דילוג לתוכן

חטיפה, שקרים ושמאל-ימין-שמאל

יוני 15, 2014

כל חצי מבט בתקשורת שסביב החטיפה האחרונה מבהיר ששוב נפלנו קורבן לשתי חבורות של שקרנים מוחלטים, הימין הקיצוני והשמאל המזוייף.

מבחינת הימין מדובר כמובן בעוד הוכחה שאין עם מי לדבר, שהם רוצים לזרוק אותנו לים, שהפלשתינים כולם הם טירוריסטים מנוולים. עוד הוכחה שיש להתנחל בכל חור, לספח, לגרש, לאבד להשמיד ולהרוס.

ומה עם זה שיש ממש עכשיו שיתוף פעולה בטחוני הדוק עם הרשות הפלשתינית?
והרשות משתפת פעולה כי גם היא מבינה שהכי סביר שאת החטיפה ביצע ארגון קטן הקשור לאל-קאעידה או לאיראן, אולי פורשים של החמאס, והמטרה העיקרית היא לפוצץ את "ממשלת המומחים" הפלשתינית מיד עם כינונה?
ומה זה חשוב שחוץ מכמה מחלקי ממתקים קבועים בעזה לא ניכרת שום שמחה בעם הפלשתיני?

מבחינת השמאל המזוייף הכל באשמת ישראל: ההתנחלויות, סרבנות השלום של נתניהו, הנכבה, כל אלה לא מותירים לעם הפלשתיני האמיץ והמדוכא ברירה.
ממש לא חשוב שחטיפות ורצח בתור טקטיקה של הלאומנים והקנאים הדתיים הפלשתינים קדמו להתנחלויות וקדמו אפילו להקמת המדינה ולנכבה. לא חשוב שלכולם ברור שהסובל העיקרי מהחטיפה (חוץ מהחטופים ומשפחותיהם)הוא העם הפלשתיני האמיץ והמדוכא שנציגיו משתפים פעולה עם כוחות הכיבוש הציוני בניסיון למצוא את החטופים.

מבחינת השמאל המזוייף הקורבן תמיד אשם, בתנאי שהוא ישראלי.

ברור במי מדובר: שתי החבורות האלה, יושבי הקרנות וחביבי המו"לים מהימין הקיצוני ומהשמאל המזוייף, שתיהן משולמות ומתוחזקות על ידי מחרחרי מלחמה עשירים ואינטרסנטים, חלק גדול מהם אמריקאים, קצת אירופאים, כולל גרמנים, קצת דוסים יהודים, נוצריים ומוסלמים, הם והאידיוטים השימושיים שלהם (שעושים את המלאכה בחינם), שחוזרים כמו תוכים משומשים על השקרים הקבועים.

אלה ואלה, שמאל מזוייף המתחזה להיות מוסרי וימין קיצוני המעמיד פני פטריוטי, הם אויבים של היהודים ואויבים של הפלשתינים, אויבים של האמת ואויבים של הצדק והשלום.

אוסף מעורר בחילה של חולירות.
רוקדים על הדם.
אוכלי נבלות.
מכורים לסנאף.

2 תגובות
  1. חיים סאלאוויציק permalink

    כנראה שפשלת, זה חטיפה של החמאס, שותפיו של אבו מאזן לממשלה החדשה.

    אהבתי

  2. חיים, מציע לך לחכות. זה משרת את נתניהו להגיד מה שהוא אומר. אני לא מאמין לו בעניין הזה יותר ממה שאני מאמין לו בעניין ריהוט הגן החדש שלו בקיסריה. בעיתונות החוץ יש דיווחים אחרים. יתכן גם שמדובר באנשים שאולי יש או היתה להם שייכות לחמאס, אבל הם לא פעלו על פי פקודות מלמעלה, ואת האפשרות הזאת ציינתי. אז לי בכלל לא נראה שפישלתי.

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: