דילוג לתוכן

סטטוסים/ בשביל מי עובדים "שוברים שתיקה", שבת שלום ואיך התקשורת תמיד צוחקת אחרונה

ינואר 11, 2016

סטטוסים מהפייסבוק ביומיים האחרונים

ומי עוד נותן כסף  לעזרא נאווי? "שוברים שתיקה" ו"רבנים לזכויות אדם"

למי שהפסיד כרגע בערוץ 2: קטעים מצולמים. פעיל תעיוש עזרא נאווי , יקיר השמאל (או לחילופין "הומו מזרחי מזדקן" לפי הקדושה ע. הס ב"הארץ" היום. מי שפעילותו המעניינת נחשפה ב"עובדה" האחרון) זה שנתפס היום בנתב"ג מנסה להימלט לחו"ל, קיבל כסף מהסוכנים הזרים של "שוברים שתיקה". הוא – 1,400 ש"ח בהמחאה, והעוזר שלו (הסוכן החשאי של "עד כאן" הימני) 2,000 במזומן. איזה כף. הלוואי עלי.
כמו כן, נאווי קיבל גם כסף מ"רבנים בעד זכויות אדם" – עוד ארגון של סוכנים זרים. נאווי גם משלם 750 ש"ח ביד למי שמשתתפים בהפגנות שהוא מארגן בשטחים. איזה כיף. הלוואי עלי.
התגובה של "שוברים שתיקה" על הגילוי, לבקשת ערוץ 2: "אנחנו לא עובדים בשביל השטאזי ולא מוסרים תגובות לשטאזי" (או להיפך. השטאזי היה השב"כ של גרמניה המזרחית הקומוניסטית).
"שוברים שתיקה" מדייקים לחצאין. זה נכון בהחלט שהם לא עובדים בשביל השטאזי המנוח. הם עובדים בשביל כל מיני מדינות מחרחרות מלחמה ממערב אירופה. הם עובדים בשביל כל מיני ארגונים כנסייתיים אנטישמיים, פרוטסטנטים כקתוליים, במערב אירופה. הם עובדים בשביל "קרן פורד" האנטישמית (המעבירה להם כספים דרך "הקרן לישראל חדשה" הידועה בישראל בשמה המזוייף כ"קרן החדשה לישראל"), ועוד כאלה.
החצי האחר של התגובה לא נכון. ערוץ 2, שביקש את התגובה, וסורב, הוא תחנת טלוויזיה.
לפי התגובה הזאת, "שוברים שתיקה" מאבדים את זה. בדרך לפח הזבל של ההיסטוריה. מקום מעולה בשבילם.

איזהו טרחן

מי שטרח בערב שבת, יאכל בשבת.
מי שטרח בערב שבת וטרח בשבת –
טרחן.

התקשורת צוחקת

בשלב הקודם המשטרה, השב"כ וכוחות הביטחון, ועימם הממשלה, המדינה ובאופן כללי היהדות והציונות היו ללעג ולקלס בתקשורת הממוסדת הכל-יודעת, בעוון זה שהרוצח נשאת מלחם לא נלכד/נוטרל/חוסל תוך עשרים דקות, או מקסימום עד יום א' שעבר עם שחר. עכשיו כל הנ"ל הם ללעג ולקלס בתקשורת הנ"ל, כי המומחים הכל-יודעים מהתקשורת בטוחים שאפשר היה לעשות את זה הרבה יותר מהר, כי הרגו את הרוצח במקום ללכוד אותו חי כדי לחקור אותו על מניעיו, ובגלל שמתנכלים לתושבי הכפר שלא שמו לב למי שמסתובב להם בין הרגליים. ולפי דעתי, מי שראויה ללעג ולקלס, היא התקשורת הנ"ל. חבורת ברברנים מטופשים שראשם סתום באידיאולוגיה, שמפספסים שוב ושוב ושוב, ובסיטונות, בהנחותיהם, בהערכותיהם ובתחזיותיהם.

3 תגובות
 1. קמיליה permalink

  אל תמהר להספיד את ארגוני השמאל הקיצוני. אין קל מלהחליף שם ותחפושת ולהמשיך.

  בעבר הם כינו עצמם 'ארגוני השלום' והצהירו שכל מי שמתנגד להם הוא מחרחר מלחמה שאינו מעוניין בשלום.
  היום הם מכנים את עצמם 'ארגוני זכויות אדם' שכל מי שמתנגד להם הוא מנוול חסר מוסר.
  בעתיד יהיה כנראה שם אחר ומסווה שקרי אחר.

  אהבתי

 2. אני לא מספיד, קמיליה. כתבתי רק שעל סמך התגובה של שוברים שתיקה לערוץ 2, אפשר להיות אופטימי בקשר לעתידם. אך לצערי ראיתי היום שהתגובות שלהם לעיתונות הכתובה מורות על התאוששות. הם חיקו את התגובה של ה"רבנים", שנאווי סיפק להם שרותי הסעה. ברור שלא אמרו דבר וחצי דבר באשר ל-2,000 השקלים ששילמו באיוולתם למרגל של "עד כאן". עד עכשיו אני תוהה אילו שירותים סיפק להם הנ"ל תמורת הסכום הנ"ל.

  אהבתי

 3. קמיליה permalink

  גם הפרוגנוזה של התאוששותם היא עדין לא ודאית.
  צפיתי בסרטון הפרסומי של הקרן לישראל החדשה התוקף את מנהיגי הימין. להערכתי גול עצמי שלהם. כתבתי על כך טוקבק ארוך, כנראה ארוך מדי, באתר מידה. נראה לי שהם לא היו עושים כל כך הרבה טעויות לולא היו לחוצים. יותר ויותר אנשים המעידים על עצמם כמצביעי שמאל מתחילים סוף סוף להתקומם כנגד תקיפת חיילי צה'ל ו'מלשינותם' ברחבי העולם.
  ללא הלגיטימציה שנותן לפעילותם הנאצלת השמאל המתון יהיה להם קשה להמשיך לפעול בישראל

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: