Skip to content

הסכם הגרעין/ עמדת השמאל המזוייף: לא סולידריות עם העם האיראני. לא סולידאריות עם ההמונים הערביים במזרח התיכון. לא סולידריות עם הערבים והיהודים בישראל

יולי 26, 2015

אני מרשה לעצמי לחזור אל העמדה המעניינת של "הרשימה המשותפת", ובעיקר של השותפה הבכירה שם, המפלגה הקומוניסטית, בקשר להסכם הגרעין מווינה.

זה, כי לא בכל יום נחשפת ערוותו של השמאל המזוייף שלנו  בצורה כה בוטה וגלוייה – ממש פורנו קשה – כמו בפרשת השטרודל הווינאי המבאיש הזה.

הנה ציטוט מתוך אתר המפלגה הקומוניסטית הישראלית, המרכיב העיקרי של הרשימה המשותפת (מיום ההסכם בווינה ה-14.07.2015):

'גם המפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י) בירכה על ההסכם עם איראן. בהודעה שפרסמה הדגישה כי מדובר ב"ניצחון לרצון העם האיראני מול האימפריאליזם, וכישלון להסתה של נתניהו". "זהו ניצחון לדרך הדיאלוג והמו"מ על דרך המלחמות, ניצחון לרצונו של העם האיראני שעמד על זכותו לטכנולוגיה גרעינית למטרות שלום מול כל הלחצים האימפריאליסטיים. וזהו עוד כישלון של מדיניות ההסתה וההפחדה של בנימין נתניהו", נאמר עוד.'

אימפריאליזם…אימפריאליסטים…הז'רגון הרגיל. רק השלטון התלייני של איראן אינו אימפריאליסטי, לפי הקומוניסטים שלנו. רוצחי ההמונים של העמים הערביים בעיראק ובסוריה, המנסים להשתלט על המזרח התיכון (בשלב ראשון) הם כמובן "אנטי-אימפריאליסטים".

עמדת השמאל המזוייף: שום סולידאריות

עמדת השמאל המזוייף: שום סולידאריות

ובכן, קבלו הפתעה. טרחתי ומצאתי מה חושבים על ההסכם הקוליגות של מק"י, נציגי העמלים האיראניים.

והנה מה שחושבת על אותו הסכם מווינה המפלגה הקומוניסטית של איראן, "הטודה", על פי החלטת הוועד המרכזי שלה מן ה-15.07.2015:

"את התוצאות של המו"מ הזה יש לבחון למעשה ככישלון מוחלט של המדיניות ההרפתקנית, הבלתי רציונלית והאנטי-עממית של המנהיגים קצרי הראות של המשטר האיראני ושל בכירי משמרות המהפכה ואילי ההון, והתקשורת הנאמנה להם, שעד לרגע זה אינם מוכנים להודות באתגרים היומיומיים העומדים בפני העם האיראני – הכלכלה האסונית על השלכותיה החברתיות והפוליטיות, שהינן תוצאת אותה מדיניות.  אלה המבצעים והכופים את המדיניות הזאת חייבים לשאת באחריות בפני העם, שסבל במשך שנים מאותה מדיניות הנמשכת והולכת."

הודעת הוועד המרכזי של המפלגה הקומוניסטית של איראן (הטודה): משטר תציאורקטי הרפתקני ובלתי-רציונלי

הודעת הוועד המרכזי של המפלגה הקומוניסטית של איראן (הטודה): משטר תיאוקרטי, הרפתקני ובלתי-רציונלי

שלא כמו הקוליגות שלהם מישראל, לא מפגינים הקומוניסטים של איראן שום תחושת סיפוק מההסכם. להם לגמרי ברור שהעם האיראני ימשיך לסבול תחת שלטונם של ההרפתקנים הבלתי-רציונליים של המשטר השיעי. הם גם דוחים את המדיניות הגרעינית של המשטר הקנאי. הנה עוד מהחלטת הטודה של איראן:

"על פי החוק הבינלאומי, שימוש אזרחי ולא צבאי של טכנולוגיה ושל אנרגיה גרעינית הוא זכותו של הלאום שלנו, אך כפי שקבעו רבים מהמומחים לכלכלה ולתעשייה מבני עמנו, פיתוח  התעשייה הגרעינית, ובמיוחד ייצור אנרגיה גרעינית בתחנות כוח, אינו צורך חיוני ואסטרטגי במצב החברתי-כלכלי של המדינה. 

התמקדות חסרת הצדקה בפיתוח התעשייה הגרעינית בשני העשורים האחרונים תחת השלטון התיאוקרטי, הביאה, כללית, לבזבוז של משאבים פינאנסיים אדירים שיכולים היו ואמורים היו לשמש בתחומים דחופים וחיוניים בחיי העם, ובפתרון בעיות בתחומים כמו דיור, בריאות, מים, ייצור, שירותים חברתיים ורווחה, תעסוקה וכו'.

מבחינה פוליטית, אנרגיה גרעינית הפכה למשבר גרעיני. הודות למדיניות ההרפתקנית והבלתי-רציונלית של הרפובליקה האיסלאמית של איראן והמשטר התיאוקרטי שלה, היא מניפה מעל לראשו של העם את חרב דמוקלס, ונראה שהיא תהיה מונפת שם בעתיד הנראה לעין."

כך שברור שעל פי דעתם של הקומוניסטים האיראניים, הקומוניסטים המקומיים בישראל לא מגלים סולידריות עם העם באיראן, כשהם משבחים את ההסכם הזה – ולמעשה הם משרתים בכך את המשטר התיאוקרטי, הדכאני והרצחני של טהראן.

*****

ומה בקשר לסולידריות המתבקשת עם העמים הערביים? האם הקומוניסטים הישראלים (ושותפיהם הפטריוטים הערביים מ"המשותפת", מאחמד טיבי ועד חנין זועבי), אינם יודעים שהמשטר הרצחני של הקנאים הדתיים מאיראן עתיד להקדיש עכשיו מאות מיליארדים להמשך הטבח ההמוני בעיראק ובסוריה, במסגרת ההשתלטות של האימפריה השיעית של איראן על המזרח התיכון?

ברור שהם יודעים.

אבל לא אכפת להם.

יש להם דברים חשובים יותר בראש, מאשר מאות אלפי עיראקים וסורים הנטבחים על ידי האיראנים החמודים ושכירי החרב שלהם מהחיזבאללה הלבנוני.

*****

ולבסוף – מה בקשר לדאגה של הקומוניסטים שלנו לצאן מרעיתם ממש פה?

האם פצצה גרעינית איראנית, שאמנם תכוון ליהודים, במסגרת כוונותיו המוצהרות של המשטר להשמיד את ישראל, לא תפגע גם בקהל הבוחרים הערבי? ובכמובן גם בעמלים היהודים (שמעטים מהם הם אפילו די מטומטמים עד כדי הצבעה למפלגה הקומוניסטית הישראלית ושותפיה)?

אז מתברר שלא.

לא סולידריות עם העמלים של איראן הנאנקים תחת עולו של המשטר הרצחני והדכאני שם (תשאלו את הטודה).

לא סולידריות עם העמים הערבים הנטבחים בהמוניהם על ידי אנשי אותו משטר, תופעה שההסכם של וינה רק יגביר ויעצים אותה.

לא סולידריות עם העמלים הערבים והיהודים בישראל שהמשטר הרצחני בטהראן מסכן גם אותם.

אז מה כן? איך אפשר להסביר את עמדתה של המפלגה הקומוניסטית הישראלית, ושל שותפיה מהמפלגות הערביות?

רק בדרך אחת:

שנאה. קיתונות של שנאה עזה כמוות.

השנאה ליהודים ולמדינתם. זה מה שמעביר אותם על דעתם. זה מה שגורם להם לשכוח מכל היגיון, מכל תחושת צדק, מכל סולידריות מתבקשת (על פי המצע והסיסמאות שלהם) עם העם באיראן, עם העם בעיראק, בסוריה, בלבנון, בתימן ובישראל, ובכל מדינה אחרת המאויימת על ידי המשטר השיעי מטהראן.

אתה קורא להשמיד את ישראל? אתה מכחיש שואה? אתה אנטישמי מכף רגל ועד ראש?

די בזה מבחינת החבר החייכן איימן עודה והאדון ג'מאל זחאלקה, הם והחברים שלהם, כדי שתהיה בעל ברית וראוי לכל שבח.

איזה מסכנים הבוחרים שכאלה נציגים יש להם בכנסת ישראל. טיפשים וצבועים, מנוערים מכל מוסר, תומכים בפועל בהשמדת בני עמם שלהם במדינות השכנות וגם פה, ומפקירים על הדרך גם את העם של איראן.

 

מודעות פרסומת

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: