דילוג לתוכן

פסטיבל סרטי הנאכבה של "זוכרות" בסינמטק: קו-פרודוקציה אנטישמית של ארגונים קלריקליים נוצריים וממשלות מערביות מחרחרות מלחמה

נובמבר 26, 2014

כדי להסביר את הכותרת ניגש לרשימת התורמים של עמותת "זוכרות", אלה המעבירים מדי שנה כמה מיליוני שקלים לסוכנים הזרים הישראלים המתחזקים את המפעל האנטישמי הזה, שבין יוזמותיו נמצא פסטיבל סרטי הנאכבה הנערך בסינמטק התל אביבי.

וניגש לעניינים.

התורם הגדול ביותר הוא ארגון הנקרא "כריסטיאן-אייד", כלומר, סיוע נוצרי, שהוא ארגון דתי בריטי שתרם לחבר'ה הטובים מישראל 375 אלף ש"ח בשנת 2013.

אחריו תמצאו את HEKS, שהוא ארגון קלריקלי של פרוטסטנטים משוויץ שתרם 275 אלף ש"ח.

איגוד הכנסיות של פינלנד תרם 189 אלפי שקלים.

misereor, שהוא איגוד הבישופים הגרמניים תרם 124 אלפי שקלים.

ארגון קתולי צרפתי בשם CCFD תרם 142 אלפי שקלים.

BROEDERLIJK DELEN, שהוא ארגון כנסייתי בלגי תרם 240 אלפי שקלים.

הכנסייה הקתולית האירית תרמה ל"זוכרות" מישראל סך של 48 אלפי שקלים.

איגוד המיסיונרים ההולנדים תרם למיסיונרים  שלו בישראל, אנשי "זוכרות" 71 אלפי שקלים.

ארגון הקוויקרים האמריקאים תרם 130 אלפי שקלים, ובשנים קודמות – כ-50 אלפי שקלים.

ארגון דתי מסתורי במקצת בשם Siraj Center (לא הצלחתי לעמוד על טיבו המדוייק על סמך הנתונים שהוא מוסר בגוגל) שמופעל על ידי פלשתינים נוצריים מהגדמ"ר תרם 800 שקלים.

אבל מעניינים לא פחות מהאירגונים הקלריקליים, הם אלה הממשלתיים. "המכון לחינוך בינלאומי" הוא "ארגון צדקה" אמריקאי העוסק בחינוך ומסונף למעשה למשרד החוץ האמריקאי, והוא תרם ל"זוכרות" סכום סמלי של 5,630 ש"ח.

אוקספאם  הוא ארגון בריטי המתוחזק על ידי הממשלה הבריטית ועל ידי קרנות של האו"ם ושל האיחוד האירופאי. אלה תרמו ל"זוכרות" 26 אלפי שקלים, ובשנים קודמות – כ-50 אלף.

נוסף על אלה תרמו ל"זוכרות" ארגון הנושא את ראשי התיבות MCC, שאין לדעת אם זה "קונגרס המוסלמים הקנדיים", או "מילניום צ'לנג' קורפוריישן", ארגון אמריקאי הנאבק בעוני (אני מניח שהשני), שתרם 98 אלפי שקלים.

וכן ארגון הנושא את ראשי התיבות simvo, שבגוגל לא הצלחתי לעלות על עקבותיו, ותרם 19 אלף שקל.

ועוד תורם פרטי שהעניק ל"זוכרות" סך של 21 אלפי שקלים.

וכמובן קרן רוזה לוקסמבורג מטעם האגף הסוציאליסטי הגרמני, שמתחזק  סוכנים זרים בישראל בהמון עמותות, ואשר תרמה 81 אלפי שקלים.

סך הכל התרומות: 2,151,770 ש"ח לשנת 2013.

אז אלה בעלי הבית של "זוכרות". ומה הם מחפשים בישראל? מה הם איבדו פה?

על כך אפשר ללמוד מטיבו ופעילותו של "זוכרות", שמטרתו היא החזרת הפליטים הערבים לישראל שבגבולות הקו הירוק. בפרסומיו מתייחס "זוכרות" גם ליישובים הישראליים שבגבולות הקו הירוק כ"התנחלויות ציוניות". זה כולל גם ישובים שהוקמו לפני 1948 כמו רמת גן או גבעתיים וכן קיבוץ שער הגולן.

הפרסומים של הארגון הזה רצופים שקרים אנטי ישראלים ואנטישמים. על פי הבדותות ("הנראטיב") של "זוכרות" ניתן להבין שהפלשתינים גורשו מכאן ב-1948 תוך מסע של מעשי טבח ואונס נוראים, בלי שום התגרות מצידם, סתם בגלל אכזריותם הרגילה של היהודים.

הציונות וישראל, על פי "זוכרות",  הם כמובן מיזם קולוניאליסטי, ולכן  "שלום ייכון רק לאחר דה-קולוניזציה" והשבת הפליטים של 48 למקומם.

כלומר – אין מקום למדינת היהודים, היא ישראל.

(על מקצת השקרים של "זוכרות" תוכלו לקרוא בוויקיפדיה, ואחרים תוכלו לדוג בעצמכם באתר של העמותה הזאת)

התמונה ברורה: מוסדות קלריקליים קתולים ופרוטסטנטים מאירופה, ואחד מארה"ב, משתפים פעולה כדי לחסל את מדינת היהודים, וכמובן זוכים לתמיכה מהשמאל הגרמני, קצת מממשלת ארה"ב וקצת יותר מהממשלה הבריטית.

לצורך כך הם משתמשים בסוכנים זרים מישראל, שעובדים בשיטה הרגילה: מוציאים כתב עת, שולחים הודעות לעיתונות, עורכים הפגנות – וגם פסטיבל סרטים בסינמטק של תל אביב, שכמובן יציג את הארוע מנקודת מבטם של הארגונים הקלריקליים הנוצרים של אירופה, כולל ים השקרים הרגיל.

סוף סוף נמצא המכנה המשותף לחמאס, דאעש, ההייאטוללות של איראן מצד המזרח התיכון, ולכנסיות החסודות של הנוצרים באירופה. שיתוף פעולה אנטישמי במסגרת מלחמת העולם הרביעית, היא מלחמת הדתות.

ואם יש מספיק יורו ודולרים, אפשר לקנות מספיק מקומיים שיעבדו על זה.

אז מה עוד חדש?

רשומה ראשונה

5 תגובות
 1. איש ללא שם permalink

  בראש העמותה המזוהמת הזו עומד אדם בשם איתן ברונשטיין, אנטי ציוני מובהק ששימש (ואיני יודע אם עדיין) כמנהל בית ספר שמרבה להרביץ את משנתו המחליאה בקרב תלמידים צעירים שטרם גיבשו דעה עצמאית משלהם. מעבר לכך, הבחור הנ"ל משתתף באינספור מיזמים אנטי ציוניים ואחד שזכור לרעה הוא אותו סרטון של אחת הזויה בשם נטלי וקסברג (זו שהטילה את יציאותיה על דגל ישראל) שעמדה מחוץ ל'יד ושם' וביצעה סוג של הופעה/מיצג כנגד הציונות, השואה ומדינת ישראל.
  מדובר בחבורה הזויה של אנשים שמקבלת מיליוני שקלים ופשוט חותרת תחת המדינה ומוסדותיה, שוללת את זכות קיומה ועדיין פועלת ללא מפריע (והשאלה, מה בכלל ניתן לעשות? כנראה שזה עדיין בגבול החוקי, למרות שזה מרתיח את הדם).
  נקווה שהפסטיבל הבזוי הזה יבוטל או שהעונש המתקבל על הדעת יהיה לעצור את הזרמת הכספים לסינמטק, שבשם חופש הביטוי מרשה לעצמו לערוך אירוע שכזה בעיר העברית הראשונה. אוי לבושה.

  אהבתי

 2. האנרכיטקט permalink

  וכי מה רציתם, שלא יוקמו עמותות בי"ל לטובת נפגעי הנאכבה ושאר קורבנות העם הפלסטיני?
  גם תקציר מהסרט "סיסי", אפשר לתאר בצורה שינאתית בוערת (ולא אכנס להדגמות).
  אפשר כל עובדה לצבוע בצבע בוער של "התנגדות טוטאלית": זהו אלף בית בסמנטיקה וגימל דלת בשתדלנות והא וו בדמגוגיה.
  ישראל פוגעת בעצמה ברגע שאינה משנסת מתניה לפתרון הבעיה הפלסטינית.
  והיא אכן משנסת מתניה.
  לדעתי, מלבד קבוצה קטנה של קיצונים, מרבית שתי האוכלוסיות מבינה שיש לחתור לדו קיום בין שני העמים (מה זו המילה החדשה הזו: "לאום", שלפתע קפצה לה על השולחן?).
  הבעיה היא כרגיל בנותני הטון, שכרגיל מחויבים למי שהעמידם בראש פירמידת ההירארכיה הזו.
  ותמהני על העוסקים כאן מלאכה, שאינם רואים בעצמם את הפח היקוש בעיסוק חטטני בנושאי הפלוגתאות בין ה"ימין" ל"שמאל" או בין הפלסטינים לישראלים.
  אם מוסכם על כולנו שטייקונים מושכים בסוסי העגלה מכל הצדדים לטובת קרציותם, הרותמת את ההמונים כאן בי"פ (ישראל פלסטין) באזיקי דת ולאומנות חשוכות. וכי מדוע שנשחק לידי אלה ונמשיך ב"משחק" המשמים הזה?
  ובמקום להבין שהאויב של הטייקונה הינו הסוציאליזם וע"כ אותו, את הסוציאליזם יש לטפח, מבזבזים אנרגיות על ויכוחי סרק והאשמות, שאינם מובילים לדבר, אלא לעימות עם תשקיף תמונת ראי שלנו בצד "המתנגד". בכך כמובן משחקים לידי הטייקונה, גוזרת הקופון היחידה, מהמצב הבלתי נסבל הזה. וככל שמפלס הארס והשינאה עולים בין הצדדים הניצים, כן יטב לאותם בעלי הכיסים חסרי התחתית בחזוק לפיתת קוריהם העכבישיים.
  הדמוקרטיה שלנו מעוותת ובכך מאפשרת רק לשלוחי הטייקונה להבחר.
  הסוציאליזם שלנו דפוק, משום שכולו עמוס ב"מזויפים", שאין להם דיעה או מושג מהו סוציאליזם באמת וכיצד מכוננים אותו. וכל כולם פקה פקה שסופו אהדת רוצחים ואנטישמיים מובהקים.
  והציונות שלנו?…זו הפכה בכלל לכלי שרת קפיטליסטי, מתנחבל וכובש.
  הגיע הזמן לדון בטיבו של הסוציאליזם ובמהותו.
  ואת הסוציאליזם יש לטפח, ובו לעסוק, ולתוכו לצקת זמננו ויגיעתנו.
  ולהמנע ככל האפשר מנפילה למלכודת הפתאים הזו, הדורשת מאיתנו לאחוז בצד אחד של המתרס המלאכותי שהקימה הטייקונה כפח ומחסום כנגד התנערות הסוציאליזם, רק ע"מ לצאת להתקפת אמוק כנגד הצד השני כביכול ולחזק ידי הטייקונה ועגלוניה, ה"פוליטיקאים הנבחרים".
  די כבר למצעד האיוולת הזה.
  אשמח לשמוע דיעות והשגות בנושא: "מהו סוציאליזם אמיתי וכיצד ניתן להגשימו?".

  אהבתי

  • מנחמי בן-ציון permalink

   מי שיצר את הבעיה ה"פלשתינאית" הם ערביי ישראל .והם ישלמו

   את המחיר, עד סוף הדורות .ב-1948 קיבלו במתנה את חלוקת

   הארץ וזרקו אותה לפח . התנהגות בזויה שלא ראויה להתייחסות

   נוספת .

   אהבתי

   • בנציון, האחריות של עמים למה שעושה להם הנהגתם היא חלקית ומוגבלת. בטח כאשר מדובר בהנהגה שהוא ברית בין עשירים מושחתים, קנאים דתיים וכנופיות אלימות, וכמובן עסקנים פוליטיים סוג ג'. לעומת זאת, האחריות של ההנהגה למה שהיא עושה לעמה היא שלמה ומוחלטת. הבעיה העיקרית של אחינו הפלשתינים היא, שההנהגה שלהם – כולל הח"כים בישראל – לא מוכנה ללמוד את לקח הנאכבה, וכך מנציחה את פשעי קודמותיה על חשבון העם האומלל.

    אהבתי

  • אנרכיטקט, בחייאת, למה אתה ממשיך לייגע אותי עם העניין הזה של האידיאולוגיות והאיזמים. כמה עוד פעמים אצטרך להזכיר לך שכל אלה – ימין ושמאל, סוציאליזם וקפיטליזם, דמוקרטיה ודיקטטורה, ליברליזם ורפובליקאים, חד הם בעיני. כולם שיטות שימור של המשטר האחד שיש, והאידיאולוגיה האחת שמשרתת אותו – שלטון החזירון העליון על ידי החזירון העליון ולמען החזירון העליון. כל ההיסטוריה וכל תג ותג בה הם הוכחות לנכונות האמירה הזאת, ובזבוז זמן אווילי הוא בעיני להמשיך לעסוק בכך. אני סתם עוד יהודי קטן שמאמין בכל לב במה שאמר ה' לשמואל ושמואל לעם שבא לבקש ממנו להמליך עליו מלך:
   זֶה יִהְיֶה מִשְׁפַּט הַמֶּלֶךְ אֲשֶׁר יִמְלֹךְ עֲלֵיכֶם אֶת בְּנֵיכֶם יִקָּח וְשָׂם לוֹ בְּמֶרְכַּבְתּוֹ וּבְפָרָשָׁיו וְרָצוּ לִפְנֵי מֶרְכַּבְתּוֹ. יב וְלָשׂוּם לוֹ שָׂרֵי אֲלָפִים וְשָׂרֵי חֲמִשִּׁים וְלַחֲרֹשׁ חֲרִישׁוֹ וְלִקְצֹר קְצִירוֹ וְלַעֲשׂוֹת כְּלֵי מִלְחַמְתּוֹ וּכְלֵי רִכְבּוֹ. יג וְאֶת בְּנוֹתֵיכֶם יִקָּח לְרַקָּחוֹת וּלְטַבָּחוֹת וּלְאֹפוֹת. יד וְאֶת שְׂדוֹתֵיכֶם וְאֶת כַּרְמֵיכֶם וְזֵיתֵיכֶם הַטּוֹבִים יִקָּח וְנָתַן לַעֲבָדָיו. טו וְזַרְעֵיכֶם וְכַרְמֵיכֶם יַעְשֹׂר וְנָתַן לְסָרִיסָיו וְלַעֲבָדָיו. טז וְאֶת עַבְדֵיכֶם וְאֶת שִׁפְחוֹתֵיכֶם וְאֶת בַּחוּרֵיכֶם הַטּוֹבִים וְאֶת חֲמוֹרֵיכֶם יִקָּח וְעָשָׂה לִמְלַאכְתּוֹ. יז צֹאנְכֶם יַעְשֹׂר וְאַתֶּם תִּהְיוּ לוֹ לַעֲבָדִים.
   אז מה זה משנה אם המלך קורא לעצמו מלך קונסטיטוציוני או סוציאל דמוקרט או קפיטליסט נאור או נשיא אמריקאי או דיקטטור בשם הפרולטריון? השורה התחתונה תמיד אותו דבר. וחשודים בעיני מאוד כל אלה הטוענים שהם, יש להם בכיס שיטה המתאימה לעולם כולו, לכל אדם ולכל חברה, לכל עם ולאום ולכל ארץ. אלה, גם (או במיוחד) כשהם מדברים בשם החרות ובשם השיוויון, הם מתגלים משום מה כדיקטטורים הרצחניים והטוטאליטריים ביותר. אז אנא ממך.

   אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: