דילוג לתוכן

סטטוסים/הערביזציה של הפרוטוקולים של זקני ציון והמאמינים היהודים, לשאלת העיתוי של הבורחים מסוריה ולמה זה נכון לקלוט כורדים בישראל

ספטמבר 8, 2015

סטטוסים מהפייסבוק

הרב הפלשתיני והמתפללים היהודים ב"לונדון וקירשנבאום"

הערב התייחסו ב"לונדון וקירשנבאום" לנאום הנלהב שנשא אתמול הח"כ ג'מאל זחאלקה, ובו קבל שהח"כית הג'ינג'ית סתיו שפיר לא אומרת לו שלום, ושאת הנאכבה האמיתית ביצעו המפא"יניקים. הייתי כותב שההתייחסות בתכנית כללה "דיון" באולפן, אבל זה לא היה דיון. זאת היתה תפילה. הרב היה הד"ר ראיף זריק, שלא הבין מה החידוש בדבריו של זחאלקה, כי הוא עצמו כבר כתב זאת מזמן. חוסר החידוש לא מנע מהרב זריק לדקלם את ה"נראטיב" (שקר) הפלשתיני הרגיל, ערביזציה של הפרוטוקולים של זקני ציון, עם היהודים בתור השטן הקולוניאליסטי והפלשתינים בתור הילידים התמימים שיושבים פה מאז ומעולם ועשו להם נאכבה בלי שום התגרות מצידם ("הכוונות" לא מעניינות את זריק. רק התוצאות). והתפילה נמשכה, כרגיל, כשהעיתונאי תום שגב ענה אמן אחרי הנראטיב של זריק, ואחריו, לפי התור, אמרו אמן גם לונדון וקירשנבאום עצמם.

לונדון וקירשנבאום: פתחו בית כנסתלונדון וקירשנבאום: הקימו באולפן סניף של כנסיית הסכל

הרושם הכללי שלי מהארוע היה, שפלשתיני מלומד אחד מדקלם איזה שקר ישן מהפרוטוקולים, וששלושה יהודים שלא יודעים מה הם מחפשים בארץ הזאת, מסכימים איתו.
ושאלתי: אם הם לא יודעים מה הם מחפשים פה, אז מה באמת הם מחפשים פה? המשכורת? הפנסיה?
הקיצור: אם בעלי ערוץ 10 חושבים שתפקידם לקיים תחזוקה שוטפת לאמונות הטפלות והתפלות של כנסיית הסכל המקומית, בערך 3% מהאוכלוסיה (אלה שחושבים שהיהודים זה עם מומצא והיהדות היא אופיום גרוע מהרגיל להמונים), אז מוצע להם לעקוב בתשומת לב אחרי גורלו של כלי תקשורת מסויים בעיתונות המודפסת שפונה לאותו קהל בדיוק.
אגב, הסיבה לכך שזריק וחבריו מן האינטליגנציה הבורגנית הפלשתינית זורקים את כל האחריות לנאכבה על הצד היהודי, ידועה היטב: כי הראשונים לברוח בעשרות אלפיהם, בסתיו ובחורף של 1947/8, עוד כשהבריטים היו פה ולפני שהתחילה המלחמה, היו האליטות הפלשתיניות, ההנהגה הלאומית: העשירים, הפוליטיקאים, בעלי המקצועות החופשיים וכמובן האינטליגנציה הבורגנית וגם כוהני הדת. ראשי המסיתים נגד היהודים, גיבורים שכמותם, הם שברחו והשאירו את עמם לנפשו. אז עכשיו הם מנסים לטשטש את עיקבותיהם בשקרים ולקנות מחדש את אמונו של עמם.
אבל הערבים לא טיפשים.

למה דווקא בשבועות האחרונים פרצה הבריחה הגדולה מסוריה?

מה קרה שדווקא בשבועות האחרונים פרץ הגל הגדול של הפליטים מסוריה? הנה תשובה שסיפקה ג., ישראלית העובדת "במרחב הסורי" (מה זה?) בסיוע לפליטים שם (יש דבר כזה) בראיון לרשת ב' היום אחר הצהריים:
לדבריה, הכל בגלל הסכם הגרעין של המעצמות עם איראן (מה-14 ביולי), אמרה ג., על סמך שיחותיה עם הפליטים. האזרחים הסורים הבינו שאובמה הפקיר אותם בידי המשטר של אסאד ושותפיו האיראנים והרוסים. הם לא רוצים לחכות שהמיליארדים יזרמו כבר לידי ההייאטוללות, ויגיעו לידי מטילי הפצצות על האזרחים בסוריה. וזה הרי יקרה עוד מעט. הקונגרס יצביע אולי נגד, אבל אובמה יטיל את הווטו הנשיאותי, והכספים יזרמו לידי הרוצחים מטהראן ויגיעו לצבאות ולכנופיות שלהם בסוריה.
ושהמעצמות האירופאיות לא יתלוננו, בבקשה, על מה שקורה להן. הרי האירופאים הם שותפים מלאים להסכם הגרעין הנפשע והמופקר הזה עם המשטר התלייני של ההייאטוללות. הם מרוויחים ביושר מה שבא עליהם.
ועוד הרבה דם וסבל על כפות ידיו של חתן פרס נובל לשלום מהבית הלבן.

כל זה בהנחה שיש ממש בפרשנות של ג. לעיתוי המאורעות. עד כה לא מצאתי הנחה סבירה יותר.

לקלוט כורדים שייאזנו את השמאל המזוייף

כל מי שחושב שלהגיד "אנטישמי מוסרי" הוא אוקסימורון, סימן שאינו מכיר את אנשי המוסר מן השמאל המזוייף.
כמו שכל מי שחושב שאם ישראל תקלוט מספר מסויים של פליטים סוריים, זה ישפר את דמותה או תדמיתה בעיני שונאיה – סימן שגם הוא אינו מכיר את אנשי המוסר מן השמאל האנטישמי המזוייף.
שהרי ברור לגמרי שאם יקרה כדבר הזה, נניח שניישב 1,000 פליטים סוריים, מיד יאמרו האנטישמים המוסריים של השמאל המזוייף: למה רק 1,000?
ויוסיפו: ואת בעיית הפליטים האומללים מאפריקה כבר פתרתם?
ועוד יגידו: הכל הצגה, כדי שאפשר יהיה לגרש מהר יותר את האפריקאים.
ואם תתעשת ישראל ותאמץ לחיקה את כל מבקשי המקלט מאפריקה, מיד יגידו האנטישמים של השמאל המזוייף: חוכמה גדולה! מבקשים לטשטש את רצח העם הפלשתיני בעזה!

ואיך אני יודע שככה זה בדיוק? כי למשל, כשישראל מגישה סיוע לאזורים בעולם שקורים בהם אסונות מחרידים, מה אנחנו שומעים מאנשי המוסר האנטישמים מהשמאל המזוייף?
מה עם האפריקאים? הם אומרים.
ומה עם הפלשתינים? הם אומרים.

וכי לא קראנו רק תמול שלשום ב"הארץ" – הביטאון הרשמי של השמאל המזוייף האנטישמי, שהזעזוע בציבור הישראלי ממותו של הילד הסורי על חופי אירופה, הוא צביעות ופסולת מוסרית, כי לא התגלה בציבור היהודי זעזוע דומה כשמת ילד פלשתיני בעזה?
צריך להבין סוף סוף, לקלוט ולהפנים: האנטישמי שונא יהודים. זה לא קשור למעשיהם. זה קשור לזהותם.

ואני, דרך אגב, בעד שישראל תקלוט חלק מפליטי המלחמה הנוראה בסוריה. למשל כורדים.
כל כורדי נאמן לדתו ולעמו שנקלוט פה, יהווה, לדעתי, שיפור במאזן הדימוגרפי.
שכן כורדים כאלה יאזנו קצת קצת את השפעתם המזיקה של האוטו-אנטישמים חסרי האלוהים שבתוכנו. בסך הכל, אין הרבה מהם.

 

2 תגובות
  1. לפני שאתה מציע כאלה הצעות הזיות כמו לקלוט כורדים. למה. ישראל עזרה להם להקים צבא והם צריכים להלחם ולהוכיח שהם שווים וזכאים למדינה. כמו שאנחנו נלחמנו נגד המון גורמים ושנית תקרא את המאמר הבא שהתפרסם באתר מידה:
    http://mida.org.il/2015/09/09/מחנות-פליטים-מדריך-למשתמש/

    אהבתי

  2. פליטים בניגוד להרבה דברים אחרים 😊 פשוט נוטים להישאר. טוב לא טוב. אין להם מקום אחר. ככה זה בכל העולם. מי שתיקלוט היום ישאר איתך לעולמים. זה לא איזה מעשה צופי טוב של שנה שנתיים. אז תהייה אנוכי ותחשוב רק על ישראל ויש לנו. ברוך השם. הרבה ערבים. לא צריכים עוד. בקיצור להשתתף בצערם ולדאוג שאפילו לא יתחילו לחשוב על ישראל. ביבי עושה הכי בשכל.

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: