Skip to content

סטטוסים/ מי אמר שלא יפה לשקר, הקרן של שלי והקרן של דרוקר, השמאליברלים ודרעי ודי כבר עם מלחמת התרבות,

יוני 26, 2015

סטטוסים שפרסמתי בפייסבוק בשבוע האחרון

השקרים והסומק

מי אמר שלא יפה לשקר. יצא שפגשתי לגמרי במקרה בתקופה האחרונה חברות מהתיכון. מיד אמרתי להן שהייתי מאוהב בהן בסתר. גם כדי להקפיץ את הסיטואציה, שבתנאים רגילים עלולה להתברר כמייגעת למדי. הייתם צריכים לראות את הסומק שעלה מצווארן והגיע אל לחייהן ובמקרה אחד גם למצח, מה שנקרא – נהרו פניהן. וזה אחרי יובל שנים! נשים שכבר עברו את גיל ההתבגרות! מזמן! מי שלא ראה סומק כזה לא ראה ארגמן יפה מימיו, עם כל הכבוד לשקיעות מרהיבות, ויש כבוד. לאור הצלחת התעלול עם נערות התיכון אני חושב להרחיב אותו גם למי שחבשו איתי את ספסל האוניברסיטה (הספסלים באוניברסיטה פצועים קל). אז מי אמר שלא יפה לשקר.

הקרן של שלי יחימוביץ והקרנות של דרוקר ושות'

ממש סיפור מזעזע, של שלי יחימוביץ, איך הטייקון יצחק תשובה בא אליה הביתה וניסה לקנות אותה ב-100 מיליון (שקל? דולר?) בצורת קרן.

אני ממש מחכה לתכנית "המקור" בערוץ 10 שתעסוק בפרשה הזאת ובדומותיה. זו התכנית של רביב דרוקר, אתם יודעים, זה העומד בראש "התנועה לחופש המידע", הממומנת (בין השאר) על ידי הקרן החדשה לישראל. אני גם ממתין לכתבה שוצפת ונסערת בטלוויזיה החברתית, הממומנת גם היא על ידי הקרן החדשה ועוד כמה קרנות חדשות יותר ופחות. בקוצר רוח אני ממתין גם למה שיש ל"עוקץ" ול"מכון אדווה" לומר על העניין הזה, גם הם מתוצרת הקרן החדשה ועוד קרנות.

ואל תגידו לי שזה לא אותו דבר. כי קרן פורד, למשל, שהקרן החדשה היא "קבלן הביצוע שלה בישראל" (ציטוט מדברי דניאל סוקאץ', מנכ"ל של הקרן החדשה), יכולה לאכול חמישה תשובה לארוחת בוקר בלי להרגיש ולבקש תוספת. ומדובר בקרן אנטישמית העומדת מאחורי חלק נכבד ממיזמי החרם נגד ישראל. אז נראה את כל אנשי המוסר האלה הולכים בעקבות שלי יחימוביץ ומסרבים לכסף של כל מיני טייקונים עם כוונות לא יפות.

האם השמאליברלים יותר אוהבים פמיניזם או יותר שונאים חרדים?

על הסובוח, עוד בקושי פקחתי עין, וכבר קיבלתי תשובה לשאלה הבאה: האם השמאליברל המצוי יותר אוהב נשים או יותר שונא חרדים?

בחמש דקות לפני השעה שבע, חילופי משמרות, ניהלו בגלצ השדרן היוצא יאיר ניצני, השדרן הנכנס, אסף ליברמן, ועורכדינית פמיניסטית (שלצערי לא הספקתי לקלוט את שמה), דיון מלומד בבעיית נעלי העקב של דיילות אל על. כידוע עומדת הנהלת החברה על כך שעד שמתיק המטוס הממריא את גלגליו מהמסלול, יטופפו הדיילות בתא הנוסעים על עקביהן הגבוהים, מסיבות ייצוגיות. מה זה סיבות יצוגיות כולם יודעים: ההידוס בעקבים הגבוהים מביא להגבהת הישבן ולהזקפת הציצים של המהדסות, למשוש ליבם של הנוסעים המתוחים לקראת ההמראה.

הדיילות מוחות, ושר הכלכלה החדש אריה דרעי הודיע על תמיכתו בהן.

וזה היה נושאו של הדיון המלומד בהחלפת המשמרות בגלצ: הסתלבטות של השלושה על חשבונו של דרעי, מדיר הנשים וכו', שפתאום מעניינים אותו העקבים הגבוהים של דיילות אל על (דוגמא להומור: למה שלא ידאג לדיילות לכיסוי ראש). הדיילות המעוקבות של אל על בטח שמחות על הסיוע האגפי שהן מקבלות מהפמיניסטים והפמיניסטית מגלצ.

די כבר עם מלחמת התרבות

השרה המצווחת ראוייה לאמנים המצווחים כפי שהאמנים הנעלבים ראויים לשרה הנעלבת. לא לחינם הלך הזמיר אצל העורב כי הזרזיר והעורב כבר

די! משעמם אותי כבר הקרב בין השרה לאמנים! תביאו משהו חדש!

צילום של יעקב סבן

צילום של יעקב סבן

נדושו. כל זה במסגרת הריאליטי-פוליטיקה שמציגה הטלוויזיה ובעקבותיה שאר התקשורת. בלהט ובשכנוע ובמילים רבות ורמות, בכנסים ובעצומות, ראיונות והפגנות, נערכת מלחמת הבוץ. השטויות האוויליות הרגילות, כולל האוקסימורון הכי נלעג: "סותמים לנו את הפה!" זועקים בפה מלא אלה שמעולם ולעולם לא נסתם להם הפה ולא חסכו מאיתנו מילה אחת שעלתה על דעתם, השרה כאמנים.

מודעות פרסומת

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: