דילוג לתוכן

אורחינו האפריקאים, היבטים הוליסטים (א): מי מה ומו מאחורי הקלעים

ינואר 8, 2014

לא מזמן כבר הסברתי שלמעשה נגנב סדר היום הציבורי של ישראל על ידי כמה מאות מאליאנים זרים, ממשלות זרות, וארגונים דתיים פוליטיים זרים. אלה פועלים פה בעזרת שכירי המקלדת והלשון שלהם הנקראים בכל מיני שמות מצלצלים. "פעילי זכויות", "ארגוני החברה האזרחית", "שתיל" וכן הלאה.

הקנייה של הסוכנים הישראלים נעשית כמובן בכסף:

יש עמותות? יש משכורות, יש ריטיינר לעורכדינים, יש מילגות, יש פרסים, יש ימי עיון, יש שבתונים, יש הוצאות לאור, יש עיתונאים חשובים שמקבלים כסף טוב בשלל שיטות מהקרן החדשה לישראל ודומיה, וצבא קבע של "מארגנים חברתיים" (אגיטטורים מקצועיים בלשון שהיתה נהוגה פעם) ומשתתפי הפגנות מגוייסים.

מלאו אסמינו בר.

יש להם שני תפקידים, הכרוכים זה בזה.

א': לחרחר מלחמה, להרבות מדנים, ללבות שנאה בחברה הישראלית.

ב': לתעל את המיצג המבויים  המתרחש תוך כדי ביצוע משימה א', למלחמה תעמולתית נגד ישראל ועמה היהודי.

לא קשה להוכיח שאלה שתי המטרות שלהם, שהרי התוצאות הקבועות של פעילותם מתבטאות בהפגנות שנאה מקומיות, ובכותרות שליליות אנטי ישראליות  בתקשורת הממוסדת  בעולם.

ומכיוון שאלה התפקידים וזו המטרה, רק תביאו לחבורה הזאת אייטם מתאים, שיש בו פוטנציאל התססה וזריעת מדנים, ומייד ייערך כל המופע.

מצעדים, מאהלים, עימותים עם שוטרים, הפגנות עם שלטים, נאומים בכיכרות.

וכמובן שפע אדיר של תקשורת אוהדת בארץ ובעולם. 

כמו המסתננים עכשיו, הבדואים לפניהם, המחאה עוד קודם וכן הלאה.

ברור שהסוכנים הזרים לא פועלים בגלוי. אל תזלזלו בהם. הם באותה הזדמנות גם סוכנים חשאיים. הם מנסים לייצר למיצגים הפוליטיים שהם מארגנים איזה סוג של "מנהיגים אותנטיים". איזה מישהו/י שיבואו מתוך "העם" (להם עצמם אין מושג ירוק מה זה) ואלק אלה הם שינהיגו את המהפכות התורניות.

4e5d27870af32e931

רונית הייד, מנכ"לית שתי"ל, שהיא הזרוע הארגונית של הקרן החדשה לישראל, מדווחת בפייסבוק לספונסרים מחו"ל על מעורבותה של הקרן באירגון המחאה החברתית של קיץ 2011: "כפי שכבר כתבנו, אף שעבודתנו בעיקרה נעשית מאחורי הקלעים, רצינו שתקבלו מידע שלם על מידת הסיוע והפעילות של שתי"ל. עבורנו זוהי תקופה מלהיבה ומאתגרת, כאשר אנו מתאימים את עצמנו ללא הרף לצרכים המתרבים של המוחים, לאור ההתפתחויות המהירות."  

אלא שזה לעולם לא מצליח, כי מנהיגים אי אפשר לפברק, ומיצגים המוניים שמצטלמים טוב לא מצליחים לייצר שינויים חברתיים או פוליטיים אמיתיים. ולא יעזרו פה שום יחצ"נים ושום עיתונאים מגוייסים או הכרזות תמיכה מפוליטיקאים זרים.

ראו מה נשאר  מאהוד ברק.

ראו מה נשאר מהמחאה של קיץ 2011.

ראו גם מה נשאר ממהפכת כיכר  תחריר במצרים, ש"ארגוני החברה האזרחית" (שם בית רוקפלר היה פעיל יותר. אצלנו זה החבר'ה מקרן פורד) עזרו מאוד באירגונה עם הנשיא ברק אובמה בסיוע מהמושב האחורי.

זה אף פעם לא מצליח כי לא צריך משקפיים כדי לראות את התפרים הגסים של האריגה, הסירים הדולפים והריח הרע של הבישולים והחוטים המחוברים לרגליים ולידיים של "המנהיגים האותנטיים" ולשפתותיהם, ומופעלים על ידי אמני תיאטרון הבובות הזה מבין הסוכנים הזרים.

יענו מנהיגים, סטיל מחאה, אלק הפגנות המוניות.

גם לבשאר אל אסאד אין שום בעיה לארגן הפגנות המוניות בהשתתפות מקבלי שכרו.

או לעוד בעל  ברית של אותם החוגים,  הקים התורן מקוריאה הצפונית.

*****

הטיעונים, הביטויים, הסיסמאות, השיטות. הכל מסריח מאותה אוטנטיות מזוייפת. רק עיתונאים, בלוגרים וצייצנים שבויים קונים את הסחורה הפגומה הזאת.

הכל שקוף, הכל ברור, הכל מונצח ברבבות עדויות שאינן ניתנות להכחשה  ברשת לבדה.

ובראש הודאות של בעלי הדבר. הנשיא של הקרן החדשה לישראל או המנכ"לית של הזרוע האירגונית שלה, שתי"ל, המתפארים בהצלחותיהם הכבירות, בין בבחירת אהוד ברק לראש הממשלה ב-1999,* ובין בהשתתפותם בבימוי המחאה החברתית בקיץ 2011 (בתמונה למעלה).

מה לנו טוב מהודאת בעל הדבר?

ומובן שזהו גם הסיפור של מהומת מסתנני העבודה הנוכחית. היום הם מעמידים פנים ש"אנחנו לא בעסק", אבל במכתבי הסיכום לספונסרים הם לא יתאפקו. הרי צריך להוכיח למשלמי המשכורות מחו"ל שעושים פה משהו בשביל הכסף.

*****

כרגיל, בשעת מעשה, מנסים המשת"פים של המחאות למיניהן בעיתונות הקנויה להסתיר את התפרים הגסים ואת החוטים המחוברים לבובות המתנועעות ומגעגעות.

אבל מי בכלל עוד קונה את הבלוף?

מי טרם הבין שלפנינו עוד מיצג בהמחזת הסוכנים הזרים של מחרחרי המלחמה הזרים?

מיצגים זרים, סוכנים זרים, אינטרסים זרים.

טבעי שכאשר יש התנגשות ברורה בין שני סוגי צדק – בין הצדק של אורחינו הלא קרואים מאפריקה (ואיני מזלזל כלל בצדק שלהם), ובין הצדק של הרוב הגדול של תושבי ישראל, יצדדו הסוכנים הזרים (כרגיל) בצדק של הזרים והרחוקים.

_______________________________________________________

* מתוך מכתב של נשיא "הקרן החדשה לישראל", אליעזר יערי, אל הספונסרים של הקרן, למחרת הבחירות לראשות הממשלה ב-1999:

"אמש התרחש דבר גדול בישראל. החברה הישראלית, בתצוגה מדהימה של דמוקרטיה, הצליחה להשיג שתי מטרות: לסלק מהשלטון קואליציה ביזארית שגילמה סטגנציה פוליטית, הידרדרות מוסרית, וקלריקליות דתית וחברתית; ולהעניק לחברה הישראלית הזדמנות שנייה… בעקבות הבחירות, יכול כל אחד מאתנו – חברי מועצת המנהלים, אנשי הצוות, מתנדבים ואלפי התורמים – להרגיש סיפוק עם הערכים שמומשו בתוצאות הבחירות… אי אפשר להסתכל על מה שקרה ולא לראות את טביעות האצבעות הברורות והאמיצות של הקרן החדשה לישראל ושל 'שתיל'… היום הוא יום גדול לישראל, הוכחנו ששינוי חברתי יכול להפיל שלטון פוליטי. משך השנים, הקרן טיפחה ועמדה מאחורי אותו פוטנציאל, שהתפרץ בין לילה כמו הר געש… אנו הקרן החדשה לישראל ויש ביכולתנו להיות כוח חשוב ביצירתה של ישראל חדשה".

מזה גם ברור מדוע ולמה הקפידו מנהיג העבודה הנוכחי עו"ד יצחק (בוז'י) הרצוג, והמנהיג הקודם, אהוד ברק, לשמור על זכות השתיקה בקשר לחקירה בדבר התרומות למערכת הבחירות דאז.

רשומה ראשונה

4 תגובות
 1. מבינה את הטענה, אבל העדויות לא מספיק חזקות בעיני. איך אפשר לקחת טקסט שיווקי שנועד למטרה כל כך ברורה כמו סיכומי השנה לקרנות של שתי"ל ולטעון ששם, דווקא שם, טמונה האמת? כל מי שכתב אי פעם דו"ח לממונים יודע שזה המקום שבו מפליגים בשבחים עצמיים ומתארים במלים גדולות דברים פשוטים.

  גם הטענה שמטרתם של הארגונים לחרחר מלחמה וללבות שנאה היא טענה מרחיקת לכת. תוכל לטעון שיש איזו קונספירציה של מושכים בחוטים, אבל בארגונים עצמם פועלים אנשים שבלב שלם מאמינים שהם פועלים למען זכויות אדם בלי שום מרכאות, כדי להרבות את הטוב בעולם.

  ולסיום, עצם העובדה שאנשים מקבלים שכר (והמשכורות ברוב העמותות רחוקות מלהיות גבוהות) לא הופכת אותם למושחתים. תמיד מצפים מאנשים טובים להיות קדושים שמקריבים את זמנם הפנוי למען העניים, אבל אפילו האם תרזה פעלה במימון מלא של הכנסייה – כולל כל הוצאות המחיה במנזר והביגוד שלה. אחרת איך היתה יכולה לעשות את כל מה שעשתה?

  אהבתי

  • יעל,
   את העדויות של בעלי הדבר הבאתי רק כדי לקצר, בתור המסמר האחרון בארון הראיות. להתפארות של יערי והייד יש תימוכין מסמוך מכאן ועד הודעה חדשה. יש עדויות, דוגמאות וראיות כה רבות לנכונות טענותי, שאני מתקשה לדעת איפה להתחיל. הרשת מלאה, וגם אני כתבתי המוני פוסטים בנושא הזה. הקישי כאן באתר או בגוגל "מאפיהו+הקרן החדשה לישראל", או בגוגל גם בן דרור ימיני+הקרן החדשה לישראל, או גיא בכור+הקרן החדשה לישראל, ויש עוד רבים מאוד-מאוד שהתייחסו לנושא, ותמצאי המוני התייחסויות אפילו בערך של הקרן הזאת בוויקיפדיה. מה שמאוד חסר בעברית, הן התייחסויות לקרן פורד, שהיו"ר של הקרן החדשה, דניאל סוקאץ, הודה שהקרן שהוא עומד בראשה היא קבלן הביצוע שלה בישראל. בגיגול באנגלית תוכלי למצוא המון עדויות לכך שקרן פורד היא הרוח הפינאנסית החיה מאחורי ועידת דרבן וארגוניה, שאין ספק במטרתם – השמדת ישראל, לא רק חרם, לא רק אפרטהייד ולא בטיח.
   עד פה לעניין ההוכחות.
   בעניין הישראלים שכירי הקרנות, אין לי ספק שרבים ביניהם הם אנשים שוחרי טוב, ליברלים, הומניסטים וכן הלאה. יש אולי גם רבים מביניהם שסבורים שהטייקונים האמריקאים התורמים את משכורתם, וכן המדינות האירופאיות או הארגונים הכנסייתיים הם חבורות צופים שוחרי טוב לכל העולם ואשתו. אך הרי זו אחת הסיבות לכתיבה שלי: להעמיד אותם על טעותם המוחלטת.
   אגב, רבים ממפורנסי הקרנות, אנשים פוליטיים ביותר מחד"ש, מרצ (כולל מועמדים לכנסת משתי המפלגות האלה) או יוצאי מצפן, יכולים לשאת בפניך נאומים של שעות על מעללי הקפיטליזמוס-אימפריאליזמוס-קולוניאליזמוס העולמי ומזימותיו, מדיניות ההפרד ומשול שלו, מזימות אפלות ותרגילים מלוכלכים מכאן ועד הודעה חדשה – בדרום אמריקה, בדרום מזרח אסיה, באירופה, באפריקה – עד שזה נוגע לאותם כוחות בדיוק כאשר הם משלמים את המשכורות של הישראלים שוחרי הטוב. רק בישראל כל הכוחות האלה רוצים להיטיב עם העם! או שסתם נדמה להם ברוב תמימותם או אווילותם או צביעותם, שהם-עצמם הינם המתוחכמים המנצלים את הדולרים המזוהמים שהם מקבלים למטרות נעלות. איזו בדיחה. איזו תמימות קדושה.
   כמו הבובות בתיאטרון הסבורות שהן מושכות באצבעותיו של האמן המפעיל אותן.
   שכן בעלי הכסף הגדול, מחרחרי המלחמה מחו"ל יודעים בדיוק מדוע ולמה הם משלמים את כספם לאותם הומניסטים/ליברלים/שמאלנים/ שוחרי טוב מקומיים. והם עושים זאת רק כל עוד נעשה חפצם: ארגוני הזכויות השונים מלשינים לגולדסטון, תוקפים את ישראל בעוון המרמרה, משתפים פעולה עם הפרובוקטורים של הארגון הנתעב שמנסה לנצל מתנדבים אירופאים שמוכנים להתאבד למען המטרה מסוגה של רייצ'ל קורי או גם פלשתינים שמוכנים להתאבד על הגדרות, כדי לתאר את חיילי צה"ל כרוצחים ולהבאיש את ריחה של ישראל, ועוד ועוד.
   והדוגמא של האמא תרזה שהבאת היא ממש לא לעניין. היא לא שרתה אף אחד שמעוניין בחיסולה של מדינה כלשהי ובהשמדתם של תושביה.
   ואני כמובן לא מצפה מאנשים טובים להיות קדושים ולעבוד בחינם. אני מצפה מאנשים טובים רק שיפקחו עיניים וירחקו מרע. והכסף המזוהם שמפרנס אותם במטרה להרע ליהודים החיים פה, הוא רע. רע מאוד.
   הסירי קורה מבין עיניך, יעל: כאשר שוב ושוב, במשך שנים רבות, התוצאות הממשיות היחידות לפעילותן של העמותות של "שוחרי הטוב" הם גלי שנאה המתעוררים בין אוכלוסיות שונות בישראל, והוצאת שם רע למדינה ולתושביה בחו"ל, בלי שיהיו שום תוצאות חיוביות בחברה הישראלית (העוני לא קטן, האפליות בעינן, שום דבר ממשי לא זז כתוצאה מפעילות העמותות האלה ופעיליהן מסיבה פשוטה: זה לא בראש שלהם. לא לשיפור התנאים פה מכוונת פעילותם), אז מה את מסיקה מזה? שהם בלתי-מוכשרים ביותר? שהשטן המתעתע הופך על פיהן את כוונותיהם הטהורות?
   ואגב, זו לא הפעם הראשונה שאני חש בצורך להודות לך על שאלותיך, משום ששוב ושוב הן נדמות לי כהרמות מעולות להנחתה.

   אהבתי

   • מנחמי בן-ציון permalink

    מאפיהו,

    אני גאה בך . צריך לפרסם את הפוסט הזה בקרב חברי הכנסת השמאלנים,

    שיבינו שערוותם גלויה לכל. ממצה ומדוייק .יישר כח .

    אהבתי

 2. מנחמי בן-ציון permalink

  יעל,

  את כמו כל החמודים נחמדים שלא רוצים רע לאף אחד. הבעיה

  שהבחירה שלהם היא פוליטית, אם התכוונו לכך או לא. אני לא

  מקבל את התמימים ,ידוע שהדרך לגהינום רצופה בכוונות טובות,

  לזה יש כבר ראיות למכביר .התמימים כמו הפריירים, מתגלחים

  על זקנינו ולא משלמים "רבה-גלט" (שכר לימוד) קרי, אחריות.

  יש כאן חוסר הבנה בסיסי, כשנדמה לכם שכל העולם ואישתו לא

  רואים מה שאתם כן .בלי נסיון מוכח איך פותרים בעיות ,לא יהיה

  אפשר לשכנע בצידקת דרכך ."אחריות" היא מילת המפתח .

  בלי אחריות לא תקני לעצמך מקרר למשל .אבל מוכנה לקחת כל

  סיכון, על אחריות אחרים. חוכמה גדולה .

  אהבתי

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: