ובשבדיה…אבל למרות הניסיון להשאיר רושם של טיפול פתוח ומאוזן…עולה ריח חזק של אסלאמופוביה. הגזענות ושנאת הזרים פושה בכל…המנטרות של בדלנות, פשיעה, אלימות והקצנה דתית נשמעות שוב ושוב, ואפילו 'אנשי הרוח' שנבחרו מדקלמים טקסטים שכאילו נכתבו בידי מזרחני החצר של מערכת הביטחון".

והנה המבקר של "מגאפון", האוהב להגדיר את עצמו כאתר "עצמאי", בשעה שהוא עוד אחד מהשופרות המקומיים של "הקרן (האמריקאית) לישראל חדשה" וקרנות זרות דומות:

"סדרה כזו לא הייתה מתקרבת למסך במדינה נורמלית. סדרה כזו מייצגת את כל מה שאירופה שונאת וישראל אימצה בהתלהבות: גזענות. זה אפילו לא עניין של פוליטיקלי קורקט – זה פשוט אוסף של פריטי מידע, אוסף מסוכן והרסני שמעודד שנאה, פחד ובסופו של דבר אלימות קטלנית."

איזה חבורה עגומה של אידיוטים.

את מי הם מאשימים כגזען, כשונא זרים, כפייתי, מעורר חרדות שווא, לא מקצועי, נביא שקר, אוייב האנושות?

את יחזקאלי.

ועל מי הם מגוננים מפניו?

על הרוצחים הנתעבים של דאעש.

הרוצחים של דאעש בפעולה, היום בבריסל

הרוצחים של דאעש בפעולה, היום בבריסל

בזמנו, כשעסקתי באותה סדרת כתבות של יחזקאלי בערוץ 10, עסקתי גם בסיבות לכך שהשמאל המזוייף וכנסיית הסכל ששים כל כך להגן על האיסלאם הקיצוני והאלים.

מכיוון שדבר לא השתנה מהבחינה הזאת בשנים שעברו מאז, הרשו לי לצטט את עצמי:

הסיבות לנמיכות הקומה ולשיתוף הפעולה של השמאל המדומה הבינלאומי, כולל נשותיו (שסתמו וסותמות את הפה לנוכח מה שעושים לנשים באיסלאם הקיצוני) מול האיסלאם הרדיקלי ידועות היטב.  חלק ניכר מההנהגה ומאנשי השורה של השמאל המדומה נמנים על האקדמיה ומחפשים את דרכם התעסוקתית במקצועות אקדמאים. ואם תבדקו מי מממן חלק ניכר של הפקולטות של החינוך הגבוה באירופה המערבית ובארה"ב, תמצאו מיד את הפטרו-דולרים של האיסלאם ושל שותפיו מחברות הנפט וממדינות הנפט. את אותו מטבע תמצאו באלפי הקרנות והעמותות המספקות תעסוקה נטולת זיעה לסטודנטים המסיימים את חוק לימודיהם.

אבל זו לא רק ההוויה שקובעת את התודעה של אבירי המוסר האלה. זו גם הפוליטיקה. השמאל המדומה הבינלאומי והמקומי מזוהה עם ה"אנטי-אמריקניזם-קפיטליזם-אימפריאליזם", ולפי הכלל הידוע כ"אויבו של אויבי הוא ידידי", האיסלאם הקיצוני הוא ידידו הטוב ביותר של השמאל המדומה. לכן נאלצים, או אולי שמחים הנאורים של כנסיית השכל להסכין ולהתרגל למוסר הכפול המתחייב מעמדתם,  לחיות על השקר כברירת המחדל, להעלים עין, לסתום את האף, ולקום בכל בוקר מחדש עם הפרעושים מאל קאעידה ומאיראן, מהמשטר הסורי המדכא הרצחני והמדכא (שמולו חלקם טוענים בחצי-פה וכדי לצאת ידי חובה) או מהחמאס שאותו "הם מבינים אך לא מצדיקים". צביעות+פוליטיקלי קורקט=שמאל מדומה (מזוייף).

 

3 תגובות
 1. אנונימי permalink

  מה שהפריע להם, מעל ומעבר למסקנות ה״לא נכונות״ אליהן העז להגיע הכתב, זה ה״ערבית המצוחצחת״ והכיפה על הראש, שתי הוכחות נחרצות שהוא אחד מה*הם*, הבבונים הנחותים והפרימיטיביים. ואיך אפשר להתייחס ברצינות למסקנות של מישהו מה*הם*? מי בכלל נתן לו גישה לאמצעי התקשורת? מהו חוסר האחריות הזה?

  מאותה סיבה, רק ב״הארץ״ יכול להיות כתב לענייני ערבים שאיננו דובר ערבית (לוי). הם לעולם לא ימנו כתב לצרפת שאיננו דובר צרפתית או כתב לארה״ב שלא יודע אנגלית. אבל ערבית? שפה שידיעתה (אם אתה יהודי) מחשידה אותך מיד בשייכות ל*הם*, הערסים הנחותים?! אין סיכוי שאחד פרימיטיבי שכזה יכתוב ב״הארץ״, כמובן.

  אהבתי

  • אתה צודק כמובן בקשר לגזענות המובנית של הנאורים האלה כלפי מזרחיים ודוסים, שנחשפת במיוחד במשפט על ה"חמאסיזציה" שעובר "המראה החיצוני" של יחזקאלי. ברור שאחד כמוהו – גם מזרחי וגם דוס – בכלל מקפיץ להם את הפיוזים. אבל אין להתעלם גם מהרתיעה העזה שיש לנאורים האלה מפני כל מה שלא מסתדר להם עם השפה המכובסת של הפוליטיקלי-קורקט, או במילים אחרת – הרתיעה העזה מפני עובדות ואמיתות. הם מעדיפים את האידיאולוגיות, התיאוריות והעמדות הפוליטיות שלהן טהורות, מרחפות בחלל הריק וחסרות כל קשר למציאות מעצבנת כלשהי, וקשורות אך ורק לכתבים הקאנוניים של אבות המרקסיזם או לכוהנים הגדולים של הפוסט-מודרניות-ציונות-קולוניאליזם.

   אהבתי

   • איתי permalink

    היי מאפיהו אני בוודאי לא מחדש לך כלום אבל בוודאי שמת לב שבכל הטקסטים העאלק מלומדים האלה של מבקרי התקשורת למיניהם אין ולו מילה אחת לגופו של עניין שום התמודדות רצינית עם טענותיו של יחזקאלי או אפילו ניסיון לוגי להפריכן. אך ורק שלל מילים גבוהות בשלל הטיות וטיעוני אד הומינם.

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: