דילוג לתוכן

סטטוסים/ המטבע המזוייף של השמאלימין, שלגי הגליל, אוכלי הנבלות מ"הארץ" ועיניים צרפתיות עצומות

ינואר 13, 2015

 

סטטוסים מהפייסבוק בימים האחרונים

העץ והפאלי של המטבע המזוייף

איך מזהים איש ימין דפוק? אין פשוט מזה. נניח יש בחדשות רצח של ערבי בידי מתנחל/ ארוע של תג מחיר/ פגיעה באזרחים מאש כוחותינו? האיש מהימין יצביע מיד על הטבח בחברון בשנת תרפ"ט, יזכיר את חאג' אמין אל חוסייני בשירות האס.אס., יזדעזע בפעם החמישים מהאכזריות שהופגנה בשיירת הדסה וישווה לפיגוע האכזרי בדולפינריום. ולמה יש לצפות מאיש השמאל הדפוק כשנניח מוסלמים מבצעים טבח ביהודים, לא חשוב איפה בעולם? מיד תקבלו לינק לפיגוע בקינג דיוויד ולטבח דיר יאסין, ספירת מלאי של הילדים המתים בעזה, ואם לא יוזכרו המילים כיבוש/אפרטהייד/ או יודו-נאצים, אל תקראו לי שלמה. הימין הדפוק והשמאל הדפוק כלל לא מסוגלים לדון בעניין כלשהו לגופו. לעולם אין אצלם חדשות. הם תמיד טובעים בים של תירוצים, הצדקות, אליבי, מריחות וטיוח. הימין הדפוק והשמאל הדפוק הם שני צדדיו, העץ והפאלי של אותו מטבע מזוייף.

 

שלושה דרורים בהגנה היקפית בחוף הכרמל

הרוקדים על הדם

מאוד משעשעים אותי אלה המזהירים פה את האחרים שלא לרקוד על דמם של נרצחי "שארלי הבדו" או טבוחי המכולת הכשרה. נא לא לנצל את דמם של נרצחי הפיגועים בצרפת למען מטרותיכם התעמולתיות האפלות, הם מטיפים. משעשעים במיוחד כאשר מדובר בחברימוס שלא חדלים לרקוד אף ליום אחד על דם הפלשתינים הטבוחים על ידי צה"ל הרשע וישראל החטאה, רוקדים סמבה ורומבה ודבקה והורה, בכל יום ויום, שני מאמרים לשבוע לאיש. חלקם עושים על זה את כל הקריירה העיתונאית שלהם, חלקם מעיתון שכל כולו מחול ברבורי הסנאף. https://www.google.co.il/webhp…

שלגי הגליל ביום ב' השבוע

הר מירון, יום ב' השבוע

הר מירון

הכלב מק מזבוט חלאס מהנוף בביריה

הכלב מק מזבוט חלאס מהנוף בביריה

החרמון המושלג, מבט מעמוקה

החרמון המושלג, מבט מעמוקה

אוכלי הנבלות מתוצרת "הארץ"

קו ישר. לרגל הטבח במערכת העיתון "שארלי הבדו" בצרפת בחר "הארץ" לפרסם 4 קריקטורות לאות הזדהות. אחת מהן של נועה אולחובסקי מופיעה כאן. במרכז, בצרפתית, כתוב: "אני שארלי", ומתחת: "אני עזה". הכיתוב למעלה: 10 עיתונאים נהרגו במתקפה על "שארלי הבדו" בפאריז. הכיתוב למטה: כ-13 עיתונאים נהרגו הקיץ במתקפה על עזה. מי ערך את "המתקפה על עזה"? ישראל, כידוע. התמונה ברורה, אם כך, לדעת הקריקטוריסטית, (ולדעתי גם לדעת בעלי "הארץ"): קו ישר עובר בין הטרור הג'יהדיסטי בפאריז, ובין המלחמה של ישראל בטרוריסטים של החמאס. ואילו לדעתי עובר קו ישר בין מערכת "הארץ" ובין הטרור – גם הטרור היוצא בעזה, וגם הטרור שהיכה השבוע בפאריז. אוכלי נבלות.

 

עיניים עצומות בעוצמה

ניכרת התקדמות בהבנת המציאות של הצרפתים בכל מה שקורה להם לאחרונה. בתגובה למה שאירע היום במערכת "שארלי הבדו" אמר ראש הממשלה ירום הודו פרנסואה הולנד שמדובר ב"מעשה ברברי". להלן הגדרת "ברברים" מהוויקיפדיה: "מונח מן העת העתיקה, שהתייחס לעמים הגרמאניים, קלטיים וסלאביים שהיו במגע עם רומא העתיקה, ובמידה פחותה עם יוון העתיקה. מקור המילה בחיקוי לעגני של לשונם הזרה והלא-מובנת של בני העם האחר (בדומה לביטוי "פטפטן" או אולי לביטוי הסלנג העברי "צ'חצ'ח"). מקובל שהשימוש המקורי במושג התייחס בעיקר להיותם של בני הקבוצה שכונתה "ברברית" כאנשים שלא דוברים את השפה היוונית. היום, מתייחס המונח לנוכרי אשר איננו בעל המאפיינים התרבותיים של הדובר, ומבטא לרוב יחס מזלזל ולעגני כלפי העם או הקבוצה האתנית אליה הוא שייך. עמים שונים עשו שימוש נרחב בכינוי "ברברים" על מנת לפטור בכך תרבויות זרות ולא מובנות." עד כאן הוויקיפדיה. וזו, כאמור, התקדמות לעומת התובנות שהיו לצרפתים כתגובה לפיגועים בחודש שעבר. אומרים שלא העכבר גנב אלא החור גנב. החור, במקרה של הצרפתים, הוא עיניים עצומות בעוצמה. אולי פלייאר יעזור להם.

 

 

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: