Skip to content

סטטוסים/ "הארץ" בעד אמנות על רוצחים (לא חשובה העדה), מי שבוי בידי הטייקונים לדעתו של יוסי שריד, מחירי הדובדבנים, הבהמות ומחירי הגז והגזענות הסמויה של קוטלר

יוני 17, 2015

סטטוסים שפרסמתי בפייסבוק בימים האחרונים

העיתון לאידיוטים שימושיים והסטליניזם

רק אתמול, קרוב ל-10 בבוקר, כתבתי את הדברים הבאים:
"ממתין במתח, כוננות ספיגה, סיגריות בשרשרת וכוסס צפורניים, מטאפורית, שניהם, שיגיע כבר המאמר בעיתון לאידיוטים שימושיים התומך בסיוע של המדינה לסרט על פניו האנושיות של הרוצח הנתעב של ראש הממשלה רבין" וגו' (הנוסח המלא למטה)

IMG_20150617_141813
ותנחשו מה, לא היה עלי להמתין הרבה, שהרי כבר היום עם שחר התפרסם מאמר המערכת של העיתון האמור, שעשה בדיוק את זה: האשים את שרת התרבות בסטליניזם (ראו קטע ממאמר המערכת למעלה) בעוון זה שאיימה למנוע מימון מהמיסים שלנו לפסטיבל שיציג סרט המציג את פניו האנושיות והחביבות של רוצח ראש הממשלה. ומובן שמאמר המערכת דנן הגן בחירוף נפש על התיאטרון החיפאי המציג את פניו האנושיות והחביבות של רוצח החייל משה תמם.

ועכשיו שתי הערות.

1. לא נביא ולא בן נביא אנוכי, רק זה שהשמאל המזוייף הוא כה צפוי, כה שבלוני באורח מחשבתו, כה בנאליים הם הטיעונים שלו, שאין קל מלנחש מראש את מהלכיו, ואין זו הפעם הראשונה וגם לא השניה שאני משתעשע בזה ותמיד פוגע בול.

2. מגוחכת במיוחד העובדה שהעיתון לאידיוטים שימושיים משתמש במילה "סטליניזם" כלפי יריבים פוליטיים. שהרי במאמרי המערכת של אותו עיתון הומלץ לתמוך בבחירות האחרונות באחת המפלגות הסטלינסטיות (באמת) האחרונות בעולם. מפלגה שבה מרשים לחברים גם לתמוך ברוצח ההמונים מסוריה, בשאר אל אסאד, וגם שלא לתמוך בו. ובמפלגה הזאת נחשב הדבר כהוכחה לקיומו של "חופש הביטוי".

ממתין במתח למאמר המערכת של "הארץ" על היחס הנאות לאמנות הרצח

ממתין במתח, כוננות ספיגה, סיגריות בשרשרת וכוסס צפורניים, מטאפורית, שניהם, שיגיע כבר המאמר בעיתון לאידיוטים שימושיים התומך בסיוע של המדינה לסרט על פניו האנושיות של הרוצח הנתעב של ראש הממשלה רבין, בשם האמנות, חופש הביטוי והדמוקרטיה, העיקר שאפשר יהיה לממן במיסים שלנו  גם את ההצגה על פניו האנושיות של הרוצח הנתעב של החייל משה תמם.

שהרי אין בין הגברת שמאל המזוייף ובין הגברת ימין קיצוני אלא שינוי האדרת. צבע הכפתורים, אורך השרוול וגיזרת הצווארון.

ומי עוד שבוי בידי טייקונים מפוקפקים?

ממש לפני הצהריים, היום, שמעתי את הח"כ והשר לשעבר יוסי שריד, איש מרצ (מקום 120) מתייחס בגירסה החדשה של "המילה האחרונה" בגלצ לעניין חשוב:
התברר שטייקון אירופאי מפוקפק אחד "תרם" למסעי הבחירות של כבוד השרה והשרים איילת שקד, גלעד ארדן ויריב לוין, מהבית היהודי ומהליכוד.
מעולם לא הציע לי טייקון שום תרומה וגם אם היה מציע לא הייתי לוקח, התגאה שריד.
ומילים חריפות היו לו לפוליטיקאים שכן לוקחים.

התרומות האלה גורמות לפוליטיקאים להיות שבויים של הטייקונים, הסביר שריד.

אני חותם על כל מילה.


ועכשיו, יש לי שאלה ליוסי:
כמה, לפי דעתו, מבין אלה המצויים לפניו ברשימת המועמדים והח"כים של מרצ, מקבלים כסף מטייקונים, חלקם מפוקפקים מאוד, והופכים כך לשבויים שלהם?
ולא מדובר באיזה תרומות ספורדיות למערכת בחירות, פעם בכמה שנים. מדובר במשכורות ובריטיינר, מדובר בפרנסה ממש. דולרים ממשפחת פורד האנטישמית לאבירי העמותות ממרצ. דולרים ממשפחת רוקפלר, אילי הנפט והבנקאות, ליושבי הקרנות ממרצ. דולרים מספסר המט"ח האנטי-ציוני ג'ורג' סורוס. המוני יורו מממסדים קלריקליים נוצריים המעוניינים להוכיח שמי שצלב את ישו רוצח עכשיו פלשתינים חפים מפשע. יורו ודולרים מממשלות אירופאיות ומהממשלה האמריקאית בתור פרסים ספרותיים ומילגות למלומדים מבין החברים המוכשרים של מרצ.
כולם שבויים. שבויים של הטייקונים, של קנאי הדת, של הממשלות. קבלו את זה מיוסי שריד. לא נגעתי.
ואגב, מה עשתה ראשת מרצ, זהבה גלאון, בתקופה שבה לא היתה בכנסת? זוכרים את מאות אלפי השקלים שתבעה מאחת העמותות האלה, של הטייקונים הזרים, הבישופים והכמרים, והממשלות מחרחרות המלחמה, מלבות השינאה?
שבויה של מי היא, הח"כית זהבה גלאון, 119 מקומות לפני שריד ברשימת מרצ?

על היחסים שבין  הרועים ובין בעלי עדר הבהמות בפרשת הגז

אתמול קראתי מאמר של גיא רולניק בעמוד הפייסבוק שלו, והמלצתי עליו בפני חברי:

נראה כמבהיר את העניין. ממשלתנו החדשה, הם בסיפור הזה הרועים של עדר הבהמות, שזה אנחנו כולנו, לפי הסבריו האחרונים של התיש קוטלר. והנה, הרועים האלה, מבקשים על הסיפתח של תקופת המרעה הנוכחית, לצ'פר את החברים שלהם, בעלי העדר, המיליארדרים, שכנים של כמה מהשרים, מארחים שרים בחו"ל יפה אבל בשקט. ואיך יצ'ופרו? ממעיין הגז שהתגלה לא מזמן בשולי כר המרעה של העדר. אילי הגז המקומי יקבלו מהרועים שלנו, על חשבון ענני הגז האלה, רווח כפול, פי שניים (2) מהמקובל ביחסי רועים/בעלי עדר בממוצע העולמי!! לא 5% יותר, שגם זה יצטבר למיליארדים, לא 12% יותר,שזה מעל ומעבר – אלא פי שניים! 100% יותר, לפחות! וזה רק הסיפתח!! זה רק החברים מהגז!!! אז מה, כחלון ודרעי חושבים שהם יישארו "חברתיים" בעיני איזו בהמה מהעדר שאינה בעלת עניין? מווווו.זה מה יש לי להגיד על זה. מווווו. מווווו לכל שר. ויש גם אחד לראש הממשלה. זה רק המשל. תקראו את רולניק, שזה הנמשל, ועוד יותר מעניין.

דובדבנים ב-12 ש"ח לקילו

IMG_20150617_194341

לידיעת חובבי הדובדבנים: המחירים בשוק כבר ירדו ל-12 ש"ח לקילו בחלק מהדוכנים, ו-15 ש"ח לקילו בדרך כלל. ממש לא נבון לקנות בסופר את הקופסאות המדוגמות ב-30 ו-40 ש"ח לקילו, כשאפשר להתפנן על הפרי הנפלא הזה בעונתו בלי חשבון.

הגזענות המחופשת של עודד קוטלר

קוטלר יכול לנסות ולהתחמק מהתובנות הברורות של נאום הבהמות שלו, כי מאז נאום הצ'חצ'חים של דודו טופז הגזענות הגלויה כבר לא באופנה, והיא מופיעה בתחפושות תרבותיות ופוליטיות שונות.

גם על נאום מנשקי הקמעות של הצייר גרבוז אפשר לומר שלא היתה בו גזענות כי לא הוזכרה שום עדה, ולכאורה גם אין שום בעייה לייקה טהור גזע משטוטגארט או מפרנקפורט לנשק קמעות, להשתטח על קברים ולאנוס מישהי בשעות הפנאי (האיפיונים באדיבות גרבוז), אבל בפועל כולם יודעים למה ולמי הכוונה.

כנ"ל "האספסוף" של תיקי דיין. מה רע באספסוף ממוצא פולני? או אפילו עולים מארה"ב ומאנגליה שהם אספסוף בעל מבטא אנגלו-סקסי חינני? מה רע?

אבל לכל ידוע למי הכוונה.

ואותו דבר קוטלר. כי השירים המסולסלים של "הבהמות" לא נחשבים שירה בעיניו, וברור שאינם נחשבים אצלו ל"פואמות". שמעת פעם על פואמה ממוצא מרוקאי?או מצרי? ברור ש"פואמה" היא של טשרניחובסקי, כמו שסונטה היא של שקספיר, כי יש תרבות ויש בהמות.

זו בסך הכל שיטה אשכנזית המתחזה להיות ערמומית, ל"יודעי ח"ן", כדי להצביע על קהל המטרה בלי להגדיר אותו במפורש. ואם תנסו לחקור לעומק את קוטלר ודומיו הם יציינו בשמחה שהנה, יש גם ערסים אשכנזים ופרחות הולנדיות.

מודעות פרסומת

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: