דילוג לתוכן

סטטוסים/ מה צריכים לעשות בדאעש כדי להיות חביבי השמאל, דיסקין לא מכיר בממשלות אירופאיות, הפרופ' צימרמן כמומחה לנאציזם,

דצמבר 17, 2015

סטטוסים שפרסמתי בפייסבוק בימים האחרונים

אל בגדדי כקונקורנציה לצ'ה?

(מהיום) היום, בפרלמנט שלנו, התיישבנו במקרה ליד פוסטר ענק של צ'ה גווארה, מטר על מטר על רקע אדום, ככה שנזכרתי במה שכתבתי פה לא מזמן, ופניתי בשאלה אל א.א., מומחה לא קטן לענייני שמאל. שאלתי אותו כמה זמן יחלוף, לדעתו, עד שגם לאבו באכר אל בגדדי, החליף מטעם דאעש, יהיה פוסטר כזה מטעם השמאל הרדיקלי. א.א. ניסה לדחות את הרעיון על הסף, עד שהזכרתי לו את מישל פוקו וחיבתו להייאטולות, ואת נועם חומסקי והקיק שלו על החמאס והחיזבאללה, ואז יצא המרצע מן השק. כל זמן שדאעש לא מתעסקים ברצינות עם ישראל, הסביר לי א.א., ואני מקבל בשלב זה את עדות המומחה שלו, אל בגדדי יכול לשכוח מהפוסטר מטעם השמאל הרדיקלי והנאור.

דאעש, התקווה הלבנה החדשה

(08.12.2015) אני תוהה, למה הולך ומתעורר אצלי הרושם שדאעש הוא התיקווה הלבנה החדשה של כנסיית הסכל והשמאל המזוייף.

אל בגדדי: חי או מת

אל בגדדי: הצ'ה החדש?

מה שהיו פעם צ'ה גווארה ופידל? מאו והספר האדום? מה שהיו פעם הבריגדות האדומות בשביל מהפכני הכורסאות מהספריות של האוניברסיטאות? מה שהיו החמר רוז' ופול פוט בשביל נעם חומסקי, רוצחי המונים שהם סוג של רזיסטאנס צרפתי? מה שהיו הייאטוללה חומייני ותלייני המשטר האיראני בשביל מישל פוקו הדגול? מה שהיו קרלוס וספטמבר השחור בשביל האינטלקטואלים שמאוננים על אלימות של אחרים? סוג של מלקולם איקס והפנתרים השחורים? הסטודנטים מהעמותות המתוחזקות על ידי קרן רוקפלר מהאביב הערבי בכיכר תחריר?

אז נראה לי שההזייה הנוכחית של השמאל המזוייף הולכת ומתמקדת על דאעש. החמאס והחיזבאללה מתגלים כצימחוניים מדי. האיראנים ממוסדים. דרום אמריקה בורחת לנו. הפטריק קים מקוריאה מרוכז מדי בענייניו הפרטיים. ואילו דאעש זה שיא הרומנטיקה המהפכנית. הטנדרים עם המקלעים והתותחים הקלים, עריפת הראשים, הדגל השחור, הנוער נגד הבורגנות הממוסדת. סוף סוף צבא המהפכה שאינו ניתן לעצירה. מי שיביאו את מהלומת החסד שתחסל את הקפיטליזם הרקוב, שישימו קץ לקולוניאליזם הציוני, שיתנו מהלומת מוות לאימפריאליזם.

קבלו את דאעש, התקווה הלבנה החדשה של הכאילו-שמאל. בקרוב (או כבר עכשיו) מאמרים מלומדים שמסבירים את הרקע הסוציו-אקונומי של התופעה, שיקראו "להבין אם לא להצדיק", ואחר כך יהיו גם הצדקות חלקיות בדרך לאייקוניזציה ולהכתרתו של אבו באכר אל בגדדי כחליף המאמינים והמנהיג הגדול החדש של המהפכה העולמית, כולל דיוקנו מניף קלאץ' בנוסח צ'ה הגדול על חולצות טי בכל אוניברסיטה שמכבדת את עצמה בחוף המערבי.

יובל דיסקין עושה סדר בבלגן

(מהיום) קבלו ציטטה מדף הפייסבוק של יובל דיסקין, מי שהיה ראש השב"כ שלנו, המתייחס לעמותות השומרות פה על זכויות האדם:
"טוב שיש יעתונאים וארגונים לא ממשלתיים המפקחים על גופי הביטחון. לא חייבים לאהוב אותם, אבל הם חלק חשוב מאוד בכל שלטון דמוקרטי."
קראתם נכון.
"ארגונים לא ממשלתיים."
אה?
מה?
סליחה?
excuse moi?
האם מזה עלינו להבין שדיסקין, מי שעמד בראש השב"כ, לא מכיר בממשלת שבדיה? בממשלת נורבגיה? לא שמע על ממשלת ספרד? לא יודע שבהולנד יש ממשלה? או בבריטניה? או בארה"ב?

לשעבר דיסקין: הפלשתינים ואיראן

לשעבר דיסקין: ארגונים לא ממשלתיים? סליחה? 

או שאינו מצליח לתפוס, במוחו המתוחכם, שכאשר ממשלות זרות, בעלות אינטרסים זרים (למשל, חרחור מלחמות לצורכי "הפרד ומשול" בין הילידים היהודים והערבים במזה"ת) משלמות שכר לישראלים, הן מצפות לתוצרת התואמת את האינטרסים שלהן?
בדיוק כמו, שכאשר ממשלת ישראל משלמת לארגונים, היא מצפה שיעשו את מלאכתה, וישרתו את האינטרסים שלה?(לא סיפרו לו על הנוהג הזה כשעבד יובלצ'יק בשב"כ, ארגון ממשלתי בפני עצמו, לכל דבר ועניין?)
בדיוק כמו, שכאשר מו"ל משלם לעיתונאי, הוא מצפה שהעיתונאי דנן יספק את הסחורה המצופה ממנו?
טוב, האמת שאני לא מצפה להרבה מדיסקין זה שלנו. לא מאז שהסביר לנו, שמכיוון שבחקירותיו של השב"כ לא נמצאו פלשתינים שיעידו על הקשר בין יאסר ערפאת ובין אינתיפאדת הדמים שפרצה בשנת 2000, סימן שלא היה קשר כזה (כשכל מה שהיה עליו לעשות, היה לקרוא את הצהרותיהם של אי-אילו בכירים בפת"ח, ברשות ובחמאס כדי להבין שהיה גם היה, ראו לינק מצורף. שלא לדבר על זה שערפאת מימן מקרנות המיליארדים שלו את האינתיפאדה הפלשתינית מראשיתה המבטיחה ועד לאחריתה הפלופית). אגב, הטיעון הזה, שמכיוון שהשב"כ לא מצא קשר, סימן שלא היה קשר, הוא כמובן הטיעון השקרי בשם הבורות, ארגומנטום אד-איגנורנטיאם, אחד החביבים ביותר על השמאל המזוייף, כנסיית הסכל ונספחיהם.

פרופסור צימרמן מפרשן לירון לונדון

(מאתמול) זה עתה ראיתי ושמעתי אצל לונדון בערוץ 10 את הפרופ' משה צימרמן, מומחה לגרמניה, מנסה להסביר כי סרטון "השתולים" של "אם תרצו" הוא בסגנון התעמולה הנאצית. טוב, צימרמן מבין בתעמולה בסגנון נאצי. קבלו את צימרמן ב-2010:

"הנוער בחברון הוא כמו הנוער ההיטלריסטי… המוטיבציה ותנאי השירות של היחידות המובחרות היא כמו שהייתה אצל… חיילי הוואפן אס.אס… אוהדי הכדורגל בארץ הם גזענים כמו ברייך ה-3… התנ"ך הוא כמו מיין קאמפ…"

מאיפה זה בא לו? ובכן, ההיסטוריונית ענת פרי, שהיתה אסיסטנטית של צימרמן באוניברסיטה, טענה בזמנו במאמר ב"הארץ" שהמימון הגרמני המסיבי שהוא מקבל למחקריו משפיע על מסקנותיו המחקריות. כי צימרמן, שהגרמנים מאוד אוהבים את יכולתו "האינטלקטואלית", מרבה להשוות בין הימין הישראלי והנאצים (הוא לא חיכה לסרטון "השתולים").

צימרמן הגיש נגד פרי תביעת דיבה בגין המאמר, נזרק כל המדרגות של בית המשפט, והשופטת הטילה עליו לממן את הוצאות המשפט של הנתבעת פרי בסך 75 אלף ש"ח. צימרמן הפסיד גם בתביעה משפטית דומה נגד רשת המקומונים של "ידיעות אחרונות"

בקיצור, פרופסור באוניברסיטה העברית, שהגרמנים מממנים את מחקריו, עושה קריירה מבטיחה מהשוואת ישראל למשטר הנאצי ומשווה את התנ"ך ל"מיין קאמפף" של היטלר, והוא פרשן סביר אצל ירון לונדון בערוץ 10.

פחחחח. זבל תעמולתי נחות.

 

2 תגובות
  1. אילן permalink

    חבל שאתה לוקח ללב. אתה נשמע לי דווקא בחור רגיש. הערבים אותם ערבים והשמאל נו טוף אותו שמאל. שום דבר לא השתנה. מה שהשתנה סוף סוף בקדנציה הזאת שהימין מתחיל להאמין בעצמו ומתחיל. אמנם לאט אבל מתחיל להפעיל את הכוח שניתן לו ע״י הציבור. רואים שינוי מבורך בשיח בציבורי ואני חושב שגם דעתם של בבונים כמוני נשמעת ורואים את זה גם באמצעי התקשורת המרכזיים בארץ. כמה אפשר להמשיך עם השקרים של אירגוני השמאל. שים לב איך חוץ מזהבה כל אנשי השמאל משמיעים קולות של שטיח. אני אופימי. יש שינוי באויר.

    אהבתי

  2. ספר יהושע הוא הסנגור הטוב ביותר של פרופ' צימרמן.

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: