דילוג לתוכן

הטבח של דאעש בפאריס: עוד חזית במלחמת העולם הרביעית

נובמבר 15, 2015
 1. לפני חודשים לא רבים, בעקבות ארוע טרור בקנה מידה קטן יותר שהתרחש באירופה, כתבתי סטטוס קצר בפייסבוק. טענתי שמי שחושב שאפשר לעצור את הטירור האיסלאמי בלי שנעלי החיילים ידרכו על אדמת המזרח התיכון, אינו צריך להתפלא כאשר מתברר לו שהטרור האיסלאמי שמקורו במזרח התיכון פועל על אדמתו. זו לא היתה התנבאות וגם לא תחזית. סתם היגיון אלמנטרי, מה גם שכבר אז היה שפע של תקדימים.
 2. אין (גם לא לישראלים מן הימין) מה לשמוח לאידם של צרפת והצרפתים. נכון שהמדיניות של ממשלת צרפת היא מבישה וצבועה.  נכון שהצרפתים היו הראשונים לרוץ לטהראן אחרי חתימת הסכם הגרעין בווינה ב-14 ביולי (יום הבסיטיליה!) בתקווה להקדים את המתחרים במאבק על קערת הכסף האיראנית. נכון שהצרפתים תומכים עכשיו בניסיונות של אבו מאזן והרשות שלו להימנע ממו"מ על הסדר ושלום עם ישראל בתיקווה להחניף לכל מיני בעלי פטרו-דולרים במזרח התיכון. נכון שהפוליטיקה הזאת נתמכת גם על ידי החלק השמאלי של האינטליגנציה הבורגנית הפאריסאית, מאגפי השמאל המזוייף וכנסיית הסכל האירופאית, חבורה של בורים ואנטישמים, קנויים כמו עמיתיהם המקומיים על ידי פטרודולורים וארמודולרים. אבל חובה  לזכור: המרצחים של דאעש לא נגעו לרעה בכל אלה. הם רצחו ופצעו והחרידו ללא הבחנה אזרחים צרפתים מן השורה, חפים מכל פשע, שכל חטאם הוא, שיש להם ממשלה נבערת ועיוורת, טיפשה ומרושעת. 

  פאריס, הרובע ה-11, יום שישי, 13 בנובמבר, 11 בלילה, נמלטים מבעד לחלונות של אולם המופעים שבו טובחים רוצחי דאעש את הצופים

  פאריס, הרובע ה-11, יום שישי, 13 בנובמבר, 11 בלילה, נמלטים מבעד לחלונות של אולם המופעים שבו טובחים רוצחי דאעש את הצופים

 3. מזה שנים רבות אני טוען שבעולם מתחוללת מלחמת עולם דתית, שפתח בה האיסלאם הקיצוני. כתבתי על זה בעיתון "העיר" הירושלמי בתחילת שנות ה-2000. טענתי שהאינתיפאדה על שמו של מסגד אל אקצה היא חלק מאותה מלחמה, בדיוק כמו הפיגוע במגדלי התאומים ובפנטגון. כתבתי על כך בגירסה הקודמת (ראו בסוף) של הבלוג הזה ב-2005. כתבתי על כך אשתקד שלושה פוסטים מפורטים  (כאן הפניה לשני שבהם) בבלוג כאן.  אני חוזר על כך שוב ושוב. המלחמה מנוהלת בשני ראשים. בראש החזית השיעית ניצבים איראן והחיזבאללה. בראש החזית הסונית ניצבים ארגונים כמו האחים המוסלמים והחמאס, אל קאעידה ודאעש. המטרה של שני הזרמים זהה, והם אינם מסתירים אותה: להשליט את האיסלאם על העולם בכוח הזרוע ("דין מוחמד בחרב") ולרצוח ולשעבד את כל הכופרים, להפוך אותם לד'ימים, משלמי מס למוסלמים הזכים והטהורים. כל זה בגלוי ובמוצהר. זה מופיע בסמלי הארגונים בצורת קלשניקוב על רקע הגלובוס. זה מופיע באמנות שלהם, בנאומיהם ובכתביהם. רק הטיפשים רמי המעלה מתוצרת כנסיית הסכל, שלמרבית הצער הגיעו לצמרת הפוליטית במדינות חשובות בעולם,  לא לוקחים ברצינות את האוייב המסוכן ואף מחפשים תירוצים כדי להצדיק אותו ו"להבין" את התנהגותו.
 4.  וקשור לעניין הזה: השמאל המזוייף שלנו, צבוע, שקרן ושרלטן כהרגלו, מנסה להפריד בין מסעות הרצח של הפלשתינים נגד ישראל והיהודים, ובין המערכה שמנהל האיסלאם הקיצוני בכל העולם. הנה מתוך מאמר שפירסם היום העיתונאי גדעון לוי ב"הארץ" (ושהדיו מופיעים גם במאמר המערכת של העיתון היום): "מטרתו של הסכינאי מחברון שונה לגמרי מזו של הג'יהאדיסט מהסטאד דה־פראנס, וכך גם השקפת עולמו. כאן הפלסטיני נאבק על אדמתו ועל ארצו, על שחרורו מכיבוש, על הגדרה עצמית ועל חופש — ושם שם המשחק הוא החרבת אירופה והשתלטות עליה. כאן המניע העיקרי הוא לאומי ופוליטי, שם הוא פונדמנטליזם דתי." איזה קשקוש חסר שחר! האם משום שהסכינאי הפלשתיני "נאבק על אדמתו ועל ארצו" הוא קורא לאינתיפאדות שלו, בזו אחר זו, על שם "אל אקצה", המסגד שעל הר הבית?  האם משום שהסכינאי הפלשתיני נלחם על "שחרורו מכיבוש", הוא זועק "אללה הוא אכבר" – קריאה איסלאמית מובהקת – ולא "איסתקלל", למשל, שזה בערבית חירות או עצמאות (מה שהיתה קריאת הקרב של לוחמי העצמאות הערבים באלז'יריה)? האם משום ש"המניע כאן הוא לאומי ופוליטי", נוהג אבו מאזן, יו"ר הרשות הפלשתינית, לכנות את היהודים "טמאים" – מונח דתי מובהק, ואף יש לו טענות על מנהגי ההיגיינה של הכופרים הטמאים האלה? האם זה לא ברור שלוי ועיתונו משקרים בכל מילה ובכל טיעון?
 5. וכל זה עוד לפני שאמרנו מילה על החמאס,  שאינו מסתיר כלל את המטרות הגלובליות והדתיות של מאבקו. הנה מתוך סעיף 5 לאמנה: "מימד המקום (או המרחב שבו מתפרשת תנועת ההתנגדות האיסלאמית, היא החמאס) הוא כל מקום בו נמצאים מוסלמים המאמצים את האסלאם כדרך חיים, בכל פינה בכדור הארץ. באופן זה היא מכה שורשים בעמקי האדמה ומתפשטת כדי לחבוק את השמיים." והנה מתוך סעיף 7 לאמנה:מעצם היותם של המוסלמים המאמצים את דרכה של תנועת ההתנגדות האסלאמית, והפועלים כדי לתמוך בה, לאמץ את עמדותיה ולחזק את מלחמת הקודש שלה (ג'האדהא) פזורים על-פני העולם כולו, התנועה היא כלל- עולמית." אבל לפי העיתון של 1,000 השקרים, כזכור, מדובר במאבק נגד הכיבוש, לאומי ופוליטי, ספציפי ומיוחד לפלשתין הכבושה. איך יכולים אנשים הרואים את עצמם "חושבים" לקנות את הזבל הנלעג הזה שהעיתון של 1,000 השקרים מנסה למכור להם?
 6. פאריס, ירושלים וחברון, סידני, בוסטון ומדריד, ניו יורק, לונדון, בואנוס איירס וביירות, וושינגטון מומביי וטולוז הן חזיתות במלחמת העולם הרביעית. זו שפרצה בסוף שנות השבעים של המאה הקודמת מאפגניסטן של הטליבאן ומאיראן של ההיאטוללות. זו המלחמה שהכריז האיסלאם הקיצוני על שני אגפיו נגד העולם כולו. לא "מלחמת ציביליזציות" ולא בטיח. מלחמה דתית לכל דבר ועניין. הסיסמאות של האיסלאם הקיצוני, האסטרטגיה של האיסלאם הקיצוני והטקטיקות שלו. והבעייה הגדולה ביותר של קורבנותיו היא ההנהגה של מעצמות המערב, המצויות מהצד השני של המתרס. הנהגה עיוורת, כי היא שבויה באידיאולוגיות ואיזמים מטופשים. הנהגה ששבוייה ב-WISHFUL THINKING  ובפוליטיקלי קורקטנס שאינם מאפשרים לה להגיע לתמונה שקופה וברורה של שדה המערכה. הנהגה שמושכים בחוטיה תאגידים כלכליים חובקי עולם שיש להם עניין מובנה בהמשך המלחמה, המביאה להם רווחי עתק. על כך בפוסט הבא.
8 תגובות
 1. אילן permalink

  מדינות המערב שקולטות פליטים מוסלמים אבודות כי המנהיגים שלהם בטימטום לא שואלים את העם שלהם ומשנים תרביות בנות מאות ואלפי שנה בגלל קוצר ראות מדהים. מדינה כמו שבדיה עם 8 מליון תושבים קולטת מסות של מוסלמים שמשנים את כל אורחות החיים. בגלל הפולטיקל קורקט מדינות מחריבות את עצמם ואני בטוח שאם כל המנהיגים הללו היו קצת חושבים היו מבינים שבני עמם קודמים למבקשי עבודה מתרבות אחרת לגמרי. חבל. לאירופה למעשה אין ולא יהיה עתיד. אירופה אבודה ומלחמות נוראיות עוד נכונו לנו. חבל באמת חבל ועצוב.

  אהבתי

  • אילן permalink

   הפיתרון שלך אם הבנתי לא נכון. כל מי שמכניס את האף לארצות המוסלמיות הגוססות יטבע. אירופה חייבת לסגור את עצמה הרמטית כמו שישראל עושה ולא להתערב. אין אפשרות להכנס בסיכסוך בין השיעים לסונים. קיימים מאות שבטים וסוגים שונים וככה זה נראה בסוריה ועירק. כל כניסה לתוך הסיכסוך לא תצלח וחבל על כל חייל אירופי. זה אבוד. אירופה צריכה לאחל הצלחה לכל הצדדים ולא להתערב.

   אהבתי

 2. לאילן
  באחד הקטעים בסרטי הדוקו שנוצרו ע"י נדב אייל בערוץ 10, אמר אחד מתושבי המדינות הדוחות את הפליטים: לי זה מזכיר את 6 מיליוני היהודים בשואה. ואם אנחנו ציפינו לקליטת פליטים יהודים, מדוע להימנע מפליטים אחרים. בשטח שדאעש השתלט עליו, אפשר להקים מדינה אחרת, לפליטי סוריה. יש להניח שהאזור ישתנה שם. למשל: אפשרות לכונן מדינה כורדית.

  אהבתי

 3. אילן, א. חלק ממדינות אירופה בפאניקה, כי תוך תקופה לא ארוכה לא ייאפשר הריבוי הטבעי הנמוך מדי של הילידים תשלומי פנסיות וביטוח לזכאים. וקבצנים לא בודקים בציציות של הפועלים המיובאים שאמורים לאפשר את החיים בכבוד של הדור שנמצא עכשיו במרכז השלטון והעשייה הפוליטית, הכלכלית והתרבותית. הפגיעה הנובעת מייבוא מוגבר של פועלים מחו"ל בילידים בגילי העבודה, היא, מבחינת אדוני הכלכלה האירופאית, קפיטליסטית כסוציאל-דימוקרטית (אין שום סתירה),נזק משני ובר חלוף. תפקידה של המערכת הפוליטית והתקשורתית הוא לשמש לשיטה הכלכלית כבלם זעזועים. שבדיה היא מקרה אופייני, וכדי לאפשר את התהליך הרצוי מתקיים שם שלטון הדיקטטורה של ה-PC. ב. מעניינת מאוד נקודת ההשקפה שלך, אילן, ש"ישראל הרמטית לגמרי". מאיפה הבאת את זה?

  אהבתי

  • אילן permalink

   עמירם. אני מוחה על ההשוואה שאתה עושה להשמדת עם שעשו הנאצים לאזרחים שלהם ויהודים אוקראינים שברחו מטבח בכפר אחד נטבחו בשני. פה היה פשוט רצח כמו שעושים לעכברים.
   בארצות ערב יש סיכסוך כבר 1500 שנה בין סונים לשיעים. אחד הורג את השני. אירופה הצליחה לישב סיכסוכים של מאות שנים ועכשיו שיש שקט מיבאים סיכסוכים ממקום אחר. זה חוכמה להעביר סיכסוך למקום שקט וזה מה שהמנהיגים האירופים עושים. נו אתה היית מקבל סיכסוך בישראל של שבט זולו שנלחם בשבט חולו. למה?
   מאפיהו. לישראל חדרו לדעתי כ-70000 מבקשי עבודה מאפריקה. על אוכלוסיה מקומית של 8 מליון. שבדיה לבדה מקבלת השנה כ-300 אלף מבקשי עבודה. זה מספר לא נתפס וזה לא נגמר ומה עם כל אלה שכבר שם. למה תושבי שבדיה צריכים לקבל סיכסוך אפריקני או מזרח תיכוני אליהם. לא מובן לי בכלל.
   דרך אגב ישראל לאט לאט מצליחה להטיס חלק ממבקשי העבודה חזרה לאפריקה.

   אהבתי

   • אילן permalink

    בסיכסוך הדתי בעולם הערבי כל הגורמים כפי שציינת הולכים לפי האינטרסים שלהם. האירופים מקבלים פליטים מטורקיה כי עכשיו נוח לטורקים ללחוץ קצת על אירופה.
    האירופים מקבלים פליטים מאפריקה כי מישהו עושה המון כסף על החברה הללו.
    אני לא אוהב את אובמה אבל חושב שבמקרה הזה שום דבר טוב לא יוצא מהתערבות בסיכסוך דתי. מדינות אירופה עם הפוליטיקל קורקט שהם רק יפסידו ובגדול.
    תן לערבים לפתור את הבעיות שלהם. אסור להיות טובים מדי.
    מדינת ישראל שנמצאת בגבול יבשתי עם הסיכסוך לא מתערבת ובחוכמה. למה להכניס ראש למיטה חולה. אין פתרון לסיכסוך דתי.
    אירופה צריכה לאטום את הגבול ולזרוק את כל הפליטים חזרה לאפריקה ולתורכיה. הפיתרון הקשה הוא הפיתרון הטוב אלא אם אתה רוצה חורבן גם של סוריה ואפריקה וגם של אירופה.
    הבעייה המרכזית של אירופה היא הנהגה מפוצלת שלא מצליחה להגיע לשום החלטה ומגיבה בפניקה מוחלטת. חבל. אירופה דווקא הייתה אחלה מקום.

    אהבתי

 4. אילן, נראה שלנהל את ענייני ישראל לבדה – קטן עליך.

  אהבתי

  • אילן permalink

   אני כמוך בדיוק. לא פחות ולא יותר. קורא דברים די דומים ולפעמים מגיע למסקנות קצת שונות. קצת חשיבה שונה ורעננה לא מזיקה לאף אחד.
   אתה בכול אופן כותב בלוג מעניין מאוד.

   אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: