דילוג לתוכן

איך קילקל אבו מאזן את החגיגה של השמאל המזוייף ומה צפוי לו כתוצאה מכך

יוני 18, 2014

איזה בעסה. בכינוס של שרי החוץ הערבים העז יו"ר הרשות הפלשתינית אבו מאזן לצאת נגד העמדה השקולה וההומניסטית של השמאל המזוייף שלנו.

יו"ר אבו מאזן: גיור  עם מדונה

יו"ר אבו מאזן: גיור עם מדונה


הוא אמר על החוטפים את המילים הבאות: "מי שביצע את הפעולה הזאת מעוניין להרוס אותנו". זאת אומרת, יו"ר הרשות לא מקבל את התיאוריה של השמאל הישראלי המזוייף שמדובר בביטוי אותנטי של רגשות הזעם העממיים נגד הכיבוש. הוא חושב שהחטיפה הזאת מזיקה מאוד-מאוד לבני עמו, עד כדי הרס.
ואם לא די בכך, גם אמר אבו מאזן: "המתנחלים הנעדרים בגדה המערבית הם בני אדם כמונו ועלינו לחפש אותם על מנת להשיבם למשפחותיהם"

המתנחלים הם "בני אדם"? ועוד "כמונו"? מאיפה הוא הביא את זה? הוא השתגע?

ואם לא די בכך, גם הודיע המנהיג הפלשתיני הזה על המשך שיתוף הפעולה של מנגנוני הביטחון הפלשתינים עם ההצגה הגדולה של ביבי וכוחות הכיבוש והדיכוי! זה כבר באמת עובר כל גבול. גם הפלשתינים משתתפים בקונספירציה?

מהחמאס יצאה כמובן הודעה סבירה והגיונית יותר: "הכרזתו (של אבו מאזן) מזיקה לאחדות ולעם הפלסטיני, זו מכה פסיכולוגית לאלפי האסירים שמתים מוות איטי בבתי הכלא של הכובש."
זה נשמע הרבה יותר שפוי, כמו ציטוט ממאמר המערכת של "הארץ" או מטור דעה נזעם של איש מוסר צפונבוני מן השורה.

איך זה שתמיד-תמיד ובכל שעת מבחן, מתגלה הזהות הגמורה בעמדות של אלה הקרויים בפי עצמם שמאל (עקבי, רדיקלי, אמיתי, ועוד תארים שמנסים לחלוק לעצמם המזוייפים האלה) ובין העמדות הלאומניות ביותר והקנאיות ביותר בקרב הפלשתינים? אלה שרוצים לחסל כל יהודי, כולל מזוייפי השמאל?
מה שמעורר כמובן את השאלה, במה הם בעצם טובים מהכהניסטים הכי גרועים? מהטירוריסטים של "תג מחיר"?
האם ללאומנות ולקנאות הדתית הערבית יש יתרון מובנה על פני אחיותיהן היהודיות, לדעתו של השמאל המזוייף?

ועכשיו, שלא יהיה ספק לאיש באשר לתוצאותיה של הכרזתו של אבו מאזן.

צפו פגיעה.

כבר היום-מחר ב"הארץ" ובשאר האגפים המתקדמים והנאורים של התקשורת ועל כל בדל-קיר חשוף בפייסבוק יתברר לכם שאבו מאזן מכר את נשמתו לשטן. שהוא משרת עלוב של האמריקאים. שהוא מקבל שוחד לחשבונות הבנק שלו באיי קיימאן. שהוא עובר בסתר קורס גיור ביחד עם מדונה. שהוא בוגד, שהוא נבל, שהוא בכלל לא פלשתיני, שאבא שלו צ'רקסי ושאמא שלו אירית-קתולית. תסמכו על "הארץ". יש לו מקורות מידע מעולים.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: