דילוג לתוכן

סטטוסים/ משרד הבריאות מגלה את הקשר בין הזיהום לסרטן, כיפות ברזל ע"ש נחמן מאומן, מחשבות חופשיות בחג החירות והאקרים נטולי מזל

אפריל 15, 2015

סטטוסים מהפייסבוק בימים האחרונים

מהפכת מחלקי התה במשרדי הממשלה

האמת יוצאת לטיול באור. כבר עשרות שנים אנו יודעים שבאזור חיפה יש המון זיהום והמון חולים בסרטן ובמחלות דרכי הנשימה, ושיש קשר בין השניים. אבל משרד הבריאות לא ממהר, אנשים יסודיים ודקדקנים שם, ועכשיו אנו יודעים שבמשך 12 השנים האחרונות נערך מטעם המשרד הזה מחקר שבו היו תושבי אזור חיפה שפני ניסיון, כדי שאפשר יהיה להגיע למסקנה שיש קשר בין הזיהום התעשייתי באזור חיפה ובין התחלואה בסרטן, וכמה זה שווה באחוזים. כלומר, כמו הרבה פעמים כשמדובר במה שכנסיית הסכל קוראת לו "מדע" – יש לנו עכשיו אישור מוסמך ורישמי – למה שמזמן כבר מובן מאליו.

ועל פי התקדים הזה, יש לצפות, למשל, שמטעם המשרד לאזרחים ותיקים יפרסמו ששיעור התמותה בקרב האזרחים הוותיקים גבוה משמעותית יחסית לחלקם באוכלוסיה!

ואילו משרד הכלכלה יגלה לנו, אחרי מחקר פרטני, שיוקר המחייה בישראל גבוה במיוחד בגלל שיעורי הרווח הגבוהים הנהוגים פה ובגלל המיסים העקיפים הגבוהים (כמו מע"מ ודומיו) ומיסי המגן על היבוא! מדהים!

ועדה מטעם משרד התרבות והספורט תפרסם את מימצאיה המפתיעים: רמת הכדורגל הישראלי נמוכה כל כך בגלל שהשחקן הישראלי מסוגל להתנועע על המגרש במשך 90 דקות 10% עד 20% פחות מעמיתו האירופי, האפריקאי, האמריקאי, האסיאתי או האוסטרלי.

מחקר מטעם משרד התיירות יגלה לנו שהכי זול לנפוש בחו"ל!

משרד השיכון יגלה שאין אפשרות להוריד את מחירי הדיור בלי להוריד את מחירי הקרקע המוגזמים ואת רווחי הקבלנים המופרזים!

ועדת חירום מטעם משרד החוץ תגלה שאחת הסיבות למצב הבינלאומי החמור של ישראל נובע מכך שתקציב ההסברה של המדינה בחו"ל נמוך יותר מתקציב הפרסום של מוצר החלב הידוע "מילקי"!

ביום עיון מטעם משרד החינוך יתברר כי רמת החינוך בישראל נופלת במידה ניכרת מזו הנהוגה במדינות ה-OECD בגלל ששכר המורים בישראל נופל בערך באותה מידה משכר המורים באותן מדינות, וכתוצאה מכך רמת המורים בישראל נופלת, אף היא באותה מידה, מרמת המורים במדינות האמורות!

משרד התחבורה יגלה שלמרות הנפילה הדרמטית במחירי הנפט בעולם בתקופה האחרונה, מחיר הנסיעה בתחבורה הציבורית, המונעת במוצרי נפט, רק עלה ועלה בתקופה האמורה.

משרד מבקר המדינה יגלה שמשרד מבקר המדינה הוא הנפוח ביותר מבין המשרדים הממשלתיים מבחינת כוח אדם ומכאן שהתפוקה לעובד במשרד זה היא הנמוכה ביותר בשרות הציבורי!

ועדה בינמשרדית (בריאות, בטחון פנים, משפטים, כלכלה) תגלה שכתוצאה מהאינטרסים הכלכליים של חברות התרופות, המשטרה, עורכי הדין והמימסד המשפטי, והלובי החזק של כל אלה בכנסת, אין אפשרות להגיע בישראל לתחיקה סבירה בענייני סמים קלים, כנהוג ברוב מדינות אירופה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה וצפון אמריקה, אפריקה, אסיה ואוסטרליה, או בקיצור – בעולם.

ולבסוף: חקירה משטרתית מאומצת תמצא שמקורם של כל הגילויים האלה בכך שמחתרת אנרכיסטית השתלטה על ענף חלוקת התה במשרדים הממשלתיים, ואנשיה מוהלים בתה המחולק לעובדי המשרדים סם אמת מסוכן שגורם ללוגמיו לפרוק כל רסן ולגלות לציבור את האמת! בקרוב המעצרים!

כיפות ברזל לאוקראינה

אני תוהה – איפה ומתי והאם קראתי או שמעתי שממשלת אוקראינה התעניינה לאחרונה במערכת "כיפת ברזל" הישראלית.
היתכן שיש מקום להיענות בחיוב לבקשה מצידה של הממשלה האוקראינית לרכוש כמה מערכות מתקדמות מהמותג הזה, אם וכאשר תבוא?
כידוע, מדובר במוצר הגנתי מובהק, שאין בו כדי לסכן אף אחת ממדינות האזור, מה גם שלא ידוע על שום איום אוקראיני להשמיד את ידידתה הגדולה ממזרח.
כך שאין שום סיבה שהנשיא הרוסי הנכבד ולדימיר פוטין יתייחס במורת רוח כלשהי לעיסקה ישראלית-אוקראינית כמתואר לעיל.
את הכיפות הישראליות המיוצאות אפשר יהיה לעטר כמובן בכתובת הידועה, הקשורה יפה לאוקראינה – נ נח נחמן מאומן.

בושה אשכנזית

אז מה? נכנסנו לשגרה? פעם בחודש אמור להיפער איזה לוע שיגרום לי להתבייש על זה שנולדתי אשכנזי?

ורד אביבי

א' דחוה"מ, ורד אביבי ראשון, והריח, והחליטה לכשיבול.

התמונה של ‏שלמה פרנקל‏.

מחשבות חופשיות בנושא החירות

לרגל הפסח הבא עם האביב, כולל גשמי האביב, מחשבות בענייני החירות באים טבעי.

והנה נדמה לי שהחירות הראשונה במעלה, שלא מדברים בה די, היא חירות המחשבה.

מרבים לדבר על חופש הביטוי, למשל. אז אני מצטער להודיע שהטיפוסים שעליהם עלינו לגונן כשמדובר בחירות המסויימת הזאת, גורמים לי הרהורים שניים ושלישיים.

אחת גדפנית נוטפת שינאה שמספרת שהיא פטריוטית של עמה, ואחד מזוקן עם אותה שינאה ואותו סיפור מצידו שלו. או איזה פרופסור או צייר מזדמנים עם "הנראטיב" הגדפני שלהם בחזקת נאורים עלינו. ברררר.

או גם חופש ההתאגדות וחופש ההפגנה וחופש ההתארגנות ושחרור האישה ופרי-גזה, ופרי-פלשתין שיחרורים וחרויות כחול אשר על שפת הים. כל חופש וחירות והקרן שלו, העמותה שלה, המפלגה שלו, ההתארגנות שלה, ההתאגדות שלו והתנועה שלה.

אבל מה עם קצת חירות המחשבה?

למשל, המחשבה בת החורין השואלת שאלת תם: איך זה שעם כל כך הרבה חופשים וחרויות, התארגנויות והתאגדויות לכבודם ולשמן – כל כך הרבה אנשים משועבדים כל כך? משועבדים למשכנתא, משועבדים לג'וב, משועבדים למסכי המחשב, הטבלט והסמרטפון, משועבדים לדיאטה, לסדר היום, לבוס, לבעל הבית, לבעל, לאלכוהול, לסמים – השתעבדויות כחול אשר על שפת הים.

והנה תשובתה של מחשבה בת חורין לשאלתה של מחשבה חופשית: אם רק תבדקו, תמצאו שמי שמממן, מארגן, מכוון ומפרסם את ההתאגדויות וההתארגנויות למען החרויות והחופשים הנ"ל, הם בעלי הפטרו-דולרים והארמו-דולרים, הבנקו-דולרים וכל שאר הדולרים, הם בעלי המדינות ובעלי הכנסיות, הם גדולי המשעבדים וראשי המשעבדים.

אז לאיזו תוצאה אחרת ניתן לצפות?

וכי יעלה על הדעת שבעלי ההון, בעלי המדינות ובעלי הכנסיות יחתרו תחת שלטונם שלהם עצמם?

תשכחו מזה.

האקרים שלימזלים

בפעם הקודמת הקאקרים הפרו-פלשתינים של אוננימוס הפילו את אתר "הארץ" ואחר כך ביקשו סליחה. הפעם הקאקרים של אוננימוס הפילו את אתר מרצ, חה-חה, אך טרם ביקשו סליחה…יש מצב שמדובר בסוג של התחזות? עבודה של "הצל" וחבריו? האגף לתפקידים מיוחדים של איווט ליברמן?

One Comment
  1. קצת באיחור, ראיתי את הפוסט רק עכשיו. הנקודה שציינת בין כל הנקודו. ובעלת משמעות מיוחדת, חרות המחשבה. נראה לי שא'סכולת פרנקפורט' הבינה את זה לעומק בארה"ב.

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: