דילוג לתוכן

טיפ/ יחי גולן טלקום

פברואר 5, 2014

הבוקר טילפנה אלי נציגה של חברת "הוט", חביבה מהרגיל, כי אולי טרם הספיקה לאמץ את נימת הקול  המתחנחן-מפתה הרגיל הנהוג בנציגויות האלה, ולכן לא ניערתי אותה מיד מעלי.

היא שמה לב, כך הודיעה לי, שאני מחובר לאינטרנט באמצעות התשתית של הוט, ולכן היא מרשה לעצמה לשאול באיזו תשתית אחרת אני משתמש לצרכי הטלוויזיוניים.

בישרתי לה בשמחה שנפטרתי זה מכבר מהטלוויזיה על כל תשתיתיותיה.

הנציגה לא ויתרה ושאלה על מצבי בתחום הטלפוניה. בישרתי לה בשמחה שאין לי כבר מזמן טלפון קוי.

היא לא ויתרה, ולמרות שלזה הצורך התשתית המפוארת לגמרי מיותרת, ניסתה לעניין אותי גם בחבילת הטלפון הסלולרי של הוט. כאן בישרתי לה בשמחה שאני מחובר לחבילה של גולן, סיפרתי לה כמה אני משלם, ושאלתי אותה אם לדעתה יש להוט הצעה טובה ביותר בשבילי. הנציגה, ששמעה את הסכום, פרצה בצחוק משחרר, שאליו הצטרפתי גם אני וכך נפרדנו לשלום ברוח טובה להמשך היום.

אז זה מה שאני מציע גם לקוראותי ולקוראי הנכבדים. צאו מהקיבעון, עזבו אותכם משטויות, ולכו לגולן טלקום. חשבונות הסלולר שלכם יהפכו מעצבים לצחוק.

אחרי שנים של שוד וגזל, תחמונים ותעלולים, הגעתי אל המנוחה ואל הנחלה. ולא מדובר רק בתעריף. מדובר גם בדבר חשוב לא פחות: שחדלתי לקבל את ההצעות המגונות האלה מצד הנציגות המתחנחנות והנציגים בעלי המתקתקול, שנוטפי רצון טוב והתעניינות בחבילה שלי, יש להם כל כך הרבה רעיונות, כל שני וחמישי, איך לשפר אותה תמורת תוספת סמלית כלשהי.

שקט ושלווה בחזית הסלולרית שלי.

ובאותה הזדמנות התודה והברכה גם לשר לשעבר משה כחלון שאיפשר את השיפור הזה.  שיחזור, שיחזור. יש עוד המון שודדים בשטח שאפשר וצריך להוריד מהוורידים שלנו.

From → טיפ

One Comment
  1. אלי permalink

    צודק, רק חבל שהקליטה לא לגמרי סגורה על עצמה. אתה צריך לעשות סיבובים סביב עצמך כדי להגיע למיקום שבו הודעת הוואטסאפ שלך תסכים להישלח.
    קצת מבאס, אבל המחיר בהחלט שווה את זה.

    אין לי מושג איך הגעתי לבלוג הזה שלך. חיפשתי משהו על צום העשוראא', אבל נו שוין.

    אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: