Skip to content

סטטוסים/ קברט הר הבית, איך עושים כסף טוב מספאם והקנאים לשד

יולי 28, 2015

סטטוסים שפרסמתי בימים האחרונים בפייסבוק

 

הצגה נלוזה ונדושה בהר הבית

מה יש לומר על המהומות סביב הר הבית?

עוד קטטה עונתית הנערכת בעיקרה למען רשתות הטלוויזיה וכותרות העיתונים, שכבר ידענו מאות או אלפים כמוה.

עם ציפיות לקצת דם שפוך, בואך סנאף, מצד "הארץ" ו"אל ג'זירה", ערוץ 2, הסי.אנ.אנ. ופמפלטי הכהניסטים.

עם המופתי של המקום הקדוש שמדבר על היהודים כבני קופים וחזירים האמורים להישחט באחרית הימים, ועם הצדיקים מהימין היהודי שמבזים את הנביא מוחמד.

עם כבוד השר המסונדל מהימין היהודי, ועם הח"כים של "המשותפת", שלא מתביישים, הזרזיר והעורבים, לעלות ולקושש קולות של מצביעים (ואולי גם קצת תרומות מאיזה מיליארדר מטורלל ממנהאטן או מדוחא) – דווקא במקום שהם טוענים לקדושתו.

וממש ליד תמצאו את הצבועים והדיות, אוכלי הנבלות שכירי העמותות, מוכנים עם המצלמות, עם ההודעות לעיתונים וליבוי היצרים. על זה משלמים להם הצדיקים ממערב אירופה ומצפון אמריקה.

עוד אירוע משמים. עלוב ונלעג. הצגה גרועה ונמוכה של שתי קבוצות של לאומנים המעמידים פני מאמינים ומחרחרי מלחמה המעמידים פנים של משכיני שלום. הצגת קברט גרוטסקית, חיקוי ממומן על ידי ריווחי נפט וגז ורווחי כלי נשק ותרופות.

ריאלטי-סנאף.

מעניין מה חושב אחד אלוהינו על האיוולת הזאת, בהשתתפות אלה המתחזים להיות מאמיניו.

איך לעשות 1,000 ש"ח על כל מודעת ספאם שמקבלים בסלולארי

כבר בונוס על זה שנטשתי את שעות הבוקר התעמולתיות של גלצ. ב"סדר יום" ברשת ב' עם צ'יקו מנשה שמעתי הבוקר את הסיפור הבא, כל אחד יכול:
אזרח בשם מיכאל התעצבן על פרסומי הזבל שהוא מקבל לסולולארי כמו כולם. הוא אסף 198 כאלה מתוצרת חברה אחת, ג. גוטמן שמה, והגיש תביעה בבית הדין לתביעות קטנות. השופט פסק לו 33 אלף שקלים, שזה המכסימום בבית המשפט הזה. השופט אף אמר כי אילו היתה התביעה מגיעה לפניו בבית משפט השלום, היה גוזר על החברה לשלם למיכאל 198 אלפי שקלים, 1,000 ש"ח על כל זבלון פרסומי ששלחו אליו.
כך נהפוך את הזבל ששולחים אלינו לזהב.
איך עושים את זה?
באמצעות הלינק המצורף למודעה מבררים את זהות החברה המטרידה אתכם. אך לא עושים זאת בסלולרי, אלא במחשב. לא מוחקים כמובן את ההודעות, אלא אוספים אותן כראיות. אם אין כוח להיכנס לדיונים משפטיים, אפשר לשלוח למטרידים מייל או מכתב מאיים. יש גם עמותה חדשה ובה עורכי דין המסייעת לנפגעי דואר הזבל. הנה הלינק לדף הפייסבוק שלהם.https://www.facebook.com/amutaspam

תמציות של ז'דנוביזם: מוכרחים לשיר המנון ואסור לצחוק

הקנאים לשד. בפרק הקודם של בועות עסקנו בענף של סנאף – אמנות הרצח. מצד אחד היה לנו אמן ערבי שביקש לגלות לנו כי איזה רוצח נתעב (לא חשובה העדה) של החייל החטוף משה תמם הוא בעצם בנאדם סבבה, יצירתי, איש משפחה למופת וכו', זכאי בהחלט לרגשי האמפתיה שלנו. הכל באמצעים הלגיטימיים של אמנות התיאטרון. ובתזמון נפלא, כמעט כרגיל, היה לנו מאותו צד בדיוק גם אמן יהודי, שביקש לגלות לנו כי איזה רוצח נתעב (לא חשובה העדה) של ראש הממשלה יצחק רבין הוא בעצם אחלה בנאדם, איש משפחה למופת וכו', זכאי בהחלט לרגשי האמפתיה שלנו. וזה באמצעות אמנות הסרט הדוקומנטרי.

והנה, ראש הממשלה שנרצח, יצחק רבין, ממשיך איתנו גם לפרק הנוכחי של בועות.

אם בפרק הקודם היה לנו עניין עם אמן ערבי ואמן יהודי, הרי שבפרק הנוכחי יש לנו עניין עם ז'דנוב קטן מהימין ועם ז'דנוב קטן מהשמאל. מימין מספר לנו ז'דנוב א' הח"כ רוברט אילטוב, שאצלו לא יתמנו שופטים שלא ישירו "התקווה". ואילו הז'דנוב הקטן מהשמאל, יוסי שריד, מתעצבן על הצחוק אשר צחק ראש הממשלה בנימין נתניהו בביקורו האחרון במרכז מורשת רבין.

אחד מכריח לשיר המנון והשני אוסר על הצחוק. תמצית מזוקקת של המותר והאסור בז'דנוביזם.

לז'דנוב א' לא אכפת שההימנון שלנו כולל "נפש יהודי הומיה" ומה לשופט ערבי ול"נפש יהודי הומיה". ולז'דנוב ב' לא מפריע שבאותה הזדמנות שצחק נתניהו, צחק שם כל הקהל שסביבו, ואפילו נכדתו של רבין, נעה בן ארצי, גם היא צחקה עם נתניהו.

מה שמשותף לז'דנובים השניים ומשבש את שיקול דעתם היא השנאה. השנאה לערבים של ז'דנוב א' והשנאה לראש הממשלה של ז'דנוב ב'.

שד השנאה, אחיו התאום של שד הקנאה.

רוברט אילטוב ויוסי שריד, שני קנאים לשד.

 

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: